x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Gerbera tarjoiluastiat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 16
    • Gerbera Provence Kulho Marin 33x10,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274191.jpg
      Gerbera Gerbera Provence Kulho Marin 33x10,5 cm Provence Kulho Marin 33x10,5 cm Provence Kulho Marin 33x10,5 cm Provence Kulho Marin 33x10,5 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Provence Kulho Marin 33x10,5 cm
      • 07340113905094
      2
      46.82 EUR
    • Gerbera Trinidad Kulho Tryffeli 16x6,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275987.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169672089.jpg
      Gerbera Gerbera Trinidad Kulho Tryffeli 16x6,5 cm Trinidad Kulho Tryffeli 16x6,5 cm Trinidad Kulho Tryffeli 16x6,5 cm Trinidad Kulho Tryffeli 16x6,5 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Trinidad Kulho Tryffeli 16x6,5 cm
      • 07340113912276
      2
      19.54 EUR
    • Gerbera Trinidad Kulho Viikuna 16x6,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143365894.jpg
      Gerbera Gerbera Trinidad Kulho Viikuna 16x6,5 cm Trinidad Kulho Viikuna 16x6,5 cm Trinidad Kulho Viikuna 16x6,5 cm Trinidad Kulho Viikuna 16x6,5 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Trinidad Kulho Viikuna 16x6,5 cm
      • 07340113912306
      2
      19.54 EUR
    • Gerbera Tapasvati Vaaleanpunainen 32 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275310.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157771492.jpg
      Gerbera Gerbera Tapasvati Vaaleanpunainen 32 cm Tapasvati Vaaleanpunainen 32 cm Tapasvati Vaaleanpunainen 32 cm Tapasvati Vaaleanpunainen 32 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Tapasvati Vaaleanpunainen 32 cm
      • 07340113916502
      2
      24.45 EUR
    • Gerbera Provence Kulho Lila 28x8,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274344.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72497687.jpg
      Gerbera Gerbera Provence Kulho Lila 28x8,5 cm Provence Kulho Lila 28x8,5 cm Provence Kulho Lila 28x8,5 cm Provence Kulho Lila 28x8,5 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Provence Kulho Lila 28x8,5 cm
      • 07340113905261
      2
      35.61 EUR
    • Gerbera Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Tryffeli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275192.jpg
      Gerbera Gerbera Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Tryffeli Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Tryffeli Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Tryffeli Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Tryffeli tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Tryffeli
      • 07340113921018
      2
      45.45 EUR
    • Gerbera Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Puuvilla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275974.jpg
      Gerbera Gerbera Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Puuvilla Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Puuvilla Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Puuvilla Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Puuvilla tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Puuvilla
      • 07340113921032
      2
      52.94 EUR
    • Gerbera Trinidad Kulho Rosa 16x6,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143365899.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168186739.jpg
      Gerbera Gerbera Trinidad Kulho Rosa 16x6,5 cm Trinidad Kulho Rosa 16x6,5 cm Trinidad Kulho Rosa 16x6,5 cm Trinidad Kulho Rosa 16x6,5 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Trinidad Kulho Rosa 16x6,5 cm
      • 07340113912375
      2
      19.54 EUR
    • Gerbera Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Betoninharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271152.jpg
      Gerbera Gerbera Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Betoninharmaa Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Betoninharmaa Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Betoninharmaa Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Betoninharmaa tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Trinidad Tapaslautanen 39 x 23.5 cm Betoninharmaa
      • 07340113921001
      2
      52.94 EUR
    • Gerbera Tapasvati Puuvilla 21 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274135.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161938003.jpg
      Gerbera Gerbera Tapasvati Puuvilla 21 cm Tapasvati Puuvilla 21 cm Tapasvati Puuvilla 21 cm Tapasvati Puuvilla 21 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Tapasvati Puuvilla 21 cm
      • 07340113916250
      2
      19.54 EUR
    • Gerbera Provence Kulho Tryffeli 33x10,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275459.jpg
      Gerbera Gerbera Provence Kulho Tryffeli 33x10,5 cm Provence Kulho Tryffeli 33x10,5 cm Provence Kulho Tryffeli 33x10,5 cm Provence Kulho Tryffeli 33x10,5 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Provence Kulho Tryffeli 33x10,5 cm
      • 07340113905032
      2
      50.43 EUR
    • Gerbera Provence Kulho Puuvilla 28x8,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274313.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157772352.jpg
      Gerbera Gerbera Provence Kulho Puuvilla 28x8,5 cm Provence Kulho Puuvilla 28x8,5 cm Provence Kulho Puuvilla 28x8,5 cm Provence Kulho Puuvilla 28x8,5 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Provence Kulho Puuvilla 28x8,5 cm
      • 07340113905209
      2
      42.63 EUR
    • Gerbera Provence Kulho Sky 33x10,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274926.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72504249.jpg
      Gerbera Gerbera Provence Kulho Sky 33x10,5 cm Provence Kulho Sky 33x10,5 cm Provence Kulho Sky 33x10,5 cm Provence Kulho Sky 33x10,5 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Provence Kulho Sky 33x10,5 cm
      • 07340113905049
      2
      44.11 EUR
    • Gerbera Provence Kulho Rosa 28x8,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272434.jpg
      Gerbera Gerbera Provence Kulho Rosa 28x8,5 cm Provence Kulho Rosa 28x8,5 cm Provence Kulho Rosa 28x8,5 cm Provence Kulho Rosa 28x8,5 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Provence Kulho Rosa 28x8,5 cm
      • 07340113905292
      2
      39.16 EUR
    • Gerbera Tapasvati Tomaatti 21 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144110233.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161938000.jpg
      Gerbera Gerbera Tapasvati Tomaatti 21 cm Tapasvati Tomaatti 21 cm Tapasvati Tomaatti 21 cm Tapasvati Tomaatti 21 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Tapasvati Tomaatti 21 cm
      • 07340113916342
      2
      19.41 EUR
    • Gerbera Provence Kulho Tomaatti 33x10,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275649.jpg
      Gerbera Gerbera Provence Kulho Tomaatti 33x10,5 cm Provence Kulho Tomaatti 33x10,5 cm Provence Kulho Tomaatti 33x10,5 cm Provence Kulho Tomaatti 33x10,5 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Provence Kulho Tomaatti 33x10,5 cm
      • 07340113905131
      2
      40.53 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Konepestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Tarjoiluvadit DEFAULT
        • tarjoiluvati
      • Kakkuvadit DEFAULT
        • kakkuvati
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Arabia (arabia)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Bahne (bahne)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bormioli Rocco (bormioli_rocco)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Costa Nova (costa_nova)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Doiy (doiy)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dorre (dorre)
      • Dutchdeluxes (dutchdeluxes)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Fredericia (fredericia)
      • Gerbera (gerbera)
      • Guzzini (guzzini)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • Holmen (holmen)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs (ho_gana_s)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Iwatemo (iwatemo)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lurch (lurch)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Manuell mappning (manuell_mappning)
      • Mateus (mateus)
      • Mattiazzi (mattiazzi)
      • Mepal (mepal)
      • Metaltex (metaltex)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Muurla (muurla)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • Månses Design (ma_nses_design)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • None (none)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scandinavian design factory (scandinavian_design_factory)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skip Hop (skip_hop)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Stoff (stoff)
      • Tala (tala)
      • Tassen (tassen)
      • Thomas (thomas)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonfisk Design (tonfisk_design)
      • Tranquilo Kitchen (tranquilo_kitchen)
      • Vaidava Ceramics (vaidava_ceramics)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Vitra (vitra)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • WMF (wmf)
      • Xantia (xantia)
      • Åry Home (a_ry_home)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (ruoka_astian_tyyppi):
      • Hedelmäkori (hedelma_kori)
      • Kakkuvati (kakkuvati)
      • Sokerikulho (sokerikulho)
      • Tarjoilukulho (tarjoilukulho)
      • Tarjoiluvati (tarjoiluvati)
    • Muoto (muoto):
      • Kolmio (kolmio)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 14 cm (halkaisija_cm__1)
      • 14 cm - 20 cm (halkaisija_cm__2)
      • 20 cm - 27 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 27 cm (halkaisija_cm__4)
    • Tuotesarja (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia Huvila (arabia_huvila)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Mainio (arabia_mainio)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Arabia Uunikokki (arabia_uunikokki)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Miranda (iittala_miranda)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 0.5 L (tilavuus_1)
      • 0.5 L - 1.5 L (tilavuus_2)
      • 1.5 L - 2.7 L (tilavuus_3)
      • ≥ 2.7 L (tilavuus_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Juutti (juutti)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Merilevä (merileva_)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Teräs (tera_s)
      • Vaahtera (vaahtera)
      • Valurauta (valurauta)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi