x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Gerbera tarjoiluastiat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Gerbera Provence Kulho Sammal 28x8,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272394.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72503942.jpg
      Gerbera Gerbera Provence Kulho Sammal 28x8,5 cm Provence Kulho Sammal 28x8,5 cm Provence Kulho Sammal 28x8,5 cm Provence Kulho Sammal 28x8,5 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Provence Kulho Sammal 28x8,5 cm
      • 07340113905278
      2
      deal
      25.00 EUR
    • Gerbera Provence Kulho Lila 17x7 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274402.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145089347.jpg
      Gerbera Gerbera Provence Kulho Lila 17x7 cm Provence Kulho Lila 17x7 cm Provence Kulho Lila 17x7 cm Provence Kulho Lila 17x7 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Provence Kulho Lila 17x7 cm
      • 07340113905568
      2
      18.21 EUR
    • Gerbera Trinidad Kulho Tomaatti 16x6,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143365895.jpg
      Gerbera Gerbera Trinidad Kulho Tomaatti 16x6,5 cm Trinidad Kulho Tomaatti 16x6,5 cm Trinidad Kulho Tomaatti 16x6,5 cm Trinidad Kulho Tomaatti 16x6,5 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Trinidad Kulho Tomaatti 16x6,5 cm
      • 07340113912368
      2
      19.02 EUR
    • Gerbera Provence Kulho Tryffeli 17x7 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274473.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156826390.jpg
      Gerbera Gerbera Provence Kulho Tryffeli 17x7 cm Provence Kulho Tryffeli 17x7 cm Provence Kulho Tryffeli 17x7 cm Provence Kulho Tryffeli 17x7 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Provence Kulho Tryffeli 17x7 cm
      • 07340113905483
      1
      deal
      17.90 EUR
    • Gerbera Kakkuvati Puuvilla 30 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274178.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72511860.jpg
      Gerbera Gerbera Kakkuvati Puuvilla 30 cm Kakkuvati Puuvilla 30 cm Kakkuvati Puuvilla 30 cm Kakkuvati Puuvilla 30 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Kakkuvati Puuvilla 30 cm
      • 07340113911903
      1
      deal
      30.20 EUR
    • Gerbera Provence Kulho Sammal 17x7 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271630.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156688088.jpg
      Gerbera Gerbera Provence Kulho Sammal 17x7 cm Provence Kulho Sammal 17x7 cm Provence Kulho Sammal 17x7 cm Provence Kulho Sammal 17x7 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Provence Kulho Sammal 17x7 cm
      • 07340113905575
      1
      deal
      14.60 EUR
    • Gerbera Provence Kulho Sammal 40 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72503505.jpg
      Gerbera Gerbera Provence Kulho Sammal 40 cm Provence Kulho Sammal 40 cm Provence Kulho Sammal 40 cm Provence Kulho Sammal 40 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Provence Kulho Sammal 40 cm
      • 07340113902109
      1
      57.73 EUR
    • Gerbera Trinidad Kulho Turkoosi 16x6,5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143365896.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145089307.jpg
      Gerbera Gerbera Trinidad Kulho Turkoosi 16x6,5 cm Trinidad Kulho Turkoosi 16x6,5 cm Trinidad Kulho Turkoosi 16x6,5 cm Trinidad Kulho Turkoosi 16x6,5 cm tuotemerkiltä Gerbera (1)
      Gerbera Trinidad Kulho Turkoosi 16x6,5 cm
      • 07340113912382
      1
      15.43 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Konepestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Tarjoiluvadit DEFAULT
        • tarjoiluvati
      • Kakkuvadit DEFAULT
        • kakkuvati
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Arabia (arabia)
      • Marimekko (marimekko)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Asi Collektion (asi_collektion)
      • AYTM (aytm)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Cmielow (cmielow)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Day Home (day_home)
      • DBKD (dbkd)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Doiy (doiy)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Guzzini (guzzini)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Kartell (kartell)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Maku (maku)
      • Manuell mappning (manuell_mappning)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nn (nn)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic sense (nordic_sense)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • PT Living (pt_living)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Stoff (stoff)
      • Tatonka (tatonka)
      • Thomas (thomas)
      • Toro (toro)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Xantia (xantia)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 55 € (price_3)
      • ≥ 55 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (ruoka_astian_tyyppi):
      • Hedelmäkori (hedelma_kori)
      • Kakkuvati (kakkuvati)
      • Tarjoilukulho (tarjoilukulho)
      • Tarjoiluvati (tarjoiluvati)
    • Muoto (muoto):
      • Kolmio (kolmio)
      • Kukka (kukka)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 14 cm (halkaisija_cm__1)
      • 14 cm - 19 cm (halkaisija_cm__2)
      • 19 cm - 26 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 26 cm (halkaisija_cm__4)
    • Tuotesarja (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Miranda (iittala_miranda)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 0.51 L (tilavuus_1)
      • 0.51 L - 1 L (tilavuus_2)
      • 1 L - 2.4 L (tilavuus_3)
      • ≥ 2.4 L (tilavuus_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Juutti (juutti)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Merilevä (merileva_)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Polyresin (polyresin)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi