x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Höganäs keramik tarjoiluastiat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Höganäs keramik HK Kulho 1,5 L Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141966518.jpg
      Höganäs keramik Höganäs keramik HK Kulho 1,5 L Valkoinen HK Kulho 1,5 L Valkoinen HK Kulho 1,5 L Valkoinen HK Kulho 1,5 L Valkoinen tuotemerkiltä Höganäs Keramik (1)
      Höganäs keramik HK Kulho 1,5 L Valkoinen
      • 07310632572077
      3
      42.72 EUR
    • Höganäs keramik HK Kulho, 50cl Valkoinen ja kiiltävä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141969835.jpg
      Höganäs keramik Höganäs keramik HK Kulho, 50cl Valkoinen ja kiiltävä HK Kulho, 50cl Valkoinen ja kiiltävä HK Kulho, 50cl Valkoinen ja kiiltävä HK Kulho, 50cl Valkoinen ja kiiltävä tuotemerkiltä Höganäs Keramik (1)
      Höganäs keramik HK Kulho, 50cl Valkoinen ja kiiltävä
      • 07310632572053
      3
      12.89 EUR
    • Höganäs keramik HK Kulho 50cl Grafiitinharmaa Matta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141968397.jpg
      Höganäs keramik Höganäs keramik HK Kulho 50cl Grafiitinharmaa Matta HK Kulho 50cl Grafiitinharmaa Matta HK Kulho 50cl Grafiitinharmaa Matta Kun katat pöydän Höganäsin keramiikalla, levität ympärillesi lämpöä ja ruoanlaittoon panostettua rakkautta. (1)
      Höganäs keramik HK Kulho 50cl Grafiitinharmaa Matta
      • 07310632573050
      1
      13.89 EUR
    • Höganäs keramik HK Kulho 50cl, Omenanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141963510.jpg
      Höganäs keramik Höganäs keramik HK Kulho 50cl, Omenanpunainen HK Kulho 50cl, Omenanpunainen HK Kulho 50cl, Omenanpunainen Kun katat pöydän Höganäsin keramiikalla, levität ympärillesi lämpöä ja ruoanlaittoon panostettua rakkautta. (1)
      Höganäs keramik HK Kulho 50cl, Omenanpunainen
      • 07310632577058
      1
      13.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Konepestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Tarjoiluvadit DEFAULT
        • tarjoiluvati
      • Kakkuvadit DEFAULT
        • kakkuvati
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Arabia (arabia)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • DBKD (dbkd)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Guzzini (guzzini)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kartell (kartell)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • KJ Collection (kj_collection)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lund-Stougaard (lund_stougaard)
      • Lurch (lurch)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Manuell mappning (manuell_mappning)
      • Mateus (mateus)
      • Mepal (mepal)
      • Metaltex (metaltex)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic sense (nordic_sense)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • PT Living (pt_living)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scandinavian design factory (scandinavian_design_factory)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Stoff (stoff)
      • Tassen (tassen)
      • Tatonka (tatonka)
      • Thomas (thomas)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Vaidava Ceramics (vaidava_ceramics)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Xantia (xantia)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (ruoka_astian_tyyppi):
      • Hedelmäkori (hedelma_kori)
      • Kakkuvati (kakkuvati)
      • Sokerikulho (sokerikulho)
      • Tarjoilukulho (tarjoilukulho)
      • Tarjoiluvati (tarjoiluvati)
    • Muoto (muoto):
      • Kahdeksankulmainen (kahdeksankulmainen)
      • Kolmio (kolmio)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 15 cm (halkaisija_cm__1)
      • 15 cm - 20 cm (halkaisija_cm__2)
      • 20 cm - 27 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 27 cm (halkaisija_cm__4)
    • Tuotesarja (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Arabia Uunikokki (arabia_uunikokki)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Miranda (iittala_miranda)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 0.59 L (tilavuus_1)
      • 0.59 L - 1.1 L (tilavuus_2)
      • 1.1 L - 2.2 L (tilavuus_3)
      • ≥ 2.2 L (tilavuus_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Juutti (juutti)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Merilevä (merileva_)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Polyresin (polyresin)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi