x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Höganäs keramik Ruokakulhot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Höganäs keramik HK Kulho 50cl Grafiitinharmaa Matta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145088656.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141968397.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135064173.jpg
      Höganäs keramik Höganäs keramik HK Kulho 50cl Grafiitinharmaa Matta HK Kulho 50cl Grafiitinharmaa Matta HK Kulho 50cl Grafiitinharmaa Matta Keraaminen Höganäs-kulho, jonka vetoisuus on 50 cl. Kulho sopii erinomaisesti aamupala- tai tarjoilukulhoksi. Sarjaan kuuluu monen eri värisiä ja kokoisia astioita, joita on helppo yhdistää toisiinsa. (1)
      Höganäs keramik HK Kulho 50cl Grafiitinharmaa Matta
      • 07310632573050
      3
      14.00 EUR
    • Höganäs keramik Höganäs Keraaminen Kulho 0,5L, Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145088645.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135109821.jpg
      Höganäs keramik Höganäs keramik Höganäs Keraaminen Kulho 0,5L, Harmaa Höganäs Keraaminen Kulho 0,5L, Harmaa Höganäs Keraaminen Kulho 0,5L, Harmaa Keraaminen Höganäs-kulho, jonka vetoisuus on 50 cl. Kulho sopii erinomaisesti aamupala- tai tarjoilukulhoksi. Sarjaan kuuluu monen eri värisiä ja kokoisia astioita, joita on helppo yhdistää toisiinsa. (1)
      Höganäs keramik Höganäs Keraaminen Kulho 0,5L, Harmaa
      • 07310635150142
      3
      14.00 EUR
    • Höganäs keramik HK Kulho 1,5 L Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131732489.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135094028.jpg
      Höganäs keramik Höganäs keramik HK Kulho 1,5 L Valkoinen HK Kulho 1,5 L Valkoinen HK Kulho 1,5 L Valkoinen Keraaminen Höganäs-kulho, jonka vetoisuus on 1,5 l. Kulho sopii erinomaisesti salaatti- tai tarjoilukulhoksi. Sarjaan kuuluu monen eri värisiä ja kokoisia astioita, joita on helppo yhdistää toisiinsa. (1)
      Höganäs keramik HK Kulho 1,5 L Valkoinen
      • 07310632572077
      3
      37.00 EUR
    • Höganäs keramik HK Kulho, 50cl Valkoinen ja kiiltävä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145088102.jpg
      Höganäs keramik Höganäs keramik HK Kulho, 50cl Valkoinen ja kiiltävä HK Kulho, 50cl Valkoinen ja kiiltävä HK Kulho, 50cl Valkoinen ja kiiltävä HK Kulho, 50cl Valkoinen ja kiiltävä tuotemerkiltä Höganäs Keramik (1)
      Höganäs keramik HK Kulho, 50cl Valkoinen ja kiiltävä
      • 07310632572053
      3
      14.00 EUR
    • Höganäs keramik HK Kulho 50cl, Omenanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145088552.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135084815.jpg
      Höganäs keramik Höganäs keramik HK Kulho 50cl, Omenanpunainen HK Kulho 50cl, Omenanpunainen HK Kulho 50cl, Omenanpunainen HK Kulho 50cl, Omenanpunainen tuotemerkiltä Höganäs Keramik (1)
      Höganäs keramik HK Kulho 50cl, Omenanpunainen
      • 07310632577058
      2
      14.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Alessi (alessi)
      • Aida (aida)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Bastian (bastian)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Day Home (day_home)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Duralex (duralex)
      • ERNST (ernst)
      • Ernst Kirchsteiger (ernst_kirchsteiger)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Exxent (exxent)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Funktion (funktion)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Greengate (greengate)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene bjerre (lene_bjerre)
      • Leonardo (leonardo)
      • Lékué (le_kue_)
      • MAKU (maku)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • Mauviel (mauviel)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Munka Sweden (munka_sweden)
      • Muurla (muurla)
      • Månses Design (ma_nses_design)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Philips AVENT (philips_avent)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti (rosti)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Tatonka (tatonka)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Xantia (xantia)
      • Zack (zack)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 21€ (budget)
      • 21€ - 31€ (low)
      • 31€ - 40€ (medium)
      • > 40€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Sarpaneva (iittala_sarpaneva)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Tasaraita (marimekko_tasaraita)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Muoto (muoto):
      • Kolmio (kolmio)
      • Kukka (kukka)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
      • Sylinteri (sylinteri)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kangas (kangas)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Mänty (ma_nty)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 14 cm (halkaisija_cm__14)
      • 14 cm - 17 cm (halkaisija_cm__14_17)
      • 17 cm - 23 cm (halkaisija_cm__17_23)
      • ≥ 23 cm (halkaisija_cm__23)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi