x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Iittala tarjoiluastiat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    72 - 11
    • Iittala Kuru keraaminen kulho 240 x 120 mm, sammaleenvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161526856.jpg
      Iittala Iittala Kuru keraaminen kulho 240 x 120 mm, sammaleenvihreä Kuru keraaminen kulho 240 x 120 mm, sammaleenvihreä Kuru keraaminen kulho 240 x 120 mm, sammaleenvihreä Kuru Ceramic Bowl 24x12 cm, Moss Green - Iittala - Sammaleenvihreä Koristelutarvikkeet i Keramiikka - Iittala (1)
      Iittala Kuru keraaminen kulho 240 x 120 mm, sammaleenvihreä
      • 06411923667920
      2
      135.00 EUR
    • Iittala Aalto kulho 358 x 60 mm, ruostumaton teräs
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142270861.jpg
      Iittala Iittala Aalto kulho 358 x 60 mm, ruostumaton teräs Aalto kulho 358 x 60 mm, ruostumaton teräs Aalto kulho 358 x 60 mm, ruostumaton teräs Iittalan Aalto-teräskulho kiehtoo orgaanisella ja monitulkintaisella muodollaan. Alvar Aalto -kokoelmaan kuuluva kulho on valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Aalto-kulho on kaunis sisustusesine, joka soveltuu myös pikkupurtavan ja kuivien ruokien tarjoiluun. (1)
      Iittala Aalto kulho 358 x 60 mm, ruostumaton teräs
      • 06428501107082
      2
      116.99 EUR
    • Iittala Alvar Aalto Kulho 75 mm Sade
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142269150.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156995266.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105816974.jpg
      Iittala Iittala Alvar Aalto Kulho 75 mm Sade Alvar Aalto Kulho 75 mm Sade Alvar Aalto Kulho 75 mm Sade Alvar Aalto Kulho 75 mm Sade tuotemerkiltä Iittala (1)
      Iittala Alvar Aalto Kulho 75 mm Sade
      • 06411923659970
      2
      39.80 EUR
    • Iittala Teema kulho 1,65L valkoinen 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146618074.jpg
      Iittala Iittala Teema kulho 1,65L valkoinen 2 kpl Teema kulho 1,65L valkoinen 2 kpl Teema kulho 1,65L valkoinen 2 kpl (1)
      Iittala Teema kulho 1,65L valkoinen 2 kpl
      • 06411809072657
      1
      71.94 EUR
    • Iittala Aalto vati 60 x 358 mm, ruusukulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152415803.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145584055.jpg
      Iittala Iittala Aalto vati 60 x 358 mm, ruusukulta Aalto vati 60 x 358 mm, ruusukulta Aalto vati 60 x 358 mm, ruusukulta Iittalan Aalto-vadin ruusukultainen versio tuo uutta loistoa kattaukseen ja sisustukseen. Lämpimänä hohtava ruusukultainen Aalto-vati on katseenvangitsija, joka sopii kauniisti yhteen niin puupinnan kuin muiden metallisävyjen kanssa. Alvar Aallon ikonisen Savoy-vaasin orgaanista muotoa mukaileva Aalto-vati on kaunis sisustusesine, joka soveltuu myös pikkupurtavan ja kuivien ruokien tarjoiluun. (1)
      Iittala Aalto vati 60 x 358 mm, ruusukulta
      • 06411923659536
      1
      139.00 EUR
    • Iittala Aalto Kulho 38x5 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84562974.jpg
      Iittala Iittala Aalto Kulho 38x5 cm Aalto Kulho 38x5 cm Aalto Kulho 38x5 cm Kulho kauniilla muotoilulla. (1)
      Iittala Aalto Kulho 38x5 cm
      • 06411920004353
      1
      268.99 EUR
    • Iittala Kuru Lasikulho Pomeranssi 13x6 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155004065.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161518094.jpg
      Iittala Iittala Kuru Lasikulho Pomeranssi 13x6 cm Kuru Lasikulho Pomeranssi 13x6 cm Kuru Lasikulho Pomeranssi 13x6 cm Iittalan Kuru-lasikulho on tarkoitettu kaikenlaisten kodin pikkutavaroiden säilytykseen ja esillepanoon eteisen pöydällä, ikkunalaudalla, sängyn vieressä tai kylpyhuoneessa. Monikäyttöinen pikkukulho sopii myös kattauksiin ja vaikkapa jälkiruokien tai naposteltavien tarjoiluun. Brittiläiskanadalaisen Philippe Malouinin suunnitteleman Kuru-sarjan geometriset muodot tuovat kotiin selkeyttä ja rauhallista tunnelmaa. Vahvan mutta pelkistetyn muotokielensä ansiosta sarjan maljakot ja säilytyskulho... (1)
      Iittala Kuru Lasikulho Pomeranssi 13x6 cm
      • 06411923667685
      1
      49.80 EUR
    • Iittala Kuru Lasikulho Harmaa 13x6 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155009096.jpg
      Iittala Iittala Kuru Lasikulho Harmaa 13x6 cm Kuru Lasikulho Harmaa 13x6 cm Kuru Lasikulho Harmaa 13x6 cm Iittalan Kuru-lasikulho on tarkoitettu kaikenlaisten kodin pikkutavaroiden säilytykseen ja esillepanoon eteisen pöydällä, ikkunalaudalla, sängyn vieressä tai kylpyhuoneessa. Monikäyttöinen pikkukulho sopii myös kattauksiin ja vaikkapa jälkiruokien tai naposteltavien tarjoiluun. Brittiläiskanadalaisen Philippe Malouinin suunnitteleman Kuru-sarjan geometriset muodot tuovat kotiin selkeyttä ja rauhallista tunnelmaa. Vahvan mutta pelkistetyn muotokielensä ansiosta sarjan maljakot ja säilytyskulho... (1)
      Iittala Kuru Lasikulho Harmaa 13x6 cm
      • 06411923667678
      1
      49.80 EUR
    • Iittala Aalto kulho 75 mm hiekka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272409.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161376875.jpg
      Iittala Iittala Aalto kulho 75 mm hiekka Aalto kulho 75 mm hiekka Aalto kulho 75 mm hiekka (1)
      Iittala Aalto kulho 75 mm hiekka
      • 06411923659994
      1
      49.89 EUR
    • Iittala Kastehelmi -kakkuvati, 31,5 cm, kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149124046.jpg
      Iittala Iittala Kastehelmi -kakkuvati, 31,5 cm, kirkas Kastehelmi -kakkuvati, 31,5 cm, kirkas Kastehelmi -kakkuvati, 31,5 cm, kirkas (1)
      Iittala Kastehelmi -kakkuvati, 31,5 cm, kirkas
      • 06411923666343
      1
      74.94 EUR
    • Iittala Kuru keraaminen kulho 370 x 75 mm, vaaleanharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161527165.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156017111.jpg
      Iittala Iittala Kuru keraaminen kulho 370 x 75 mm, vaaleanharmaa Kuru keraaminen kulho 370 x 75 mm, vaaleanharmaa Kuru keraaminen kulho 370 x 75 mm, vaaleanharmaa Iittalan Kuru-kulho on tarkoitettu kaikenlaisten kodin pikkutavaroiden säilytykseen ja esillepanoon. Eläväpintainen keraaminen kulho ihastuttaa niin eteisen pöydällä, ikkunalaudalla, sängyn vieressä kuin kylpyhuoneessa, ja se sopii myös näyttäväksi lisäksi kattauksiin ja vaikkapa illanistujaisten naposteltavien tarjoiluun. Brittiläiskanadalaisen Philippe Malouinin suunnitteleman Kuru-sarjan geometriset muodot tuovat kotiin selkeyttä ja rauhallista tunnelmaa. Vahvan mutta pelkistetyn muotokiel... (1)
      Iittala Kuru keraaminen kulho 370 x 75 mm, vaaleanharmaa
      • 06411923667937
      1
      129.00 EUR
    1 3
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Konepestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Tarjoiluvadit DEFAULT
        • tarjoiluvati
      • Kakkuvadit DEFAULT
        • kakkuvati
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Arabia (arabia)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Amscan (amscan)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Arcuisine (arcuisine)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • DBKD (dbkd)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Doiy (doiy)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dorre (dorre)
      • DUKA (duka)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Guzzini (guzzini)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kartell (kartell)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Manuell mappning (manuell_mappning)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • Mateus (mateus)
      • Mepal (mepal)
      • Metaltex (metaltex)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic sense (nordic_sense)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • OTTO (otto)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pme (pme)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • PT Living (pt_living)
      • Pyrex (pyrex)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scandinavian design factory (scandinavian_design_factory)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Stoff (stoff)
      • Tassen (tassen)
      • Tatonka (tatonka)
      • Thomas (thomas)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Vaidava Ceramics (vaidava_ceramics)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Vitra (vitra)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Xantia (xantia)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (ruoka_astian_tyyppi):
      • Hedelmäkori (hedelma_kori)
      • Kakkuvati (kakkuvati)
      • Sokerikulho (sokerikulho)
      • Tarjoilukulho (tarjoilukulho)
      • Tarjoiluvati (tarjoiluvati)
    • Muoto (muoto):
      • Kahdeksankulmainen (kahdeksankulmainen)
      • Kolmio (kolmio)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 15 cm (halkaisija_cm__1)
      • 15 cm - 22 cm (halkaisija_cm__2)
      • 22 cm - 28 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 28 cm (halkaisija_cm__4)
    • Tuotesarja (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Arabia Uunikokki (arabia_uunikokki)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Miranda (iittala_miranda)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 0.56 L (tilavuus_1)
      • 0.56 L - 1.2 L (tilavuus_2)
      • 1.2 L - 2.4 L (tilavuus_3)
      • ≥ 2.4 L (tilavuus_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Juutti (juutti)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Merilevä (merileva_)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Polyresin (polyresin)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
      • Vaneri (vaneri)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi