x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    IMK InMyKitchen Ruokakulhot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • IMK InMyKitchen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Lumenvalkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142273553.jpg
      IMK InMyKitchen IMK InMyKitchen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Lumenvalkoinen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Lumenvalkoinen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Lumenvalkoinen Kaunis valkoinen tarjoiluvati, joka on valmistettu portugalilaisesta keramiikasta. Vadin halkaisija on 40 cm ja sopii loistavasti niin juhla- kuin arkikattauksiin. Yhdistä tarjoiluvati saman sarjan muihin astioihin ja luo kauniita kokonaisuuksia ja kattauksia. (1)
      IMK InMyKitchen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Lumenvalkoinen
      • 05602761738175
      2
      17.00 EUR
    • IMK InMyKitchen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Puuterinroosa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274612.jpg
      IMK InMyKitchen IMK InMyKitchen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Puuterinroosa IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Puuterinroosa IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Puuterinroosa Kaunis merensininen tarjoiluvati, joka on valmistettu portugalilaisesta keramiikasta. Vadin halkaisija on 40 cm ja sopii loistavasti niin juhla- kuin arkikattauksiin. Yhdistä tarjoiluvati saman sarjan muihin astioihin ja luo kauniita kokonaisuuksia ja kattauksia. (1)
      IMK InMyKitchen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Puuterinroosa
      • 05602761739110
      2
      17.00 EUR
    • IMK InMyKitchen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Merensininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274829.jpg
      IMK InMyKitchen IMK InMyKitchen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Merensininen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Merensininen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Merensininen Kaunis merensininen tarjoiluvati, joka on valmistettu portugalilaisesta keramiikasta. Vadin halkaisija on 40 cm ja sopii loistavasti niin juhla- kuin arkikattauksiin. Yhdistä tarjoiluvati saman sarjan muihin astioihin ja luo kauniita kokonaisuuksia ja kattauksia. (1)
      IMK InMyKitchen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Merensininen
      • 05602761738182
      2
      17.00 EUR
    • IMK InMyKitchen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Pastellinvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274758.jpg
      IMK InMyKitchen IMK InMyKitchen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Pastellinvihreä IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Pastellinvihreä IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Pastellinvihreä Kaunis merensininen tarjoiluvati, joka on valmistettu portugalilaisesta keramiikasta. Vadin halkaisija on 40 cm ja sopii loistavasti niin juhla- kuin arkikattauksiin. Yhdistä tarjoiluvati saman sarjan muihin astioihin ja luo kauniita kokonaisuuksia ja kattauksia. (1)
      IMK InMyKitchen IMK Details Tarjoiluvati Ovaali 40 cm Pastellinvihreä
      • 05602761739066
      2
      17.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Alessi (alessi)
      • Aida (aida)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Bastian (bastian)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Day Home (day_home)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Duralex (duralex)
      • ERNST (ernst)
      • Ernst Kirchsteiger (ernst_kirchsteiger)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Exxent (exxent)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Funktion (funktion)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Greengate (greengate)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene bjerre (lene_bjerre)
      • Leonardo (leonardo)
      • Lékué (le_kue_)
      • MAKU (maku)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • Mauviel (mauviel)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Munka Sweden (munka_sweden)
      • Muurla (muurla)
      • Månses Design (ma_nses_design)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Philips AVENT (philips_avent)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti (rosti)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Tatonka (tatonka)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Xantia (xantia)
      • Zack (zack)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 21€ (budget)
      • 21€ - 31€ (low)
      • 31€ - 40€ (medium)
      • > 40€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Sarpaneva (iittala_sarpaneva)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Tasaraita (marimekko_tasaraita)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Muoto (muoto):
      • Kolmio (kolmio)
      • Kukka (kukka)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
      • Sylinteri (sylinteri)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kangas (kangas)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Mänty (ma_nty)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 14 cm (halkaisija_cm__14)
      • 14 cm - 17 cm (halkaisija_cm__14_17)
      • 17 cm - 23 cm (halkaisija_cm__17_23)
      • ≥ 23 cm (halkaisija_cm__23)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi