x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Joseph Joseph Ruokakulhot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Joseph Joseph Kulho- ja mittasarja Nest Plus 9 osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129695282.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85001131.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85001125.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85001130.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85001128.jpg
      Joseph Joseph Joseph Joseph Kulho- ja mittasarja Nest Plus 9 osaa Kulho- ja mittasarja Nest Plus 9 osaa Kulho- ja mittasarja Nest Plus 9 osaa Yhdeksänosainen setti, joka sisältää kaikki tarvittavat mitat ja kulhot niin leivontaan kuin ruuanlaittoon. Kulhot ja mitat ovat värikkäitä ja ne voi säilyttää pienessä tilassa, sillä kaikki osat voidaan pinota päällekkäin. Kulhojen mitat on ilmoitettu amerikkalaisen mittataulukon mukaisesti (1 tl = 5 ml, 1 cup =250 ml). Setti sisältää viisi mittakulhoa 5 ml ja 250 ml välillä, sekä: 0,5 l sekoituskulho 1,65 l siivilä 3 l lävikkö 4,5 l sekoituskulho (1)
      Joseph Joseph Kulho- ja mittasarja Nest Plus 9 osaa
      • 05028420400311
      • 772769
      • 89164
      4
      52.50 EUR
    • Joseph Joseph Kulho- & mittasetti Nest Plus 7 osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101698125.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84999716.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84999713.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84999717.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84999714.jpg
      Joseph Joseph Joseph Joseph Kulho- & mittasetti Nest Plus 7 osaa Kulho- & mittasetti Nest Plus 7 osaa Kulho- & mittasetti Nest Plus 7 osaa Kulho- & mittasetti Nest Plus 7 osaa tuotemerkiltä Joseph Joseph (1)
      Joseph Joseph Kulho- & mittasetti Nest Plus 7 osaa
      • 05028420400335
      • 94207
      • 772766
      3
      54.00 EUR
    • Joseph Joseph Nest mixing bowl - set of 4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863971.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863976.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863975.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863977.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95124125.jpg
      Joseph Joseph Joseph Joseph Nest mixing bowl - set of 4 Nest mixing bowl - set of 4 Nest mixing bowl - set of 4 Kulhosetti NEST MIX tuotemerkiltä Joseph Joseph (1)
      Joseph Joseph Nest mixing bowl - set of 4
      • 05028420400151
      • JJ 400151
      • 94205
      • 772787
      • JJ40015
      1
      49.90 EUR
    • Joseph Joseph Nest Prep 100
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129692596.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121075463.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128459399.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149570973.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129692597.jpg
      Joseph Joseph Joseph Joseph Nest Prep 100 Nest Prep 100 Nest Prep 100 Nest Prep 100 tuotemerkiltä Joseph Joseph (1)
      Joseph Joseph Nest Prep 100
      • 05028420950250
      • 550648
      1
      131.90 EUR
    • Joseph Joseph Nest 9-piece bowl set
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128444136.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145621851.jpg
      Joseph Joseph Joseph Joseph Nest 9-piece bowl set Nest 9-piece bowl set Nest 9-piece bowl set Kulhosetti NEST 100 tuotemerkiltä Joseph Joseph (1)
      Joseph Joseph Nest 9-piece bowl set
      • 05028420950328
      • 536455
      1
      173.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Alessi (alessi)
      • Aida (aida)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Bastian (bastian)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Day Home (day_home)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Duralex (duralex)
      • ERNST (ernst)
      • Ernst Kirchsteiger (ernst_kirchsteiger)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Exxent (exxent)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Funktion (funktion)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Greengate (greengate)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene bjerre (lene_bjerre)
      • Leonardo (leonardo)
      • Lékué (le_kue_)
      • MAKU (maku)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • Mauviel (mauviel)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Munka Sweden (munka_sweden)
      • Muurla (muurla)
      • Månses Design (ma_nses_design)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Philips AVENT (philips_avent)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti (rosti)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Tatonka (tatonka)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Xantia (xantia)
      • Zack (zack)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 21€ (budget)
      • 21€ - 31€ (low)
      • 31€ - 40€ (medium)
      • > 40€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Sarpaneva (iittala_sarpaneva)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Tasaraita (marimekko_tasaraita)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Muoto (muoto):
      • Kolmio (kolmio)
      • Kukka (kukka)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
      • Sylinteri (sylinteri)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kangas (kangas)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Mänty (ma_nty)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 14 cm (halkaisija_cm__14)
      • 14 cm - 17 cm (halkaisija_cm__14_17)
      • 17 cm - 23 cm (halkaisija_cm__17_23)
      • ≥ 23 cm (halkaisija_cm__23)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi