x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Le Creuset tarjoiluastiat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Le Creuset Müslikulho 14 cm Volcanic
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142273166.jpg
      Le Creuset Le Creuset Müslikulho 14 cm Volcanic Müslikulho 14 cm Volcanic Müslikulho 14 cm Volcanic Müslikulho 14 cm Volcanic tuotemerkiltä Le Creuset (1)
      Le Creuset Müslikulho 14 cm Volcanic
      • 00630870160131
      2
      22.05 EUR
    • Le Creuset Ramekiini Volcanic 2-pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142269143.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132260451.jpg
      Le Creuset Le Creuset Ramekiini Volcanic 2-pack Ramekiini Volcanic 2-pack Ramekiini Volcanic 2-pack Ramekiini Volcanic 2-pack tuotemerkiltä Le Creuset (1)
      Le Creuset Ramekiini Volcanic 2-pack
      • 00024147908463
      • 489821
      2
      28.75 EUR
    • Le Creuset Müslikulho 14 cm Marseille
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272678.jpg
      Le Creuset Le Creuset Müslikulho 14 cm Marseille Müslikulho 14 cm Marseille Müslikulho 14 cm Marseille Müslikulho 14 cm Marseille tuotemerkiltä Le Creuset (1)
      Le Creuset Müslikulho 14 cm Marseille
      • 00630870160179
      2
      22.05 EUR
    • Le Creuset Müslikulho 14 cm Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142269172.jpg
      Le Creuset Le Creuset Müslikulho 14 cm Black Müslikulho 14 cm Black Müslikulho 14 cm Black Müslikulho 14 cm Black tuotemerkiltä Le Creuset (1)
      Le Creuset Müslikulho 14 cm Black
      • 00630870160148
      2
      22.05 EUR
    • Le Creuset Signature suuri tarjoiluvati Soleil
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142278153.jpg
      Le Creuset Le Creuset Signature suuri tarjoiluvati Soleil Signature suuri tarjoiluvati Soleil Signature suuri tarjoiluvati Soleil Signature suuri tarjoiluvati Soleil tuotemerkiltä Le Creuset (1)
      Le Creuset Signature suuri tarjoiluvati Soleil
      • 00630870252409
      2
      66.95 EUR
    • Le Creuset Ramekiini Marseille 2-pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275876.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116391089.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139203482.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139204132.jpg
      Le Creuset Le Creuset Ramekiini Marseille 2-pack Ramekiini Marseille 2-pack Ramekiini Marseille 2-pack Ramekiini Marseille 2-pack tuotemerkiltä Le Creuset (1)
      Le Creuset Ramekiini Marseille 2-pack
      • 00630870103824
      • 489822
      2
      29.70 EUR
    • Le Creuset Signature Tarjoiluvati 46 Cm - Tarjoiluvadit Kivitavara Cerise - 91059518060099
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152330140.jpg
      Le Creuset Le Creuset Signature Tarjoiluvati 46 Cm - Tarjoiluvadit Kivitavara Cerise - 91059518060099 Signature Tarjoiluvati 46 Cm - Tarjoiluvadit Kivitavara Cerise - 91059518060099 Signature Tarjoiluvati 46 Cm - Tarjoiluvadit Kivitavara Cerise - 91059518060099 Signature suuri tarjoiluvati Cerise tuotemerkiltä Le Creuset (1)
      Le Creuset Signature Tarjoiluvati 46 Cm - Tarjoiluvadit Kivitavara Cerise - 91059518060099
      • 00630870232142
      2
      66.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Konepestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Tarjoiluvadit DEFAULT
        • tarjoiluvati
      • Kakkuvadit DEFAULT
        • kakkuvati
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Arabia (arabia)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Amscan (amscan)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Arcuisine (arcuisine)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • DBKD (dbkd)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Doiy (doiy)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dorre (dorre)
      • DUKA (duka)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Guzzini (guzzini)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kartell (kartell)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lurch (lurch)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Manuell mappning (manuell_mappning)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • Mateus (mateus)
      • Mepal (mepal)
      • Metaltex (metaltex)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic sense (nordic_sense)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pme (pme)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • PT Living (pt_living)
      • Pyrex (pyrex)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scandinavian design factory (scandinavian_design_factory)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Stoff (stoff)
      • Tassen (tassen)
      • Tatonka (tatonka)
      • Thomas (thomas)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Vaidava Ceramics (vaidava_ceramics)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Vitra (vitra)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Xantia (xantia)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (ruoka_astian_tyyppi):
      • Hedelmäkori (hedelma_kori)
      • Kakkuvati (kakkuvati)
      • Sokerikulho (sokerikulho)
      • Tarjoilukulho (tarjoilukulho)
      • Tarjoiluvati (tarjoiluvati)
    • Muoto (muoto):
      • Kahdeksankulmainen (kahdeksankulmainen)
      • Kolmio (kolmio)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 15 cm (halkaisija_cm__1)
      • 15 cm - 21 cm (halkaisija_cm__2)
      • 21 cm - 28 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 28 cm (halkaisija_cm__4)
    • Tuotesarja (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Arabia Uunikokki (arabia_uunikokki)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Miranda (iittala_miranda)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 0.69 L (tilavuus_1)
      • 0.69 L - 1.2 L (tilavuus_2)
      • 1.2 L - 2.5 L (tilavuus_3)
      • ≥ 2.5 L (tilavuus_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Juutti (juutti)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Merilevä (merileva_)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Polyresin (polyresin)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi