x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Le Creuset Ruokakulhot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Le Creuset Müslikulho, 14 cm Ocean
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145089353.jpg
      Le Creuset Le Creuset Müslikulho, 14 cm Ocean Müslikulho, 14 cm Ocean Müslikulho, 14 cm Ocean Lasitetusta kivikeramiikasta valmistettu kulho Le Creusetilta, jonka vetoisuus on 35 cl. Kulho sopii erinomaisesti aamupala- tai tarjoilukulhoksi. Lautasen voi pestä astianpesukoneessa, mutta käsinpesu pidentää tuotteen käyttöikää. Lautasia löytyy valikoimasta monen eri värisinä ja kokoisina, joilla saa luotua kauniita kokonaisuuksia. (1)
      Le Creuset Müslikulho, 14 cm Ocean
      • 00630870160216
      2
      17.00 EUR
    • Le Creuset Le Creuset Annosvuoka Pyöreä 2 kpl 0.25 L Marseille
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139203482.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275876.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116391089.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123468322.jpg
      Le Creuset Le Creuset Le Creuset Annosvuoka Pyöreä 2 kpl 0.25 L Marseille Le Creuset Annosvuoka Pyöreä 2 kpl 0.25 L Marseille Le Creuset Annosvuoka Pyöreä 2 kpl 0.25 L Marseille Lasitetusta kivikeramiikasta valmistetut annosvuoat Le Creusetilta, joiden vetoisuus on 0,25 l. Valmista annosvuoassa jälkiruokia tai käytä niitä tarjoilukuppeina. Astian voi pestä astianpesukoneessa, mutta käsinpesu pidentää tuotteen käyttöikää. Vuokia löytyy valikoimasta monen eri värisinä. (1)
      Le Creuset Le Creuset Annosvuoka Pyöreä 2 kpl 0.25 L Marseille
      • 00630870103824
      • 489822
      2
      24.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Alessi (alessi)
      • Aida (aida)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Bastian (bastian)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Day Home (day_home)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Dorre (dorre)
      • Duralex (duralex)
      • ERNST (ernst)
      • Ernst Kirchsteiger (ernst_kirchsteiger)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Exxent (exxent)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Funktion (funktion)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Greengate (greengate)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene bjerre (lene_bjerre)
      • Leonardo (leonardo)
      • Lékué (le_kue_)
      • MAKU (maku)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • Mauviel (mauviel)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Munka Sweden (munka_sweden)
      • Muurla (muurla)
      • Månses Design (ma_nses_design)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Philips AVENT (philips_avent)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti (rosti)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Tatonka (tatonka)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Xantia (xantia)
      • Zack (zack)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 21€ (budget)
      • 21€ - 31€ (low)
      • 31€ - 40€ (medium)
      • > 40€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Sarpaneva (iittala_sarpaneva)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Tasaraita (marimekko_tasaraita)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Muoto (muoto):
      • Kolmio (kolmio)
      • Kukka (kukka)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
      • Sylinteri (sylinteri)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kangas (kangas)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Mänty (ma_nty)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 14 cm (halkaisija_cm__14)
      • 14 cm - 17 cm (halkaisija_cm__14_17)
      • 17 cm - 23 cm (halkaisija_cm__17_23)
      • ≥ 23 cm (halkaisija_cm__23)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi