x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nachtmann tarjoiluastiat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Nachtmann Bossa Nova Kulho Neliskanttinen 12 Cm 2-pak. - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 89694
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149751894.jpg
      Nachtmann Nachtmann Bossa Nova Kulho Neliskanttinen 12 Cm 2-pak. - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 89694 Bossa Nova Kulho Neliskanttinen 12 Cm 2-pak. - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 89694 Bossa Nova Kulho Neliskanttinen 12 Cm 2-pak. - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 89694 The beautiful bowl Bossa Nova sold 2-pack comes from Nachtmann's. But a smooth surface, this bowl is just as good for ice cream as fruit salad. Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Nachtmann Bossa Nova Kulho Neliskanttinen 12 Cm 2-pak. - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 89694
      • 04003762227506
      2
      24.89 EUR
    • Nachtmann Noblesse kulho 11cm 2 kpl,
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152309969.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164543445.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118697506.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141958294.jpg
      Nachtmann Nachtmann Noblesse kulho 11cm 2 kpl, Noblesse kulho 11cm 2 kpl, Noblesse kulho 11cm 2 kpl, Noblesse Kulho, Kirkas, 2 -pakkaus Nachtmann Kulhot & Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas . Osta Kulhot & Tarjoiluvadit ja muita Tarjoiluvälineet @ Royal Design. (1)
      Nachtmann Noblesse kulho 11cm 2 kpl,
      • 04003762245968
      2
      deal
      22.89 EUR
    • Nachtmann Bossa Nova Dippikulho 8,5 Cm 4-pakkaus - Tarjoiluvadit Kirkas - 97631
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152327015.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95122461.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95122460.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95122458.jpg
      Nachtmann Nachtmann Bossa Nova Dippikulho 8,5 Cm 4-pakkaus - Tarjoiluvadit Kirkas - 97631 Bossa Nova Dippikulho 8,5 Cm 4-pakkaus - Tarjoiluvadit Kirkas - 97631 Bossa Nova Dippikulho 8,5 Cm 4-pakkaus - Tarjoiluvadit Kirkas - 97631 Bossa Nova Dippikulho 8,5 cm, 4-Pakkaus Nachtmann Tarjoiluvadit Kirkas . Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Nachtmann Bossa Nova Dippikulho 8,5 Cm 4-pakkaus - Tarjoiluvadit Kirkas - 97631
      • 04003762263832
      • 723125
      1
      42.00 EUR
    • Nachtmann Bossa Nova Kulho 21 Cm 2-pakkaus - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 99681
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152317671.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148643224.jpg
      Nachtmann Nachtmann Bossa Nova Kulho 21 Cm 2-pakkaus - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 99681 Bossa Nova Kulho 21 Cm 2-pakkaus - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 99681 Bossa Nova Kulho 21 Cm 2-pakkaus - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 99681 Set the table with the nice bowls Bossa Nova from Nachtmann's series. The bowls are perfect to have salad and accessories in and lift any fabrication. The bowls are sold in 2-pack and can be machine-safe. Choose from multiple sizes! Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Nachtmann Bossa Nova Kulho 21 Cm 2-pakkaus - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 99681
      • 04003762268752
      1
      40.00 EUR
    • Nachtmann Bossa Nova Bowl 18 Cm 2 Pcs - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 102254
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152316680.jpg
      Nachtmann Nachtmann Bossa Nova Bowl 18 Cm 2 Pcs - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 102254 Bossa Nova Bowl 18 Cm 2 Pcs - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 102254 Bossa Nova Bowl 18 Cm 2 Pcs - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 102254 2-pack with Bossa Nova Bowl from Nachtmann. This bowl is made of clear glass and has a stylish flatted basket pattern. It is part of the series Bossa Nova, which has the same delicious sensitivity as the dance that the series is named after. The bowl is just as good for everyday as for parties. Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Nachtmann Bossa Nova Bowl 18 Cm 2 Pcs - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 102254
      • 04003762277389
      1
      42.00 EUR
    • Nachtmann Bossa Nova Kulho 30 Cm - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 77688
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152321781.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128432935.jpg
      Nachtmann Nachtmann Bossa Nova Kulho 30 Cm - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 77688 Bossa Nova Kulho 30 Cm - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 77688 Bossa Nova Kulho 30 Cm - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 77688 The beautiful bowl of the Bossa Nova series in crystal glass comes from Nachtmann. The bowl is available in several sizes and can withstand machine-safe. Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Nachtmann Bossa Nova Kulho 30 Cm - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 77688
      • 04003762185127
      1
      40.00 EUR
    • Nachtmann Bossa Nova Bowl 15 Cm 2 Pcs - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 102253
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153896473.jpg
      Nachtmann Nachtmann Bossa Nova Bowl 15 Cm 2 Pcs - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 102253 Bossa Nova Bowl 15 Cm 2 Pcs - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 102253 Bossa Nova Bowl 15 Cm 2 Pcs - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 102253 2-pack with Bossa Nova Bowl from Nachtmann. This bowl is made of clear glass and has a stylish flatted basket pattern. It is part of the series Bossa Nova, which has the same delicious sensitivity as the dance that the series is named after. The bowl is just as good for everyday as for parties. Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Nachtmann Bossa Nova Bowl 15 Cm 2 Pcs - Tarjoiluvadit Kristallilasi Kirkas - 102253
      • 04003762277006
      1
      35.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Konepestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Tarjoiluvadit DEFAULT
        • tarjoiluvati
      • Kakkuvadit DEFAULT
        • kakkuvati
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Arabia (arabia)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Amscan (amscan)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Arcuisine (arcuisine)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • DBKD (dbkd)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Doiy (doiy)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dorre (dorre)
      • DUKA (duka)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Guzzini (guzzini)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kartell (kartell)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lurch (lurch)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Manuell mappning (manuell_mappning)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • Mateus (mateus)
      • Mepal (mepal)
      • Metaltex (metaltex)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic sense (nordic_sense)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pme (pme)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • PT Living (pt_living)
      • Pyrex (pyrex)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scandinavian design factory (scandinavian_design_factory)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Stoff (stoff)
      • Tassen (tassen)
      • Tatonka (tatonka)
      • Thomas (thomas)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Vaidava Ceramics (vaidava_ceramics)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Vitra (vitra)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Xantia (xantia)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (ruoka_astian_tyyppi):
      • Hedelmäkori (hedelma_kori)
      • Kakkuvati (kakkuvati)
      • Sokerikulho (sokerikulho)
      • Tarjoilukulho (tarjoilukulho)
      • Tarjoiluvati (tarjoiluvati)
    • Muoto (muoto):
      • Kahdeksankulmainen (kahdeksankulmainen)
      • Kolmio (kolmio)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 15 cm (halkaisija_cm__1)
      • 15 cm - 21 cm (halkaisija_cm__2)
      • 21 cm - 28 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 28 cm (halkaisija_cm__4)
    • Tuotesarja (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Arabia Uunikokki (arabia_uunikokki)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Miranda (iittala_miranda)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 0.69 L (tilavuus_1)
      • 0.69 L - 1.2 L (tilavuus_2)
      • 1.2 L - 2.5 L (tilavuus_3)
      • ≥ 2.5 L (tilavuus_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Juutti (juutti)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Merilevä (merileva_)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Polyresin (polyresin)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi