x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rig-Tig tarjoiluastiat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Rig-Tig TRAY-IT leipätarjotin - korkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106075420.jpg
      Rig-Tig Rig-Tig TRAY-IT leipätarjotin - korkki TRAY-IT leipätarjotin - korkki TRAY-IT leipätarjotin - korkki TRAY-IT leipätarjotin - korkki tuotemerkiltä Rig-Tig (1)
      Rig-Tig TRAY-IT leipätarjotin - korkki
      • 05709846019270
      1
      27.78 EUR
    • Rig-Tig Cook & Serve Ovenproof Bowl Small Blue - Kulhot & Vadit Kivitavara Sininen - Z00500-1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152336937.jpg
      Rig-Tig Rig-Tig Cook & Serve Ovenproof Bowl Small Blue - Kulhot & Vadit Kivitavara Sininen - Z00500-1 Cook & Serve Ovenproof Bowl Small Blue - Kulhot & Vadit Kivitavara Sininen - Z00500-1 Cook & Serve Ovenproof Bowl Small Blue - Kulhot & Vadit Kivitavara Sininen - Z00500-1 Cook & Serve ovenproof bowl from RIG-TIG by Stelton designed by Jens Fager. The bowl is available in three sizes and made of stoneware. With its simple and durable design, you can use the bowl for serving salads to baking bread or cook what you want directly in the oven. The deep blue bowl also adds colour to the dinner table. Perfect for serving immediately after cooking, which saves you both time and space in the dishwasher. Microwave and oven safe for temperatures up to 230 °C, and dishwas... (1)
      Rig-Tig Cook & Serve Ovenproof Bowl Small Blue - Kulhot & Vadit Kivitavara Sininen - Z00500-1
      • 05709846023901
      1
      29.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Konepestävät DEFAULT
        • kylla_
      • Tarjoiluvadit DEFAULT
        • tarjoiluvati
      • Kakkuvadit DEFAULT
        • kakkuvati
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
    • Merkki (brand):
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Arabia (arabia)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Aida (aida)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • Amscan (amscan)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Arcuisine (arcuisine)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • DBKD (dbkd)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Doiy (doiy)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dorre (dorre)
      • DUKA (duka)
      • ERNST (ernst)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Guzzini (guzzini)
      • HAY (hay)
      • HK Living (hk_living)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kartell (kartell)
      • Kay bojesen (kay_bojesen)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Lurch (lurch)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Manuell mappning (manuell_mappning)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • Mateus (mateus)
      • Mepal (mepal)
      • Metaltex (metaltex)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Muurla (muurla)
      • Muut (muut)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic sense (nordic_sense)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • OTTO (otto)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Pme (pme)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • PT Living (pt_living)
      • Pyrex (pyrex)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Royal Copenhagen (royal_copenhagen)
      • Royal Doulton (royal_doulton)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Scandinavian design factory (scandinavian_design_factory)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Skultuna (skultuna)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Spode (spode)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Stoff (stoff)
      • Tassen (tassen)
      • Tatonka (tatonka)
      • Thomas (thomas)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Vaidava Ceramics (vaidava_ceramics)
      • Vaja Finland (vaja_finland)
      • Vitra (vitra)
      • Wedgwood (wedgwood)
      • Xantia (xantia)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 45 € (price_2)
      • 45 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • Tuotetyyppi (ruoka_astian_tyyppi):
      • Hedelmäkori (hedelma_kori)
      • Kakkuvati (kakkuvati)
      • Sokerikulho (sokerikulho)
      • Tarjoilukulho (tarjoilukulho)
      • Tarjoiluvati (tarjoiluvati)
    • Muoto (muoto):
      • Kahdeksankulmainen (kahdeksankulmainen)
      • Kolmio (kolmio)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 15 cm (halkaisija_cm__1)
      • 15 cm - 22 cm (halkaisija_cm__2)
      • 22 cm - 28 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 28 cm (halkaisija_cm__4)
    • Tuotesarja (group):
      • Arabia 24h (arabia_24h)
      • Arabia Arctica (arabia_arctica)
      • Arabia Esteri (arabia_esteri)
      • Arabia KoKo (arabia_koko)
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Arabia Pastoraali (arabia_pastoraali)
      • Arabia Uunikokki (arabia_uunikokki)
      • Georg Jensen Bernadotte (georg_jensen_bernadotte)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Kuru (iittala_kuru)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Miranda (iittala_miranda)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Raami (iittala_raami)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 0.63 L (tilavuus_1)
      • 0.63 L - 1.1 L (tilavuus_2)
      • 1.1 L - 2.4 L (tilavuus_3)
      • ≥ 2.4 L (tilavuus_4)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Juutti (juutti)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivimateriaali (kivimateriaali)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Merilevä (merileva_)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Polyresin (polyresin)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Teräs (tera_s)
      • Valurauta (valurauta)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi