x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rosendahl Ruokakulhot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Rosendahl GC Kulho, 4 kpl, 15 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72100208.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141961542.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127905800.jpg
      Rosendahl Rosendahl GC Kulho, 4 kpl, 15 cm GC Kulho, 4 kpl, 15 cm GC Kulho, 4 kpl, 15 cm Neljä pientä kulhoa Rosendahlilta, joiden halkaisija on 15 cm. Kulhot on valmistettu lasista ja ne toimivat niin jälkiruoka- kuin tarjoilukulhoina. Kulhojen muotoilu on yksinkertaista ja tyylikästä, minkä ansiosta ne on helppo yhdistää saman sarjan muihin astioihin. (1)
      Rosendahl GC Kulho, 4 kpl, 15 cm
      • 05709513354505
      4
      21.00 EUR
    • Rosendahl Grand Cru Kulho Iso 24 cm Kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275804.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147756030.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907492.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142329210.jpg
      Rosendahl Rosendahl Grand Cru Kulho Iso 24 cm Kirkas Grand Cru Kulho Iso 24 cm Kirkas Grand Cru Kulho Iso 24 cm Kirkas Rosendahl Grand Cru -sarjan kaunis lasikulho on monikäyttöinen reilun kokonsa ansiosta. Kulho soveltuu niin salaatin, sipsien kuin jälkiruokienkin tarjoiluun. Voit myös täyttää kulhon tuoreilla hedelmillä ja asettaa sen koristamaan olohuoneen tai keittiön pöytää. Pelkistetty muotoilu saa huomion kohdistumaan ruokaan ja kattauksen yksityiskohtiin. Kestää lisäksi konepesua nopeaa ja helppoa puhdistusta varten. (1)
      Rosendahl Grand Cru Kulho Iso 24 cm Kirkas
      • 05709513354550
      4
      20.00 EUR
    • Rosendahl GC Soft kulho jalallinen, 4 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70460238.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147756177.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272943.jpg
      Rosendahl Rosendahl GC Soft kulho jalallinen, 4 kpl GC Soft kulho jalallinen, 4 kpl GC Soft kulho jalallinen, 4 kpl GC Soft kulho jalallinen, 4 kpl tuotemerkiltä Rosendahl (1)
      Rosendahl GC Soft kulho jalallinen, 4 kpl
      • 05709513251767
      4
      27.00 EUR
    • Rosendahl Grand Cru Tarjoiluvati 32 cm Kirkas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142273715.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906015.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142329165.jpg
      Rosendahl Rosendahl Grand Cru Tarjoiluvati 32 cm Kirkas Grand Cru Tarjoiluvati 32 cm Kirkas Grand Cru Tarjoiluvati 32 cm Kirkas GC Tarjoiluvati, 32 cm tuotemerkiltä Rosendahl (1)
      Rosendahl Grand Cru Tarjoiluvati 32 cm Kirkas
      • 05709513254607
      4
      28.00 EUR
    • Rosendahl Grand Cru soikea tarjoiluvati
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907414.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274881.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149220230.jpg
      Rosendahl Rosendahl Grand Cru soikea tarjoiluvati Grand Cru soikea tarjoiluvati Grand Cru soikea tarjoiluvati Rosendahl Grand Cru -sarjan tarjoiluvadilla on monia käyttömahdollisuuksia. Käytä vatia kaikkeen tarjoiluun salaateista, kalasta ja lihasta jälkiruokiin, jotka koristavat ruokapöytää. Valkoinen väri ja ajaton muotoilu kohdistavat huomion ruokaan ja saavat kulhon istumaan osaksi inspiroivaa kattausta. Rosendahl antaa myös 10 vuoden rikkoutumistakuun posliinille. Saat siten turvaa myös harmillisten onnettomuuksien varalle. Kestää konepesun, joten puhdistus on helppoa ja nopeaa. (1)
      Rosendahl Grand Cru soikea tarjoiluvati
      • 05709513204459
      4
      80.00 EUR
    • Rosendahl Grand Cru Kulho 2 kpl 10 cm Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142273126.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907794.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147756139.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142326186.jpg
      Rosendahl Rosendahl Grand Cru Kulho 2 kpl 10 cm Valkoinen Grand Cru Kulho 2 kpl 10 cm Valkoinen Grand Cru Kulho 2 kpl 10 cm Valkoinen Kaksi kulhoa Rosendahlilta, joiden halkaisija on 10 cm. Kulhot on valmistettu posliinista ja ne sopii niin aamupala- kuin tarjoilukulhoiksi. Kulhojen muotoilu on yksinkertaista ja tyylikästä, minkä ansiosta ne on helppo yhdistää saman sarjan muihin astioihin ja posliinisarjoihin. Rosendahlsin posliinilla on kymmenen vuoden takuu. (1)
      Rosendahl Grand Cru Kulho 2 kpl 10 cm Valkoinen
      • 05709513203896
      4
      18.00 EUR
    • Rosendahl GC Kulho 17 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125949155.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275252.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142339201.jpg
      Rosendahl Rosendahl GC Kulho 17 cm GC Kulho 17 cm GC Kulho 17 cm GC Kulho 17 cm tuotemerkiltä Rosendahl (1)
      Rosendahl GC Kulho 17 cm
      • 05709513203919
      3
      21.00 EUR
    • Rosendahl Penta 13 cm. Lasikulho
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127908549.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142275068.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140565856.jpg
      Rosendahl Rosendahl Penta 13 cm. Lasikulho Penta 13 cm. Lasikulho Penta 13 cm. Lasikulho Suupuhalletusta lasista valmistettu tyylikäs tarjoilukulho Rosendahlilta, jonka halkaisija on 13 cm. Toimiin niin tarjoilu- kuin koristekulhona. (1)
      Rosendahl Penta 13 cm. Lasikulho
      • 05709513215509
      3
      28.00 EUR
    • Rosendahl Grand Cru -tarjotin, nelikulmainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128149671.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147869138.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/79252129.jpg
      Rosendahl Rosendahl Grand Cru -tarjotin, nelikulmainen Grand Cru -tarjotin, nelikulmainen Grand Cru -tarjotin, nelikulmainen Rosendahl Grand Cru -sarjan tyylikkäälle tarjottimelle luot houkuttelevia esillepanoja. Nelikulmaiselle tarjottimelle sommitellut herkut hivelevät silmää ja tuovat veden kielelle. Kookkaalla tarjottimella on tilaa luovuudelle: voit tarjoilla minimalistisen valkealta pinnalta pieniä tapaksia tai kattaa tarjottimelle naposteltavia kulhoissa moderniin tyyliin. Tarjotin voidaan pestä astianpesukoneessa. (1)
      Rosendahl Grand Cru -tarjotin, nelikulmainen
      • 05709513211020
      2
      57.90 EUR
    • Rosendahl Grand Cru Soft -sokerikulho
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907520.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70591557.jpg
      Rosendahl Rosendahl Grand Cru Soft -sokerikulho Grand Cru Soft -sokerikulho Grand Cru Soft -sokerikulho Tämä Rosendahlin Grand Cru-sarjan kaunis, posliininen sokerikulho tukee naisellista ja inspiroivaa kattausta. Kulho kerää epäilemättä paljon kohteliaisuuksia, kun katat sen kahvipöytään ja kutsut vieraat seurustelemaan pieneen kotiisi. Valkoisen värin ja ajattoman muotoilun ansiosta sokerikulhoa voidaan käyttää yhdessä muiden astioiden kanssa, jos seurue kasvaa. Kulho soveltuu myös pienten purtavien tai herkkujen tarjoiluun kahvin tai teen kanssa.Grand Cru -sokerikulho on ehdoton, jos haluat ... (1)
      Rosendahl Grand Cru Soft -sokerikulho
      • 05709513205678
      2
      31.80 EUR
    • Rosendahl GC Jäätelökulho setti, 3 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70469658.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141971801.jpg
      Rosendahl Rosendahl GC Jäätelökulho setti, 3 kpl GC Jäätelökulho setti, 3 kpl GC Jäätelökulho setti, 3 kpl GC Jäätelökulho setti, 3 kpl tuotemerkiltä Rosendahl (1)
      Rosendahl GC Jäätelökulho setti, 3 kpl
      • 05709513351559
      1
      deal
      24.41 EUR
    • Rosendahl GC Kulho, 21 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70577552.jpg
      Rosendahl Rosendahl GC Kulho, 21 cm GC Kulho, 21 cm GC Kulho, 21 cm GC Kulho, 21 cm tuotemerkiltä Rosendahl (1)
      Rosendahl GC Kulho, 21 cm
      • 05709513203933
      1
      27.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Arabia DEFAULT
        • arabia
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Arabia (arabia)
      • Iittala (iittala)
      • Marimekko (marimekko)
      • Alessi (alessi)
      • Aida (aida)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Bastian (bastian)
      • Beliani (beliani)
      • Bitz (bitz)
      • Björn Wiinblad (bjo_rn_wiinblad)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bodum (bodum)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By On (by_on)
      • Columbine (columbine)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Day Home (day_home)
      • Denby (denby)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Duralex (duralex)
      • ERNST (ernst)
      • Ernst Kirchsteiger (ernst_kirchsteiger)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Exxent (exxent)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fox Run Kitchen (fox_run_kitchen)
      • Funktion (funktion)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerbera (gerbera)
      • Greengate (greengate)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Höganäs keramik (ho_gana_s_keramik)
      • IMK InMyKitchen (imk_inmykitchen)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kupilka (kupilka)
      • Kähler (ka_hler)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Lene bjerre (lene_bjerre)
      • Leonardo (leonardo)
      • Lékué (le_kue_)
      • MAKU (maku)
      • Mason Cash (mason_cash)
      • Mauviel (mauviel)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Munka Sweden (munka_sweden)
      • Muurla (muurla)
      • Månses Design (ma_nses_design)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nicolas Vahé (nicolas_vahe_)
      • Nordal (nordal)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Nuance (nuance)
      • Orrefors (orrefors)
      • Paradisverkstaden (paradisverkstaden)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • PotteryJo (potteryjo)
      • PT Living (pt_living)
      • Rice (rice)
      • Riess (riess)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rosenthal (rosenthal)
      • Rosti (rosti)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROY FARES (roy_fares)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Sagaform (sagaform)
      • Serax (serax)
      • Stelton (stelton)
      • Sthål (stha_l)
      • Tatonka (tatonka)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
      • Xantia (xantia)
      • Zack (zack)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
    • Hinta (price):
      • < 21€ (budget)
      • 21€ - 31€ (low)
      • 31€ - 40€ (medium)
      • > 40€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Arabia Muumi (arabia_muumi)
      • Arabia Paratiisi (arabia_paratiisi)
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Mariskooli (iittala_mariskooli)
      • Iittala Origo (iittala_origo)
      • Iittala Sarpaneva (iittala_sarpaneva)
      • Iittala Taika (iittala_taika)
      • Iittala Teema (iittala_teema)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Räsymatto (marimekko_ra_symatto)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Tasaraita (marimekko_tasaraita)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
      • Muurla Muumi (muurla_muumi)
      • Villeroy & Boch NewWave (villeroy_boch_newwave)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Muoto (muoto):
      • Kolmio (kolmio)
      • Kukka (kukka)
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
      • Sylinteri (sylinteri)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Kangas (kangas)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Mänty (ma_nty)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Posliini (posliini)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • < 14 cm (halkaisija_cm__14)
      • 14 cm - 17 cm (halkaisija_cm__14_17)
      • 17 cm - 23 cm (halkaisija_cm__17_23)
      • ≥ 23 cm (halkaisija_cm__23)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi