x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Artistiq Living Ruokapöydät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Artistiq Living Ruokapöytä BALI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163575657.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155537148.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Ruokapöytä BALI Ruokapöytä BALI Ruokapöytä BALI (1)
      Artistiq Living Ruokapöytä BALI
      • 04055195351402
      1
      808.95 EUR
    • Artistiq Living Ruokapöytä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163576261.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157478882.jpg
      Artistiq Living Artistiq Living Ruokapöytä Ruokapöytä Ruokapöytä (1)
      Artistiq Living Ruokapöytä
      • 04251744800364
      1
      698.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Artek DEFAULT
        • artek
      • Hobby Hall DEFAULT
        • hobby_hall
      • Beliani DEFAULT
        • beliani
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Artek (artek)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Beliani (beliani)
      • VidaXL (vidaxl)
      • &tradition (_tradition)
      • Actona (actona)
      • AMC (amc)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Ashley (ashley)
      • Asplund (asplund)
      • BM (bm)
      • By Lassen (by_lassen)
      • CA (ca)
      • Dakar Dolmar (dakar_dolmar)
      • Day Home (day_home)
      • Decotique (decotique)
      • Demeyere (demeyere)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • ECO (eco)
      • Ethnicraft (ethnicraft)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Fi (fi)
      • Finori (finori)
      • Form & Refine (form_refine)
      • Fredericia (fredericia)
      • Furnhouse (furnhouse)
      • Gami (gami)
      • Go (go)
      • Gubi (gubi)
      • Haslev (haslev)
      • HAY (hay)
      • Hela (hela)
      • HEM (hem)
      • Home4You (home4you)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Inter Link (inter_link)
      • Interlink (interlink)
      • Knoll (knoll)
      • Label51 (label51)
      • LS (ls)
      • Luwo (luwo)
      • Magis (magis)
      • Massproductions (massproductions)
      • Mattiazzi (mattiazzi)
      • Mavis (mavis)
      • Meblocross (meblocross)
      • Menu (menu)
      • Moooi (moooi)
      • Moree (moree)
      • Muuto (muuto)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Naamanka (naamanka)
      • Nikari (nikari)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • On24 (on24)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Poiat (poiat)
      • Radis (radis)
      • SalesFever (salesfever)
      • Scan (scan)
      • Sibast (sibast)
      • Signal (signal)
      • Sit (sit)
      • Sixtens (sixtens)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • SKYPORT (skyport)
      • Steens (steens)
      • String (string)
      • Studio Eero Aarnio (studio_eero_aarnio)
      • Swedese (swedese)
      • Tenzo (tenzo)
      • TH (th)
      • Trendteam (trendteam)
      • Verpan (verpan)
      • Viccarbe (viccarbe)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wooden Camera (wooden_camera)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
    • Hinta (price):
      • < 165€ (budget)
      • 165€ - 275€ (low)
      • 275€ - 500€ (medium)
      • > 500€ (high)
    • Korkeus (korkeus):
      • 35 cm (korkeus_35.0)
      • 45 cm (korkeus_45.0)
      • 73 cm (korkeus_73.0)
      • 74 cm (korkeus_74.0)
      • 75 cm (korkeus_75.0)
      • 76 cm (korkeus_76.0)
      • 77 cm (korkeus_77.0)
      • 78 cm (korkeus_78.0)
    • Weight (paino):
      • 28.0 kg (paino_28.0)
      • 37.0 kg (paino_37.0)
      • 48.2 kg (paino_48.2)
      • 61.0 kg (paino_61.0)
    • Henkilömäärä (henkilo_ma_a_ra_):
      • 3 (henkilo_ma_a_ra__3.0)
      • 4 (henkilo_ma_a_ra__4.0)
      • 6 (henkilo_ma_a_ra__6.0)
    • Extendable (extendable):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Materiaali (materiaali):
      • Lasi (lasi)
      • Lasikuitu (lasikuitu)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Mänty (ma_nty)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Teräs (tera_s)
      • Varmuuslasi (varmuuslasi)
    • Shape (muoto):
      • Neliö (nelio_)
      • Ovaali (ovaali)
      • Pyöreä (pyo_rea_)
      • Suorakulmio (suorakulmio)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tyyli (huonekalun_tyyli):
      • Industrial (industrial)
      • Moderni (moderni)
      • Rustic (rustic)
      • Vintage (vintage)
    • Halkaisija (cm) (halkaisija_cm_):
      • 32 cm (halkaisija_cm__32.0)
      • 70 cm (halkaisija_cm__70.0)
      • 74 cm (halkaisija_cm__74.0)
      • 90 cm (halkaisija_cm__90.0)
      • 110 cm (halkaisija_cm__110.0)
      • 120 cm (halkaisija_cm__120.0)
      • 140 cm (halkaisija_cm__140.0)
      • 200 cm (halkaisija_cm__200.0)
      • 250 cm (halkaisija_cm__250.0)
      • 260 cm (halkaisija_cm__260.0)
    • Leveys (cm) (leveys):
      • < 90 cm (leveys_1)
      • 90 cm - 135 cm (leveys_2)
      • 135 cm - 160 cm (leveys_3)
      • ≥ 160 cm (leveys_4)
    • Pituus (pituus_cm):
      • < 120 cm (pituus_cm_1)
      • 120 cm - 150 cm (pituus_cm_2)
      • 150 cm - 180 cm (pituus_cm_3)
      • ≥ 180 cm (pituus_cm_4)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi