x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Beliani Ruokapöytä 140/180x90 cm vaalea puu LIXA Beliani

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Beliani Ruokapöytä 140/180x90 cm vaalea puu LIXA Beliani
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Beliani Ruokapöytä 140/180x90 cm vaalea puu LIXA Beliani
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Beliani Ruokapöytä 140/180x90 cm vaalea puu LIXA Beliani
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175103484.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144874576.jpg?ts=1
Beliani Beliani Ruokapöytä 140/180x90 cm vaalea puu LIXA Beliani Ruokapöytä 140/180x90 cm vaalea puu LIXA Beliani Ruokapöytä 140/180x90 cm vaalea puu LIXA Beliani Tämä pöytä on varma katseenvangitsija jokaiseen ruokasaliin tai keittiöön. Pöydän yksinkertainen, teollinen muotoilu luo rohkean, huomiota herättävän tyylin kaikkiin moderneihin sisätiloihin ja siinä on tilaa jopa 6 hengelle! Yhdistä se minimalistisiin tuoleihin luodaksesi täydellisen ilmeen. Materiaali: MDF-levy. Paino: 66 Kapasiteetti: 6 hengelle Asennus: kokonaan koottava Paino kapasiteetti: 200 Jalka korkeus: 70 (1)
  • 04251682200547
1
deal
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 75 cm
    • Leveys (cm): 90 cm
    • Pituus: 140 cm
    • Paino: 66 kg
    • Syvyys: 90 cm
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
    • Materiaalit: Puu
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 629.99 729.00 EUR 1
    1
    • beliani.fi beliani.fi
      Tämä pöytä on varma katseenvangitsija jokaiseen ruokasaliin tai keittiöön. Pöydän yksinkertainen, teollinen muotoilu luo rohkean, huomiot...
      629.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Home affaire Ruokapöytä 80x140 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231189812.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202515208.jpg?ts=1
      Home affaire Home affaire Ruokapöytä 80x140 cm Ruokapöytä 80x140 cm Ruokapöytä 80x140 cm (1)
      Home affaire Ruokapöytä 80x140 cm
      • 04062444020026
      1
    • SalesFever Jatkettava ruokapöytä 180-260x90 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220301031.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201721287.jpg?ts=1
      SalesFever SalesFever Jatkettava ruokapöytä 180-260x90 cm Jatkettava ruokapöytä 180-260x90 cm Jatkettava ruokapöytä 180-260x90 cm (1)
      SalesFever Jatkettava ruokapöytä 180-260x90 cm
      • 04251744801644
      1
    • Sit Ruokapöytä BALI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210021696.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163575657.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212660119.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202500830.jpg?ts=1
      Sit Sit Ruokapöytä BALI Ruokapöytä BALI Ruokapöytä BALI (1)
      Sit Ruokapöytä BALI
      • 04055195351402
      1
    • Sit Ruokapöytä Fridge 140x90 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98473072.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163715444.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185224486.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185230184.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202479800.jpg?ts=1
      Sit Sit Ruokapöytä Fridge 140x90 cm Ruokapöytä Fridge 140x90 cm Ruokapöytä Fridge 140x90 cm (1)
      Sit Ruokapöytä Fridge 140x90 cm
      • 04055195261404
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 549.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 549.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 549.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 629.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 629.99
    • info@vertaa.fi