x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Didriksons - Kid's Dusk Pant 3 - Sadehousut 140, vaaleanpunainen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Didriksons - Kid's Dusk Pant 3 - Sadehousut 140, vaaleanpunainen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Didriksons - Kid's Dusk Pant 3 - Sadehousut 140, vaaleanpunainen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Didriksons - Kid's Dusk Pant 3 - Sadehousut 140, vaaleanpunainen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/221603787.jpg?ts=1
Didriksons Didriksons - Kid's Dusk Pant 3 - Sadehousut 140, vaaleanpunainen - Kid's Dusk Pant 3 - Sadehousut 140, vaaleanpunainen - Kid's Dusk Pant 3 - Sadehousut 140, vaaleanpunainen Didriksons Kid's Dusk Pant 3 Sadehousut: Väri: Vaaleanpunainen; Koko: 140; Ominaisuudet: Tuulenpitävä, Vesitiivis; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika, Vaeltaminen; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyamidi, Materiaalin käsittely: DWR-käsitelty, Materiaalin käsittely: teipatut saumat, Materiaalin käsittely: Cordura-vahvikkeet; Lisää Didriksons-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
  • 07333371003756
2
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Vaaleanpunainen
    • Materiaalit: Muovi
  • Koko
    • Vaatteen koko: 140
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Unisex, Tytöt
  • 47.92 52.80 EUR 2
    2
    • Bergfreunde.fi Bergfreunde.fi
      Didriksons Kid's Dusk Pant 3 Sadehousut: Väri: Vaaleanpunainen; Koko: 140; Ominaisuudet: Tuulenpitävä, Vesitiivis; Käyttötarkoitus: Vapaa...
      47.92, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Tuulen- ja vedenpitävät Dusk-kuorihousut Didriksons-tuotemerkiltä polyesterista ja polyamidista teipatuilla saumoilla. Niissä on käytännö...52.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Agu Go Rain Essential Pants Musta 2XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182364112.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234278145.jpg?ts=1
      Agu Agu Go Rain Essential Pants Musta 2XL Go Rain Essential Pants Musta 2XL Go Rain Essential Pants Musta 2XL Keskeiset tiedot: Tyyppi: Pitkät housut; Rakenne: Sade-/Hardshell-housut; Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Jalan sisäpituus: normaali; Ominaisuudet: Sisältää sisähousut.: ei; Toiminto: Heijastimilla, vedenkestävä, tuulenpitävä; Pehmuste: Pehmusteen kiinteys: --; Materiaali: 100 % polyesteri; Materiaali: Tekninen materiaali: Poray 5000; Vesipatsasarvo: 5000 mm; Hengittävyys: 5000 g/m²/24h; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: Joustava resori (1)
      Agu Go Rain Essential Pants Musta 2XL
      • 08717565659513
      2
    • Regatta Pack It Overtrousers Pants Sininen M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174546481.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165878393.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155856283.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155856285.jpg?ts=1
      Regatta Regatta Pack It Overtrousers Pants Sininen M Pack It Overtrousers Pants Sininen M Pack It Overtrousers Pants Sininen M (1)
      Regatta Pack It Overtrousers Pants Sininen M
      • 05051513119630
      1
    • Rab Kinetic 2.0 Pants
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216459806.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221747708.jpg?ts=1
      Rab Rab Kinetic 2.0 Pants Kinetic 2.0 Pants Kinetic 2.0 Pants Kevyet kolmikerroskuorihousut miehille. (1)
      Rab Kinetic 2.0 Pants
      • 00821468996090
      2
    • Helly Hansen Naisten Voss Pant Musta M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113962329.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100456765.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Naisten Voss Pant Musta M Naisten Voss Pant Musta M Naisten Voss Pant Musta M Naisten joustavat, perinteiset sadehousut. (1)
      Helly Hansen Naisten Voss Pant Musta M
      • 07040052218698
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 62.96
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 62.96
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 62.96
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 62.96
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 62.96
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 62.96
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 62.96
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 57.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 57.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 57.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 57.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 57.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 57.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 57.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 70.80
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 55.80
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 60.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 60.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 60.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 60.80
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 57.80
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 50.23
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 50.23
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 50.23
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 50.23
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 50.23
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 50.23
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 50.23
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 50.23
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 50.23
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 50.23
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 50.23
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 50.23
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 50.23
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 50.23
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 50.23
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 43.74
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 44.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 51.42
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 51.42
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 51.42
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 51.42
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 51.42
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 51.42
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 51.42
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 51.42
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 51.42
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 47.92
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 47.92
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 47.92
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 47.92
    • info@vertaa.fi