x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

POC Motion Rain Pants, , Uranium Black, XL, Sadehousut

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut POC Motion Rain Pants, , Uranium Black, XL, Sadehousut
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot POC Motion Rain Pants, , Uranium Black, XL, Sadehousut
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
POC Motion Rain Pants, , Uranium Black, XL, Sadehousut
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223194488.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236483578.jpg?ts=1
POC POC Motion Rain Pants, , Uranium Black, XL, Sadehousut Motion Rain Pants, , Uranium Black, XL, Sadehousut Motion Rain Pants, , Uranium Black, XL, Sadehousut Keskeiset tiedot: Tyyppi: Pitkät housut; Rakenne: Sade-/Hardshell-housut; Käyttötarkoitus: All Mountain/Enduro; Jalan sisäpituus: normaali; Ominaisuudet: Sisältää sisähousut.: ei; Toiminto: vedenkestävä; Pehmuste: Pehmusteen kiinteys: --; Ominaisuudet: Taskut: Slit pockets with zipper; Materiaali: 100 % polyamidi; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal (1)
  • 07325549934344
2
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Koko
    • Vaatteen koko: XL
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Naiset
    • Vaatteen tyyppi: Kurahousut
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 415 g
  • 169.95 192.89 EUR 2
    2
    • bikester.fi bikester.fi
      8.662941511316275 (643)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: Pitkät housut; Rakenne: Sade-/Hardshell-housut; Käyttötarkoitus: All Mountain/Enduro; Jalan sisäpituus: normaal...
      169.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Bikeinn.com/fi Bikeinn.com/fi
      192.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Vaude Ulkoiluhousut 'Grody'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199357904.jpg?ts=1
      Vaude Vaude Ulkoiluhousut 'Grody' Ulkoiluhousut 'Grody' Ulkoiluhousut 'Grody' Keskeiset tiedot: Tyyppi: sadehousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Kausi: Ympärivuotinen; Ominaisuudet: tuulenpitävä: kyllä; vesitiivis: kyllä; Vyötärönauha: Tarvikkeet: Elastinen; Sulkeminen: Ilman; Jalat: Lahkeiden pituus: Pitkä; Tuoteyksityiskohdat: Säädettävä jalkasauma; Materiaali: Pintamateriaali: 100% Polyamide, Membrane: 100% polyurethane; Vuorin materiaali: 100 % polyesteri; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Mitat: Paino: 134 g (1)
      Vaude Ulkoiluhousut 'Grody'
      • 04052285946494
      1
      deal
    • Ferrino Zip Motion Pants Harmaa M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132321437.jpg?ts=1
      Ferrino Ferrino Zip Motion Pants Harmaa M Zip Motion Pants Harmaa M Zip Motion Pants Harmaa M Keskeiset tiedot: Tyyppi: sadehousut; Vaatteen käyttötarkoitus: ulkopinta / vedenpitävä; Materiaali: 100 % nailon; Kausi: Ympärivuotinen; Ominaisuudet: Toiminto: vedenkestävä, tuulenpitävä; tuulenpitävä: kyllä; vesitiivis: kyllä; Ominaisuudet: Teipatuilla saumoilla; Vyötärönauha: Tarvikkeet: Elastinen, Säädettävä vyötärön koko; Sulkeminen: Kiristysnyöri; Jalat: Lahkeiden pituus: Pitkä; Käsittely: Saumatyyppi: teipatut saumat; Materiaali: Vesipatsasarvo: 2000 mm; Pintamateriaali: 100 % nailon;... (1)
      Ferrino Zip Motion Pants Harmaa M
      • 08014044873645
      2
      deal
    • Reima Kaura Pants Musta 134
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213376495.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229437434.jpg?ts=1
      Reima Reima Kaura Pants Musta 134 Kaura Pants Musta 134 Kaura Pants Musta 134 Reiman vedenpitävät, tuulenpitävät ja hengittävät housut lapsille. (1)
      Reima Kaura Pants Musta 134
      • 06438429669364
      2
    • Lundhags Lo Ws Pant, naisten kourihousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151469626.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153988921.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231986323.jpg?ts=1
      Lundhags Lundhags Lo Ws Pant, naisten kourihousut Lo Ws Pant, naisten kourihousut Lo Ws Pant, naisten kourihousut Lundhags Lo Women's Pant ovat sadehousut . Sopii naisille. (1)
      Lundhags Lo Ws Pant, naisten kourihousut
      • 07045952437392
      2
    • vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 156.89
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 178.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 178.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 153.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 179.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 179.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 179.50
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 179.50
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 179.50
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 147.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 147.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 147.89
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 161.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 161.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 169.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 169.95
    • info@vertaa.fi