x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Helly Hansen Loke Takki Miehet, musta XL 2022 Sadetakit

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Helly Hansen Loke Takki Miehet, musta XL 2022 Sadetakit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Helly Hansen Loke Takki Miehet, musta XL 2022 Sadetakit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Helly Hansen Loke Takki Miehet, musta XL 2022 Sadetakit
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/187381703.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225385138.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/173636700.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/54170661.jpg?ts=1
Helly Hansen Helly Hansen Loke Takki Miehet, musta XL 2022 Sadetakit Loke Takki Miehet, musta XL 2022 Sadetakit Loke Takki Miehet, musta XL 2022 Sadetakit Keskeiset tiedot: Tyyppi: Hardshelljakke; Materiaali: Vesipatsasarvo: 10000 mm; Pintamateriaali: 100 % polyamidi; Keskeiset tiedot: Pituus: medium; Materiaali: Tekninen kangas: Helly Tech Performance; Keskeiset tiedot: Rakenne: 2,5-kerroksinen; Vaatteen käyttötarkoitus: Yderlag / vandbeskyttelse; Kausi: Ympärivuotinen; Ominaisuudet: Vettähylkivä: vedenpitävä; Tuulenpitävä: Vindtæt; Materiaali: Hengittävyys: 10000 g/m²/24h; Materiaalin tyyppi: keinokuitu; Pinnoite: PU; Ominaisuudet: Ulkotaskut... (1)
  • 07040053913745
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Unisex
    • Kuvio: Logo
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Polyesteri
  • Koko
    • Vaatteen koko: XL
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 79.89 119.95 EUR 2
    2
    • Trekkinn.com/fi Trekkinn.com/fi
      79.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • addnature.fi addnature.fi
      8.461915531198501 (166)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: Hardshelljakke; Materiaali: Vesipatsasarvo: 10000 mm; Pintamateriaali: 100 % polyamidi; Keskeiset tiedot: Pituu...119.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Klättermusen Asynja Jacket Sininen M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222150204.jpg?ts=1
      Klättermusen Klättermusen Asynja Jacket Sininen M Asynja Jacket Sininen M Asynja Jacket Sininen M (1)
      Klättermusen Asynja Jacket Sininen M
      • 07340036332878
      1
    • Klättermusen Asynja Jacket Men's
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222150204.jpg?ts=1
      Klättermusen Klättermusen Asynja Jacket Men's Asynja Jacket Men's Asynja Jacket Men's (1)
      Klättermusen Asynja Jacket Men's
      • 07340036332885
      1
    • Odlo Aegis 2.5L Waterproof Kuoritakki Miehet, musta S 2022 Sadetakit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186009256.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225400803.jpg?ts=1
      Odlo Odlo Aegis 2.5L Waterproof Kuoritakki Miehet, musta S 2022 Sadetakit Aegis 2.5L Waterproof Kuoritakki Miehet, musta S 2022 Sadetakit Aegis 2.5L Waterproof Kuoritakki Miehet, musta S 2022 Sadetakit Keskeiset tiedot: Tyyppi: Hardshelljakke; Materiaali: Vesipatsasarvo: 20000 mm; Keskeiset tiedot: Pituus: Lyhyt; Materiaali: Pintamateriaali: 100% Polyamid; Keskeiset tiedot: Rakenne: 2-kerroksinen; Vaatteen käyttötarkoitus: Yderlag / vandbeskyttelse; Kausi: Ympärivuotinen; Ominaisuudet: Vettähylkivä: vedenpitävä; Tuulenpitävä: Vindtæt; Materiaali: Hengittävyys: 20000 g/m²/24h; Pinnoite: kyllä; Ominaisuudet: Ulkotaskut: 2 vetoketjullista työntötaskua; Sisältää hupun.: kyllä; Vetoketju: Täysip... (1)
      Odlo Aegis 2.5L Waterproof Kuoritakki Miehet, musta S 2022 Sadetakit
      • 07613361818783
      2
      deal
    • Helly Hansen Portland Rain Jacket, miesten sadetakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232208199.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157784944.jpg?ts=1
      Helly Hansen Helly Hansen Portland Rain Jacket, miesten sadetakki Portland Rain Jacket, miesten sadetakki Portland Rain Jacket, miesten sadetakki Helly Hansen Portland Rain Jacket -takki sopii erinomaisesti sateisiin päiviin, kun lisäsuoja on tarpeen. Verkkovuori ehkäisee nihkeää oloa. Tuotetiedot: Malli: Normaali Vedenpitävä / vettä hylkivä: Vedenpitävä Tuulenpitävä / tuulta hylkivä: Tuulenpitävä Hengittävä: Kyllä Muut ominaisuudet: Huppu: Kiinteä, säädettävä Tasku(t): Kaksi vetoketjullista sivutaskua Säädettävät lahkeensuut Säädettävä vyötärö Edessä YKK®-vetoketju ja tuulilista (2)
      Helly Hansen Portland Rain Jacket, miesten sadetakki
      • 07040056549903
      1
    • Väri (va_ri):
      • Musta (musta)
      • Sininen (sininen)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 89.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 89.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 89.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 89.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 89.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 89.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 71.92
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 71.92
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 71.92
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 71.92
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 100.85
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 99.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 104.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 89.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 89.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 89.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 89.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 89.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 89.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 104.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 104.95
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 104.95
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 104.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 99.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 89.96
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 89.96
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 89.96
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 94.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 94.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 94.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 79.92
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 79.92
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 79.92
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 79.92
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 79.92
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 60.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 60.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 100.85
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 100.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 60.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 100.85
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 100.85
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 95.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 79.89
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 78.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 78.89
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 78.39
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 78.39
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 75.85
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 75.85
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 75.85
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 75.85
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 75.85
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 75.85
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 79.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 79.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 78.85
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 78.85
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 78.85
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 79.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 79.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 79.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 79.89
    • info@vertaa.fi