x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Helly Hansen Sadetakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    96 - 3
    • Helly Hansen Juell Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198616982.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Juell Jacket Juell Jacket Juell Jacket Monipuolinen kuoritakki tuulen- ja vedenpitävää ja hengittävää materiaalia. Nopeasti kuivuva verkkovuori siirtää kosteutta ulospäin. (1)
      Helly Hansen Juell Jacket
      • 07040056883397
      1
      149.00 EUR
    • Helly Hansen W Juell Jacket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198616975.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198616976.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen W Juell Jacket W Juell Jacket W Juell Jacket Monipuolinen kuoritakki tuulen- ja vedenpitävää ja hengittävää materiaalia. Nopeasti kuivuva verkkovuori siirtää kosteutta ulospäin. (1)
      Helly Hansen W Juell Jacket
      • 07040056883137
      1
      149.00 EUR
    • Helly Hansen Men's Odin 9 World's 2.0 Jacket Musta XXL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201609293.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Men's Odin 9 World's 2.0 Jacket Musta XXL Men's Odin 9 World's 2.0 Jacket Musta XXL Men's Odin 9 World's 2.0 Jacket Musta XXL Miesten kolmikerroskuoritakki, mukana lumivyöryheijastin. (1)
      Helly Hansen Men's Odin 9 World's 2.0 Jacket Musta XXL
      • 07040056233284
      1
      450.00 EUR
    1 4
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Rains DEFAULT
        • rains
      • Helly Hansen DEFAULT
        • helly_hansen
      • Reima DEFAULT
        • reima
    • Merkki (brand):
      • Rains (rains)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Reima (reima)
      • Tretorn (tretorn)
      • 3F UL GEAR (3f_ul_gear)
      • Abacus (abacus)
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Assos (assos)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Biehler (biehler)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • CeLaVi (celavi)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dynafit (dynafit)
      • Element (element)
      • Endura (endura)
      • Exped (exped)
      • Ferrino (ferrino)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forward (forward)
      • FOX (fox)
      • FW (fw)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grundens (grundens)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Helsport (helsport)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • inov-8 (inov_8)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jako (jako)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • LASCANA (lascana)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Minymo (minymo)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mymo (mymo)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nike (nike)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neal (o_neal)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Ortovox (ortovox)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Phoxx (phoxx)
      • Picture (picture)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rapide (rapide)
      • Regatta (regatta)
      • Roxy (roxy)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santini (santini)
      • Savotta (savotta)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Spessut (spessut)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Suojaintukku (suojaintukku)
      • Tenson (tenson)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • The North Face (the_north_face)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • TSG (tsg)
      • Urberg (urberg)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yeti (yeti)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
    • Hinta (price):
      • < 100 € (budget)
      • 100 € - 150 € (price_2)
      • 150 € - 250 € (price_3)
      • ≥ 250 € (price_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Sadetakin tyyppi (sadetakki_tyyppi):
      • Huomiosadetakki (huomiosadetakki)
      • Pitkä sadetakki (pitka_sadetakki)
      • Poncho sadetakki (poncho_sadetakki)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 10 (10)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 170/174 (170_174)
      • 176 (176)
      • S/M (s_m)
      • XXS (xxs)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Huppukaulus (huppukaulus)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Logo (logo)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi