x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Helsport Sadetakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Helsport Sadeviitta, maastokuvioitu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140332055.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157781121.jpg
      Helsport Helsport Sadeviitta, maastokuvioitu Sadeviitta, maastokuvioitu Sadeviitta, maastokuvioitu Poncho suojaa hyvin sateelta. Se vie vähän tilaa ja kulkee kätevästi mukana repun läpän taskussa. Suojaa käyttäjän ja pienen repun sateelta. (2)
      Helsport Sadeviitta, maastokuvioitu
      • 07029988553080
      1
      59.90 EUR
    • Helsport Sadeviitta, maastokuvioitu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140332055.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157781121.jpg
      Helsport Helsport Sadeviitta, maastokuvioitu Sadeviitta, maastokuvioitu Sadeviitta, maastokuvioitu Poncho suojaa hyvin sateelta. Se vie vähän tilaa ja kulkee kätevästi mukana repun läpän taskussa. Suojaa käyttäjän ja pienen repun sateelta. (1)
      Helsport Sadeviitta, maastokuvioitu
      • 07029988555084
      1
      59.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Rains DEFAULT
        • rains
      • Helly Hansen DEFAULT
        • helly_hansen
      • Reima DEFAULT
        • reima
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • XXS (xxs)
    • Merkki (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Chrome (chrome)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Derbe (derbe)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eider (eider)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Gore (gore)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Houdini (houdini)
      • Hunter (hunter)
      • Icepeak (icepeak)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-way (k_way)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Nike (nike)
      • Nikita (nikita)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • ONLY (only)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Patagonia (patagonia)
      • Proviz (proviz)
      • Rab (rab)
      • Rains (rains)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sherpa (sherpa)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tretorn (tretorn)
      • TSG (tsg)
      • Urberg (urberg)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Whistler (whistler)
      • Yeti (yeti)
    • Hinta (price):
      • < 70 € (budget)
      • 70 € - 125 € (price_2)
      • 125 € - 200 € (price_3)
      • ≥ 200 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Huppukaulus (huppukaulus)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Komposiitti (komposiitti)
      • Kumi (kumi)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
    • Kuvio (kuvio):
      • Logo (logo)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi