x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Playshoes Sadetakit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Playshoes Toiminnallinen takki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181373095.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/67507189.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139310211.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139311086.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139310413.jpg?ts=1
      Playshoes Playshoes Toiminnallinen takki Toiminnallinen takki Toiminnallinen takki Takin tyyppi: Sadetakki; Vuori: Kevyt vuori; Sulkemistapa: Painonappi; Kuvio: Yksivärinen; Design: Raglanhiha, Suora sauma, Tikattu sauma/reuna, Irrotettava huppu, Päälleommellut taskut, Nepparilista, Vuorellinen huppu, Kontrastivuori, Huppu pystykauluksella; Ekstrat: Mesh-vuori, Sileä kangas, Samansävyiset saumat, Vesitiivis, Heijastavat elementit; Malli: Normaali malli (1)
      Playshoes Toiminnallinen takki
      • 04010952331301
      • 04010952331080
      • 04010952333701
      • 04010952333756
      • 04010952331325
      • 04010952331318
      • 04010952333671
      1
      most_sold
      29.90 EUR
    • Playshoes Pitkä takki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166369164.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200823965.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151304967.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178672677.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178672682.jpg?ts=1
      Playshoes Playshoes Pitkä takki Pitkä takki Pitkä takki Pitkä takkityyppi: Sadetakki; Kuvio: Pistekuvioitu; Design: Selkälaskos, Päälleommellut taskut, Irrotettava huppu, Nepparilista, Raglanhiha, Pystykaulus; Takin tyyppi: Sadetakki; Vuori: Vuoraamaton; Ekstrat: All-over-kuvio, Label patch/label flag, Sileä kangas; Malli: Löysä malli (1)
      Playshoes Pitkä takki
      • 04010952252439
      1
      39.90 EUR
    • Playshoes Pitkä takki 'Eulen'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166389537.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223784863.jpg?ts=1
      Playshoes Playshoes Pitkä takki 'Eulen' Pitkä takki 'Eulen' Pitkä takki 'Eulen' Takin tyyppi: Sadetakki; Design: Piilotettu vetoketju, Sivuttaiset upotutetut taskut, Irrotettava huppu, Nepparilista, Pystykaulus; Pitkä takkityyppi: Sadetakki; Vuori: Kevyt vuori; Kuvio: Motiiviprintti; Ekstrat: All-over-kuvio, Samansävyiset saumat; Malli: Löysä malli (1)
      Playshoes Pitkä takki 'Eulen'
      • 04010952462203
      1
      44.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Reima DEFAULT
        • reima
      • Rains DEFAULT
        • rains
      • Helly Hansen DEFAULT
        • helly_hansen
      • Tretorn DEFAULT
        • tretorn
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 105 € (price_2)
      • 105 € - 165 € (price_3)
      • ≥ 165 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Abacus (abacus)
      • Adidas (adidas)
      • After (after)
      • Agu (agu)
      • Ahti (ahti)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Assos (assos)
      • Barbour (barbour)
      • Basil (basil)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Blokker (blokker)
      • Burton (burton)
      • Canada Goose (canada_goose)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carinthia (carinthia)
      • Castelli (castelli)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chrome (chrome)
      • Clique (clique)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Cutter & Buck (cutter_buck)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Didriksons (didriksons)
      • Directalpine (directalpine)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dolly Moda (dolly_moda)
      • Dynafit (dynafit)
      • Endura (endura)
      • Ferrino (ferrino)
      • Finkid (finkid)
      • Finside (finside)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fristads (fristads)
      • Frugi (frugi)
      • G.I.G.A. by Killtec (g_i_g_a_by_killtec)
      • Givova (givova)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Grand Canyon (grand_canyon)
      • Grundens (grundens)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Halti (halti)
      • Helikon Tex (helikon_tex)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herschel (herschel)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hock (hock)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hunter (hunter)
      • Husqvarna (husqvarna)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Ilse jacobsen (ilse_jacobsen)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacson (jacson)
      • Jako (jako)
      • JDY (jdy)
      • Joma (joma)
      • Kamik (kamik)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KRAMP (kramp)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindstrands (lindstrands)
      • Lundhags (lundhags)
      • Mac In A Sac (mac_in_a_sac)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mammut (mammut)
      • Mango (mango)
      • Marmot (marmot)
      • Mbym (mbym)
      • Meru (meru)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neomondo (neomondo)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nike (nike)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nordisk (nordisk)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ONLY (only)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • PAIKKA (paikka)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pinewood (pinewood)
      • Playshoes (playshoes)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Raidlight (raidlight)
      • Rains (rains)
      • Rapide (rapide)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Rogelli (rogelli)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sherpa (sherpa)
      • Spessut (spessut)
      • Sportful (sportful)
      • Stutterheim (stutterheim)
      • Tasmanian Tiger (tasmanian_tiger)
      • Tatonka (tatonka)
      • Tenson (tenson)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Top Swede (top_swede)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Trekmates (trekmates)
      • Trespass (trespass)
      • Tretorn (tretorn)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • True North (true_north)
      • Tucano (tucano)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Weather Report (weather_report)
      • Woodline (woodline)
      • Wowow (wowow)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yeti (yeti)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zizzi (zizzi)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Lapset (lapset)
      • Unisex (unisex)
    • Sadetakin tyyppi (sadetakki_tyyppi):
      • Pitkä sadetakki (pitka_sadetakki)
      • Poncho sadetakki (poncho_sadetakki)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 140/150 (140_150)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 160 (160)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • S/M (s_m)
      • XXS (xxs)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi