x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tristar BW-4752 SÄHKÖINEN LÄMPÖPEITTO

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tristar BW-4752 SÄHKÖINEN LÄMPÖPEITTO
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tristar BW-4752 SÄHKÖINEN LÄMPÖPEITTO
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tristar BW-4752 SÄHKÖINEN LÄMPÖPEITTO
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151077670.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210822587.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151077672.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151077671.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151077673.jpg?ts=1
Tristar Tristar BW-4752 SÄHKÖINEN LÄMPÖPEITTO BW-4752 SÄHKÖINEN LÄMPÖPEITTO BW-4752 SÄHKÖINEN LÄMPÖPEITTO Älä tärise enää viileässä vaan nauti lämmöstä ihanan Tristar BW-4752 -lämpöviltin alla, jolla voit lämmittää myös sängyn, sohvan tai muun leposijan ennen kuin alat rentoutumaan, nukkumaan tai lämmittelemään ulkoilun jälkeen. Säädeltävä lämpötila ja turvallinen Lämpöviltissä on kolme erilaista lämpöasetusta, joilla säädät täydellisen lämpötilan rentouttaviin hetkiin, tai optimaaliseen lepäilyyn ja yöunille. Peitto on myös turvallinen sillä se on ylikuumenemissuojattu, ja sammuu itsestään jos l... (1)
  • 05411519016522
  • 08713016073716
  • BW-4752
  • 960420
  • 4003651
2
  • Tekniset tiedot
    • Henkilömäärä: 2
    • Ylikuumenemissuoja: Kyllä
    • Irrotettava johto: Kyllä
    • maksimi pesulämpötila: 40 °C
    • Taajuus: 50 Hz
  • Paino ja mitat
    • Pituus: 140 cm
    • Leveys (cm): 160 cm
    • Leveys (mm): 1600 mm
    • Paino (g): 1690 g
    • Syvyys: 1400 mm
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Lämmitystasojen määrä: 2
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Polyesteri, Tekstiili, Muovi
    • Väri: Valkoinen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Extra functions elektric blankets: Overheat protection, Washable
    • Konepesun kestävä: Kyllä
    • Sukupuoli: Aikuiset, Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 230 V
  • Ominaisuudet
    • Pestävä: Kyllä
  • Pakkauksen sisältö
    • Suojakotelo: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Lämpötilavyöhykkeiden määrä: 2
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2018
  • Muut ominaisuudet
    • Sisäpakkausken pituus (cm): 160 cm
  • 54.80 74.80 EUR 2
    2
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      54.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Älä tärise enää viileässä vaan nauti lämmöstä ihanan Tristar BW-4752 -lämpöviltin alla, jolla voit lämmittää myös sängyn, sohvan tai muun...74.80, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Beurer - HK 125 XXL Heating Cushion Gray - 3 Years Warranty
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213234129.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205990129.jpg?ts=1
      Beurer Beurer - HK 125 XXL Heating Cushion Gray - 3 Years Warranty - HK 125 XXL Heating Cushion Gray - 3 Years Warranty - HK 125 XXL Heating Cushion Gray - 3 Years Warranty (1)
      Beurer - HK 125 XXL Heating Cushion Gray - 3 Years Warranty
      • 04211125274139
      1
    • DAY Useful Everyday Lämpöpeitto 60W 150 x 80 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173716476.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212616137.jpg?ts=1
      DAY Useful Everyday DAY Useful Everyday Lämpöpeitto 60W 150 x 80 cm Lämpöpeitto 60W 150 x 80 cm Lämpöpeitto 60W 150 x 80 cm Lämpöpeitto pitää lämpinä niin niskasta kantapäihin. Valkoinen polyester -peitto 150 x 80 cm, kolme lämpötilaa. (3)
      DAY Useful Everyday Lämpöpeitto 60W 150 x 80 cm
      • 05709386725419
      • 72541
      1
    • OneConcept Magic Carpet DLX -lämpömatto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214220659.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234001954.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234001955.jpg?ts=1
      OneConcept OneConcept Magic Carpet DLX -lämpömatto Magic Carpet DLX -lämpömatto Magic Carpet DLX -lämpömatto monipuolisesti käytettävissä: kotona, toimistossa, harrastushuoneessa, verstaalla tai asuntoautossa, helppo puhdistaa: voidaan irrottaa verkkovirrasta kätevästi maton reunaan sijoitetun liitännän avulla, helppo käyttää: neljän lämpötilaportaan ohjaus ja ajastustoiminto käytännöllisestä kytkimestä ja LCD-näytöllä, terveyttä edistävä: parantaa verenkiertoa ja rentouttaa lihaksia, 2 kokoa: saatavilla 60 x 70 cm:n sekä 40 x 98 cm:n kokoisena (1)
      OneConcept Magic Carpet DLX -lämpömatto
      • 04060656157660
      1
    • Medisana HB 675 60231
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210074790.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166796579.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229456687.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229456684.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188294833.jpg?ts=1
      Medisana Medisana HB 675 60231 HB 675 60231 HB 675 60231 (1)
      Medisana HB 675 60231
      • 04015588602313
      • 6516761
      • 4015588602313
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 74.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 74.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 74.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 36.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 74.80
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 36.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 51.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 51.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 51.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 54.80
    • info@vertaa.fi