x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tellkiddo Säilytyspussi Supersankari

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tellkiddo Säilytyspussi Supersankari
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tellkiddo Säilytyspussi Supersankari
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tellkiddo Säilytyspussi Supersankari
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207473118.jpg
Tellkiddo Tellkiddo Säilytyspussi Supersankari Säilytyspussi Supersankari Säilytyspussi Supersankari Tellkiddon kankaisen säilytyspussin etupuolella on supersankarin kuva. Pussi on hauska ja erilainen säilytysratkaisu leluille, lahjapapereille, tyynyille tai päiväpeitteelle, ja sitä voi käyttää myös pyykkisäkkinä. Kerää tavarat pois lattialta ja pidä ne järjestyksessä tämän hienon säilytyspussin avulla. Tämä pussi on hauska sisustuselementti lastenhuoneeseen, työhuoneeseen tai pesutupaan. Materiaali: Canvas. Mitat: 48 x 68 cm. (1)
  • 07350086970548
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • 37.80 37.80 EUR 1
    1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Tellkiddon kankaisen säilytyspussin etupuolella on supersankarin kuva. Pussi on hauska ja erilainen säilytysratkaisu leluille, lahjapaper...37.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Done by Deer - Double Sided Soft Storage Grey - One Size - Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124169497.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198663233.jpg
      Done by Deer Done by Deer - Double Sided Soft Storage Grey - One Size - Grey - Double Sided Soft Storage Grey - One Size - Grey - Double Sided Soft Storage Grey - One Size - Grey Käytännöllinen Done By Deer -säilytyskori, joka on valmistettu puuvillan ja polyesterin sekoitteesta. Tilavassa säilytyskorissa on polyeteenipäällysteinen pohja, joka on helppo pitää puhtaana. Joustava kori on erinomainen lelujen, vaatteiden tai muiden lastentarvikkeiden säilyttämiseen. Done By Deer -säilytyskorissa on kuvioitu ulkopuoli. Korin saa myös yksiväriseksi kääntämällä korin nurinpäin. Mitat: 25 x 34 x 22 cm. Materiaali: 65 % Polyesteriä, 35 % Puuvillaa. Pesuohje: Puhdista kostealla... (1)
      Done by Deer - Double Sided Soft Storage Grey - One Size - Grey
      • 05712643506553
      1
    • Muuto Restore säilytyskori, meleerattu musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141970401.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84566057.jpg
      Muuto Muuto Restore säilytyskori, meleerattu musta Restore säilytyskori, meleerattu musta Restore säilytyskori, meleerattu musta Muuton Restore-säilytyskori sopii kokonsa puolesta niin polttopuiden, pyykin, lelujen, tekstiilien kuin sanomalehtienkin säilytykseen. Restore on muotoilija Mika Tolvasen suunnittelema kokoelma yksinkertaisia säilytyskoreja ja tarjottimia, joiden nerokkuus piilee paitsi osien monikäyttöisyydessä, myös niiden valmistusmateriaalissa. Tuotteet on muovattu kestävästä kierrätyshuovasta, jota valmistetaan muovipullojen kuiduista. Pelkistetty muotokieli tekee Restore-kokoelmasta miellyttävän lisän k... (1)
      Muuto Restore säilytyskori, meleerattu musta
      • 05710562070056
      2
    • Childhome Säilytyskori Pieni, Soft Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157003025.jpg
      Childhome Childhome Säilytyskori Pieni, Soft Pink Säilytyskori Pieni, Soft Pink Säilytyskori Pieni, Soft Pink Childhomen tyylikäs säilytyskori auttaa pitämään lastenhuoneen järjestyksessä. Kori on valmistettu tukevasta polyesterikankaasta, ja se sopii hyvin kaikenlaisten lelujen ja pikkutavaroiden säilytykseen. Saatavilla monta eri kokoa ja väriä, joita on helppo yhdistellä haluamallaan tavalla. (1)
      Childhome Säilytyskori Pieni, Soft Pink
      • 05420007136970
      1
    • Ferm Living Wire Basket Black Large - Ferm Living
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116560052.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143704945.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143470692.jpg
      Ferm Living Ferm Living Wire Basket Black Large - Ferm Living Wire Basket Black Large - Ferm Living Wire Basket Black Large - Ferm Living Wire kori merkiltä Ferm Living. Täydellinen kori kotiisi, tyylikäs Wire kori sopii joka huoneeseen. Kori sopii kaikenlaiseen säilytykseen, esimerkiksi haloille, lehdille tai ulkovaatteille. Valmistettu raudasta. Wire Kori L, Musta - Ferm Living KIDS - Musta Korit i Rauta - Ferm Living KIDS (1)
      Ferm Living Wire Basket Black Large - Ferm Living
      • 05704723230663
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 37.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 37.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 37.80
    • info@vertaa.fi