x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Beliani Säkkituoli selkänojallinen beige DROP Beliani

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Beliani Säkkituoli selkänojallinen beige DROP Beliani
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Beliani Säkkituoli selkänojallinen beige DROP Beliani
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Beliani Säkkituoli selkänojallinen beige DROP Beliani
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177378727.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/189542664.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/131043534.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/189542665.jpg?ts=1
Beliani Beliani Säkkituoli selkänojallinen beige DROP Beliani Säkkituoli selkänojallinen beige DROP Beliani Säkkituoli selkänojallinen beige DROP Beliani Jos pidät rennoista iltapäivistä jolloin voit käydä pitkäkseen, tämä säkkituoli on juuri sinulle tehty. Se on mitoiltaan 75 x 63 x 73 cm ja sopii kaikenlaisiin sisustuksiin sijoitatpa sen vaikka lastenhuoneeseen tai olohuoneeseen. Säkkituolin takapuolella on kätevä paksusta köydestä tehty kahva. Päällinen on irroitettava ja täyte on polystyreenihelmiä, joiden ansiosta säkkituoli on erittäin kevyt ja helposti siirreltävissä. DROP säkkituoli täydellinen katseenkiinnittäjä jokaiseen kotiin! Mat... (1)
  • 04260580921102
1
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Beige
    • Materiaalit: Muovi
  • Paino ja mitat
    • Paino: 7 kg
    • Pituus: 75 cm
    • Leveys (cm): 63 cm
    • Korkeus: 73 cm
    • Syvyys: 63 cm
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 129.99 369.00 EUR 1
    1
    • beliani.fi beliani.fi
      Jos pidät rennoista iltapäivistä jolloin voit käydä pitkäkseen, tämä säkkituoli on juuri sinulle tehty. Se on mitoiltaan 75 x 63 x 73 cm ...
      129.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Handy 45/75 Säkkituoli Silmukka 200 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148113642.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159005083.jpg?ts=1
      Handy 45/75 Handy 45/75 Säkkituoli Silmukka 200 L Säkkituoli Silmukka 200 L Säkkituoli Silmukka 200 L säkkituoli on valmistettu kestävästä ja helppohoitoisesta keinonahasta ; tuolissa on erittäin mukava istua, jäljittelee kehon muotoja ; säkkituolissa on silmukka, aukon halkaisija on 4 cm ; täytteenä on polystyreenirakeita, 200 litraa (2)
      Handy 45/75 Säkkituoli Silmukka 200 L
      1
    • Handy 45/75 Säkkituoli Lucas Style 350L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207335476.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207335477.jpg?ts=1
      Handy 45/75 Handy 45/75 Säkkituoli Lucas Style 350L Säkkituoli Lucas Style 350L Säkkituoli Lucas Style 350L Lucas mallia kuvaa tunnuslause -tilaa säästävä hyvä istuinmukavuus - mukava säkkituoli on suunniteltu mitoiltaan ja muodoltaan mahdollisiman vähän tilaa vieväksi ; "Style" verhoilumateriaali on valmistettu laadukkaasta ja kestävästä kalustekankaasta (1)
      Handy 45/75 Säkkituoli Lucas Style 350L
      1
    • Handy 45/75 Säkkituoli Royal Style Premium 420L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168207145.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168207146.jpg?ts=1
      Handy 45/75 Handy 45/75 Säkkituoli Royal Style Premium 420L Säkkituoli Royal Style Premium 420L Säkkituoli Royal Style Premium 420L "Style Premium" on ylellinen lämpötikatulla kalustekankaalla verhoiltu säkkituoli upeilla väreillä, jota tikkaus korostaa ; erinomainen vaihtoehto nojatuolille - pehmeä selkänoja mukailee kehon muotoa tarjoten mukavan istumisen (1)
      Handy 45/75 Säkkituoli Royal Style Premium 420L
      1
    • Chhatwal & Jonsson Pouf Pani Rahi - Säkkituolit & Istuinrahit Puuvilla Harmaa - PF213313-19
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218152902.jpg?ts=1
      Chhatwal & Jonsson Chhatwal & Jonsson Pouf Pani Rahi - Säkkituolit & Istuinrahit Puuvilla Harmaa - PF213313-19 Pouf Pani Rahi - Säkkituolit & Istuinrahit Puuvilla Harmaa - PF213313-19 Pouf Pani Rahi - Säkkituolit & Istuinrahit Puuvilla Harmaa - PF213313-19 Rahissa Chhatwal & Jonsson-tuotemerkiltä on tyylikäs muotoilu puuvillasta vedenkestävällä pinnalla ja täytteellä EPS-helmillä lisämukavuudeksi. Sopii hyvin käytettäväksi ulkotiloissa tai parvekkeella. Tietoa Chhatwal & Jonsson-merkkisestä rahista - Tyylikäs muotoilu.- Se valmistetaan puuvillasta.- Vedenkestävä pinta.- Sisä- ja ulkokäyttöön.- Leveys: 410 mm.- Korkeus: 450 mm.- Pituus: 410 mm. Rahin hoito-ohjeet - Ei pesua, vain tahranpoisto. Osta Säkkituolit & Istuinrahit ja muita Nojatuolit &... (1)
      Chhatwal & Jonsson Pouf Pani Rahi - Säkkituolit & Istuinrahit Puuvilla Harmaa - PF213313-19
      • 07340139916340
      2
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 159.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 219.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 129.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 129.99
    • info@vertaa.fi