x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Dixie Pouf Round Water Hyacinth - Säkkituolit & Istuinrahit Vesihyasintti Natural - 45247

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Dixie Pouf Round Water Hyacinth - Säkkituolit & Istuinrahit Vesihyasintti Natural - 45247
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Dixie Pouf Round Water Hyacinth - Säkkituolit & Istuinrahit Vesihyasintti Natural - 45247
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Dixie Pouf Round Water Hyacinth - Säkkituolit & Istuinrahit Vesihyasintti Natural - 45247
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206064254.jpg?ts=1
Dixie Dixie Pouf Round Water Hyacinth - Säkkituolit & Istuinrahit Vesihyasintti Natural - 45247 Pouf Round Water Hyacinth - Säkkituolit & Istuinrahit Vesihyasintti Natural - 45247 Pouf Round Water Hyacinth - Säkkituolit & Istuinrahit Vesihyasintti Natural - 45247 A round pouf from Dixie made of hand-woven water hyacinth, which is a fast-growing lily plant. The plant grows freely as weeds and covers large watercourses in Vietnam with a suffocating effect which makes it perfect to harvest and make baskets and other things of. Characteristics Pouf from Dixie Made of hand-woven water hyacinth Wipe with a damp cloth or vacuum cleaner Osta Säkkituolit & Istuinrahit ja muita Nojatuolit & Istuinrahit @ Royal Design. (1)
  • 07340021334573
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Beige
  • 176.00 205.00 EUR 2
    2
    • Rum21.fi Rum21.fi
      Pouf Round, Water Hyacinth - Dixie - Natural Säkkituolit & Istuinrahit i Vesihyasintti - Dixie176.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      A round pouf from Dixie made of hand-woven water hyacinth, which is a fast-growing lily plant. The plant grows freely as weeds and covers...205.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Handy 45/75 Säkkituoli Silmukka 200 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148113642.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159005083.jpg?ts=1
      Handy 45/75 Handy 45/75 Säkkituoli Silmukka 200 L Säkkituoli Silmukka 200 L Säkkituoli Silmukka 200 L säkkituoli on valmistettu kestävästä ja helppohoitoisesta keinonahasta ; tuolissa on erittäin mukava istua, jäljittelee kehon muotoja ; säkkituolissa on silmukka, aukon halkaisija on 4 cm ; täytteenä on polystyreenirakeita, 200 litraa (2)
      Handy 45/75 Säkkituoli Silmukka 200 L
      1
    • Handy 45/75 Säkkituoli Lucas Style 350L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207335476.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207335477.jpg?ts=1
      Handy 45/75 Handy 45/75 Säkkituoli Lucas Style 350L Säkkituoli Lucas Style 350L Säkkituoli Lucas Style 350L Lucas mallia kuvaa tunnuslause -tilaa säästävä hyvä istuinmukavuus - mukava säkkituoli on suunniteltu mitoiltaan ja muodoltaan mahdollisiman vähän tilaa vieväksi ; "Style" verhoilumateriaali on valmistettu laadukkaasta ja kestävästä kalustekankaasta (1)
      Handy 45/75 Säkkituoli Lucas Style 350L
      1
    • Handy 45/75 Säkkituoli Royal Style Premium 420L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168207145.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168207146.jpg?ts=1
      Handy 45/75 Handy 45/75 Säkkituoli Royal Style Premium 420L Säkkituoli Royal Style Premium 420L Säkkituoli Royal Style Premium 420L "Style Premium" on ylellinen lämpötikatulla kalustekankaalla verhoiltu säkkituoli upeilla väreillä, jota tikkaus korostaa ; erinomainen vaihtoehto nojatuolille - pehmeä selkänoja mukailee kehon muotoa tarjoten mukavan istumisen (1)
      Handy 45/75 Säkkituoli Royal Style Premium 420L
      1
    • Chhatwal & Jonsson Pouf Pani Rahi - Säkkituolit & Istuinrahit Puuvilla Harmaa - PF213313-19
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218152902.jpg?ts=1
      Chhatwal & Jonsson Chhatwal & Jonsson Pouf Pani Rahi - Säkkituolit & Istuinrahit Puuvilla Harmaa - PF213313-19 Pouf Pani Rahi - Säkkituolit & Istuinrahit Puuvilla Harmaa - PF213313-19 Pouf Pani Rahi - Säkkituolit & Istuinrahit Puuvilla Harmaa - PF213313-19 Rahissa Chhatwal & Jonsson-tuotemerkiltä on tyylikäs muotoilu puuvillasta vedenkestävällä pinnalla ja täytteellä EPS-helmillä lisämukavuudeksi. Sopii hyvin käytettäväksi ulkotiloissa tai parvekkeella. Tietoa Chhatwal & Jonsson-merkkisestä rahista - Tyylikäs muotoilu.- Se valmistetaan puuvillasta.- Vedenkestävä pinta.- Sisä- ja ulkokäyttöön.- Leveys: 410 mm.- Korkeus: 450 mm.- Pituus: 410 mm. Rahin hoito-ohjeet - Ei pesua, vain tahranpoisto. Osta Säkkituolit & Istuinrahit ja muita Nojatuolit &... (1)
      Chhatwal & Jonsson Pouf Pani Rahi - Säkkituolit & Istuinrahit Puuvilla Harmaa - PF213313-19
      • 07340139916340
      2
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 140.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 176.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 176.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 176.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 176.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 176.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 176.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 176.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 176.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 176.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 176.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 176.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 176.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 176.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 176.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 176.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 176.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 176.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 140.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 140.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 158.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 158.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 158.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 176.00
    • info@vertaa.fi