x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sanuk sandaalit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Sanuk Yoga Chakra Naiset sandaalit , sininen EU 36 2017 Vapaa-ajan sandaalit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96912581.jpg
      Sanuk Sanuk Yoga Chakra Naiset sandaalit , sininen EU 36 2017 Vapaa-ajan sandaalit Yoga Chakra Naiset sandaalit , sininen EU 36 2017 Vapaa-ajan sandaalit Yoga Chakra Naiset sandaalit , sininen EU 36 2017 Vapaa-ajan sandaalit Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Rakenne: sandaalit; Pintamateriaalin tyyppi: synteettinen; Pintamateriaali: Synthetic strap with printed textile lining; Pohjan tyyppi: Kumi; Pohja: Happy U -pohja; Kiinnityssysteemi: Remmisandaalit; Yhdistettävyys jäärautoihin: ei sovellu jäärautoihin; Kokotiedot: Mitoitus vaikuttaa normaalilta; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Hyvin pehmeä, Pohjallinen joogamattomateriaalista (1)
      Sanuk Yoga Chakra Naiset sandaalit , sininen EU 36 2017 Vapaa-ajan sandaalit
      • 00190108517705
      1
      deal
      32.8500 EUR
    • Sanuk Yoga Chakra Naiset sandaalit , turkoosi EU 36 2017 Vapaa-ajan sandaalit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96912440.jpg
      Sanuk Sanuk Yoga Chakra Naiset sandaalit , turkoosi EU 36 2017 Vapaa-ajan sandaalit Yoga Chakra Naiset sandaalit , turkoosi EU 36 2017 Vapaa-ajan sandaalit Yoga Chakra Naiset sandaalit , turkoosi EU 36 2017 Vapaa-ajan sandaalit Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Rakenne: sandaalit; Pintamateriaalin tyyppi: synteettinen; Pintamateriaali: Synthetic strap with printed textile lining; Pohjan tyyppi: Kumi; Pohja: Happy U -pohja; Kiinnityssysteemi: Remmisandaalit; Yhdistettävyys jäärautoihin: ei sovellu jäärautoihin; Kokotiedot: Mitoitus vaikuttaa normaalilta; Leikkaus: Normaali; Lisätietoja: Hyvin pehmeä, Pohjallinen joogamattomateriaalista (1)
      Sanuk Yoga Chakra Naiset sandaalit , turkoosi EU 36 2017 Vapaa-ajan sandaalit
      • 00190108515145
      1
      deal
      30.8500 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Ecco DEFAULT
        • ecco
      • Rieker DEFAULT
        • rieker
      • Birkenstock DEFAULT
        • birkenstock
      • Scholl DEFAULT
        • scholl
      • Crocs DEFAULT
        • crocs
      • Teva DEFAULT
        • teva
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
      • Reima DEFAULT
        • reima
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Ecco (ecco)
      • Rieker (rieker)
      • Nike (nike)
      • Birkenstock (birkenstock)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Ara (ara)
      • Arena (arena)
      • Art (art)
      • Axelda (axelda)
      • Babista (babista)
      • Bauer (bauer)
      • Be only (be_only)
      • Betty London (betty_london)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blowfish (blowfish)
      • Bobux (bobux)
      • Brödel (bro_del)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Bunker (bunker)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Caprice (caprice)
      • Castañer (castan_er)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • CAT (cat)
      • Champion (champion)
      • Clarks (clarks)
      • CMP (cmp)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Crocs (crocs)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Diadora (diadora)
      • Dorking (dorking)
      • Dream in green (dream_in_green)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emu (emu)
      • En fant (en_fant)
      • Exani (exani)
      • Fila (fila)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fonda (fonda)
      • Fortuna (fortuna)
      • Franken Schuhe (franken_schuhe)
      • G-Star Footwear (g_star_footwear)
      • Gabor (gabor)
      • Ganadora (ganadora)
      • Gant (gant)
      • Gemini (gemini)
      • Geox (geox)
      • Goldkrone (goldkrone)
      • GUESS (guess)
      • Gulliver (gulliver)
      • Haflinger (haflinger)
      • Halti (halti)
      • Havaianas (havaianas)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Hummel (hummel)
      • Hunter (hunter)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Ipanema (ipanema)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jenny (jenny)
      • Jomos (jomos)
      • Jordan (jordan)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Kavat (kavat)
      • Keen (keen)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Leaf (leaf)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lowa (lowa)
      • LPB Shoes (lpb_shoes)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Mam'Zelle (mam_zelle)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Mares (mares)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mjus (mjus)
      • Mjúka (mju_ka)
      • Moheda (moheda)
      • moony mood (moony_mood)
      • Move By Melton (move_by_melton)
      • Mustang (mustang)
      • Myma (myma)
      • Nafuna (nafuna)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olukai (olukai)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Papillio (papillio)
      • Pax (pax)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Primigi (primigi)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Red Chili (red_chili)
      • Reebok (reebok)
      • Reebok Classic (reebok_classic)
      • Regard (regard)
      • Reima (reima)
      • Relaxshoe (relaxshoe)
      • Remonte (remonte)
      • Rock Spring (rock_spring)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Roxy (roxy)
      • Salomon (salomon)
      • Sanuk (sanuk)
      • Scholl (scholl)
      • Semler (semler)
      • Shepherd (shepherd)
      • SKECHERS (skechers)
      • So size (so_size)
      • Solidus (solidus)
      • Spalding (spalding)
      • Speedo (speedo)
      • Superdry (superdry)
      • Superfit (superfit)
      • Superga (superga)
      • Svea (svea)
      • Swimpy (swimpy)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • The White Brand (the_white_brand)
      • Think (think)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • Unisa (unisa)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viking (viking)
      • Vinson Polo Club (vinson_polo_club)
      • VITAL (vital)
      • Volcom (volcom)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wildflower (wildflower)
      • Wolky (wolky)
      • Wonders (wonders)
      • Wyte (wyte)
      • ZigZag (zigzag)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 55 € (price_40_55)
      • 55 € - 85 € (price_55_85)
      • ≥ 85 € (price_85)
    • Käyttäjä (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
      • Lapset (lapset)
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Vauvat (vauvat)
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 15 (15)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 19.5 (19_5)
      • 20 (20)
      • 20.5 (20_5)
      • 21 (21)
      • 21.5 (21_5)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29.5 (29_5)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 50 (50)
    • Sandaalin tyyppi (kenga_n_tyyppi):
      • Remmisandaalit (remmisandaalit)
      • Sandaalit (sandaalit)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuosi (kuosi):
      • Kaksivärinen (kaksiva_rinen)
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Printti (printti)
      • Teksti (teksti)
    • Kiinnitys (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Pikanauhat (pikanauhat)
      • Remmi (remmi)
      • Slip-on (slip_on)
      • Tarranauha (tarranauha)
    • Kannan tyyppi (koron_tyyppi):
      • Kiilakorko (kiilakorko)
      • Matalat korot (matalat_korot)
      • Platform (platform)
      • Tasapohjaiset (tasapohjaiset)
      • Tukipohjat (tukipohjat)
    • Kannan korkeus (koron_korkeus):
      • Hyvin Korkea (7 cm tai yli) (hyvin_korkea_7_cm_tai_yli_)
      • Korkea (4.6 - 6.9 cm) (korkea_4_6_6_9_cm_)
      • Matala (0 - 2.5 cm) (matala_0_2_5_cm_)
      • Medium (2.6 - 4.5 cm) (medium_2_6_4_5_cm_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi