x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bazar sarjakuva

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Bazar Sapiens. Ihmiskunnan synty
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164668338.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157413807.jpg
      Bazar Bazar Sapiens. Ihmiskunnan synty Sapiens. Ihmiskunnan synty Sapiens. Ihmiskunnan synty Maailmanlaajuinen suurmenestys Sapiens nyt myös sarjakuvana! Yuval Noah Hararin menestysteoksen ensimmäinen osa Kognitiivinen vallankumous nyt tunnetun ranskalaispiirtäjä Daniel Casanaven sarjakuvana. Meidän tarinamme Homo sapiens -lajina alkoi Afrikasta noin 300 000 vuotta sitten. Tuohon aikaan maan kamaralla taivalsi monia muitakin Homo-suvun edustajia, eivätkä sapiensit vaikuttaneet vielä mitenkään poikkeuksellisilta. Mutta pian he olivat syrjäyttäneet muut ihmislajit ja levinneet ympäri m... (5)
      Bazar Sapiens. Ihmiskunnan synty
      • 09789522799456
      2
      good_buy
      most_sold
      25.30 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Book DEFAULT
        • book
      • Arktinen Banaani DEFAULT
        • arktinen_banaani
      • Kustannus oy Jalava DEFAULT
        • kustannus_oy_jalava
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Book (book)
      • Arktinen Banaani (arktinen_banaani)
      • Kustannus oy Jalava (kustannus_oy_jalava)
      • Otava (otava)
      • KUSTANNUS-MÄKELÄ OY (kustannus_ma_kela_oy)
      • Asema kustannus (asema_kustannus)
      • Atena Kustannus Oy (atena_kustannus_oy)
      • Aviador Kustannus (aviador_kustannus)
      • Bazar (bazar)
      • Books on Demand GmbH (books_on_demand_gmbh)
      • Egmont kustannus oy ab (egmont_kustannus_oy_ab)
      • Huuda Huuda (huuda_huuda)
      • Into-Kustannus Oy (into_kustannus_oy)
      • KKJMK (kkjmk)
      • Kosmos (kosmos)
      • Kustannusosakeyhtiö Sammakko (kustannusosakeyhtio_sammakko)
      • Kustannusosakeyhtiö Teos (kustannusosakeyhtio_teos)
      • Kustantamo S&S (kustantamo_s_s)
      • Lempo Kustannus (lempo_kustannus)
      • Like Kustannus Oy (like_kustannus_oy)
      • Readme.fi Oy (readme_fi_oy)
      • Rosebud Books (rosebud_books)
      • RW kustannus (rw_kustannus)
      • Salakirjat (salakirjat)
      • Sarjakuvaseura Suuri kurpitsa ry. (sarjakuvaseura_suuri_kurpitsa_ry_)
      • Täysi Käsi Oy (ta_ysi_ka_si_oy)
      • WSOY (wsoy)
      • Zoom Teufel (zoom_teufel)
      • Zum Teufel Kustannus (zum_teufel_kustannus)
    • Hinta (price):
      • < 14€ (budget)
      • 14€ - 18€ (medium)
      • > 18€ (high)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi