x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Godox Sateenvarjo Large 150cm Translucent

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Godox Sateenvarjo Large 150cm Translucent
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Godox Sateenvarjo Large 150cm Translucent
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Godox Sateenvarjo Large 150cm Translucent
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216516615.jpg?ts=1
Godox Godox Sateenvarjo Large 150cm Translucent Sateenvarjo Large 150cm Translucent Sateenvarjo Large 150cm Translucent Sateenvarjo Large 150cm Translucent (1)
  • 06952344205693
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Läpinäkyvä
  • 41.90 41.90 EUR 1
    1
    • Scandinavian Photo Scandinavian Photo
      6.399553387132987 (11)
      Sateenvarjo Large 150cm Translucent41.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Sea to Summit UltraSil Trekking Sateenvarjo, musta 2022 Sateenvarjot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255353612.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185575771.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228090546.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207040151.jpg?ts=1
      Sea to Summit Sea to Summit UltraSil Trekking Sateenvarjo, musta 2022 Sateenvarjot UltraSil Trekking Sateenvarjo, musta 2022 Sateenvarjot UltraSil Trekking Sateenvarjo, musta 2022 Sateenvarjot (1)
      Sea to Summit UltraSil Trekking Sateenvarjo, musta 2022 Sateenvarjot
      • 09327868001149
      1
    • Profoto Umbrella Deep Silver XL (165cm)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143413136.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246503969.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246503976.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246503973.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246503975.jpg?ts=1
      Profoto Profoto Umbrella Deep Silver XL (165cm) Umbrella Deep Silver XL (165cm) Umbrella Deep Silver XL (165cm) Hopea (1)
      Profoto Umbrella Deep Silver XL (165cm)
      • 07340027534939
      2
    • Knirps T.400 - Sateenvarjo Musta, Matkailutarvikkeet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145179543.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213164936.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243376834.jpg?ts=1
      Knirps Knirps T.400 - Sateenvarjo Musta, Matkailutarvikkeet T.400 - Sateenvarjo Musta, Matkailutarvikkeet T.400 - Sateenvarjo Musta, Matkailutarvikkeet T.400 on T.200: n isoveli. Erona on, että malli T.400 on suurempi, kun se on auki ja siinä on suurempi kahva, mikä tekee siitä entistä mukavamman ja vakaamman sateenvarjon. Monet muut taskuvarjot tuhoutuvat helposti tuulessa, mutta tällä mallilla on erityinen tuulenpitävä kiskorakenne ja kestävä alumiinipylväs, mikä tarkoittaa, että se kestää tuulen nopeuden 120 km / h. Tämän vahvan kestävyyden, helpon ohjattavuuden ja mukavat kahvat takaavat tyydytyksen. Tämä selittää myös epätavallisen pitkän 5 vuoden takuuajan. Sateenvarjo on valmistettu korkealaatuisesta materiaaliseoksesta, joka koostuu alumiinista, teräksestä, lasikuitusta ja 100% polyesteristä. Sateenvarjo on helppo avata ja sulkea napin avulla. Siinä on myös vetoketjullinen suojakotelo. Sateenvarjo on mukava 2 hengelle. (1)
      Knirps T.400 - Sateenvarjo Musta, Matkailutarvikkeet
      • 09003034075007
      • 09003034077230
      1
    • Falcon Eyes R-210T 74 cm kasaan taittuva sateenvarjo, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100845339.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132325344.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132325345.jpg?ts=1
      Falcon Eyes Falcon Eyes R-210T 74 cm kasaan taittuva sateenvarjo, valkoinen R-210T 74 cm kasaan taittuva sateenvarjo, valkoinen R-210T 74 cm kasaan taittuva sateenvarjo, valkoinen Läpiammuttava 74 cm sateenvarjo, joka taittuu kuljetuskoossa 25 cm pitkäksi. Putken paksuus 8 mm. Varjo on väriltään valkoinen. (1)
      Falcon Eyes R-210T 74 cm kasaan taittuva sateenvarjo, valkoinen
      • 08718127055774
      • 295375
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 47.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 47.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 47.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 41.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 41.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 41.90
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 41.90
    • info@vertaa.fi