x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Clarins Calm-Essentiel Restoring Treatment Oil, 30ml

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Clarins Calm-Essentiel Restoring Treatment Oil, 30ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Clarins Calm-Essentiel Restoring Treatment Oil, 30ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Clarins Calm-Essentiel Restoring Treatment Oil, 30ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229634455.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175036961.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181281536.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228366875.jpg?ts=1
Clarins Clarins Calm-Essentiel Restoring Treatment Oil, 30ml Calm-Essentiel Restoring Treatment Oil, 30ml Calm-Essentiel Restoring Treatment Oil, 30ml 30 ml, SOS-öljy herkästi reagoivalle iholle. Rauhoittaa, ravitsee ja suojaa herkkää ja heikentynyttä ihoa välittömästi. Kevyt ja ravitseva öljy lievittää ihon kireyttä ja kutinaa, lisää mukavuutta ja vahvistaa ihoa. Sisältää vain vähän ainesosia, mikä takaa ihanteellisen siedettävyyden. Sopii käyttöön sekä päivällä että yöllä. Kaikista herkimmällä iholla tuotetta voi käyttää kuuriluontoisesti (1020 päivää). Hillitty myskinen ja kukkainen tuoksu rauhoittaa ja on kehitetty erityisesti herkälle ... (1)
  • 03380810439670
9
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex
  • 44.95 70.95 EUR 9
    9
    • Luxplus.fi Luxplus.fi
      Clarins Calm Essentiel Restoring Treatment Oil 30 ml44.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      30 ml, SOS-öljy herkästi reagoivalle iholle. Rauhoittaa, ravitsee ja suojaa herkkää ja heikentynyttä ihoa välittömästi. Kevyt ja ravitsev...
      51.71, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      SOS-öljy herkästi reagoivalle iholle. Rauhoittaa, ravitsee ja suojaa herkkää ja heikentynyttä ihoa välittömästi. Kevyt ja ravitseva öljy ...
      53.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Loverte Loverte
      5.611158347956654 (3)
      54.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Eleven Eleven
      30 ml, SOS-öljy herkästi reagoivalle iholle. Rauhoittaa, ravitsee ja suojaa herkkää ja heikentynyttä ihoa välittömästi. Kevyt ja ravitsev...
      60.06, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      69.50, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      Clarinsin Calm-Essentiel Rejuvenating Treatment Oil -kasvoöljy ravitsee ihoa intensiivisesti ja antaa sille suojaa.69.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      Clarinsin rauhoittava SOS-öljy herkälle ja reaktiiviselle iholle69.95, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      70.95, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Börlind Facial Firming Gel 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168076079.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229618786.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113990069.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214751177.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144862777.jpg?ts=1
      Börlind Börlind Facial Firming Gel 50 ml Facial Firming Gel 50 ml Facial Firming Gel 50 ml 50 ml, (1)
      Börlind Facial Firming Gel 50 ml
      • 04011061006333
      • 03701120000440
      3
      deal
    • Glo Skin Beauty Brightening Polish 60 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229606615.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211766466.jpg?ts=1
      Glo Skin Beauty Glo Skin Beauty Brightening Polish 60 ml Brightening Polish 60 ml Brightening Polish 60 ml 60 ml, (1)
      Glo Skin Beauty Brightening Polish 60 ml
      • 00842738101464
      3
      deal
    • Avant Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum 30 ml - Seerumi Luxplusista
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215152463.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233389185.jpg?ts=1
      Avant Avant Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum 30 ml - Seerumi Luxplusista Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum 30 ml - Seerumi Luxplusista Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum 30 ml - Seerumi Luxplusista Avant Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum 30 ml (1)
      Avant Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum 30 ml - Seerumi Luxplusista
      • 05060762541345
      3
    • Australian bodycare Peeling serum 30 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229604084.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226503010.jpg?ts=1
      Australian bodycare Australian bodycare Peeling serum 30 ml Peeling serum 30 ml Peeling serum 30 ml 30 ml, (1)
      Australian bodycare Peeling serum 30 ml
      • 05709455011313
      4
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 48.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 48.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 53.80
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 48.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 48.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 48.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 49.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 53.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 53.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 53.80
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 53.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 54.47
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 54.47
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 54.47
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 54.47
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 54.47
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 54.47
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 54.47
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 54.47
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 54.47
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 54.47
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 54.47
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 54.47
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 53.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 53.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 55.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 55.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 55.16
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 55.16
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 55.16
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 55.16
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 55.16
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 55.16
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 55.16
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 54.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 53.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 53.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 53.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 54.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 53.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 53.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 53.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 53.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 53.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 53.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 53.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 51.71
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 51.71
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 51.71
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 51.71
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 51.71
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 51.71
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 51.71
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 53.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 52.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 53.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 53.90
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 44.95
    • info@vertaa.fi