x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Clarins Lotus Face Treatment Oil 30ml (Oily/Comb. Skin)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Clarins Lotus Face Treatment Oil 30ml (Oily/Comb. Skin)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Clarins Lotus Face Treatment Oil 30ml (Oily/Comb. Skin)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Clarins Lotus Face Treatment Oil 30ml (Oily/Comb. Skin)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230805220.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229620670.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230805266.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230805267.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230805261.jpg?ts=1
Clarins Clarins Lotus Face Treatment Oil 30ml (Oily/Comb. Skin) Lotus Face Treatment Oil 30ml (Oily/Comb. Skin) Lotus Face Treatment Oil 30ml (Oily/Comb. Skin) 30 ml, Rosmariinin, kurjenpolven ja lootuksen eteeriset öljyt puhdistavat ja supistavat ihohuokosia. Hasselpähkinäöljy suojaa ihoa kuivumiselta. Ikääntymisen merkkejä vähentävä vaikutus. (1)
  • 03666057030956
  • 03380810378641
  • 80083854
6
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kasvojenhoitotuotteen tyyppi: Kasvoöljy
    • Kapasiteetti ml: 30 ml
    • Ihotyyppi: Rasvainen iho, Sekaiho
    • Sukupuoli: Unisex, Naiset
    • Vain luonnollisia aineita: Ei
  • Tekniset tiedot
    • Vaikutus ihoon: Kosteuttava, Puhdistava, Tasoittava, Rauhoittava
    • Annostelijan tyyppi: Pipettipullo
    • Mukana toimitettujen tuotteiden määrä: 1 kpl
    • Ryppyjä vastaan: Ei
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 100 g
  • 33.38 44.95 EUR 6
    6
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      30 ml, Rosmariinin, kurjenpolven ja lootuksen eteeriset öljyt puhdistavat ja supistavat ihohuokosia. Hasselpähkinäöljy suojaa ihoa kuivum...
      33.38, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      Lotus Face Treatment Oil on kasvoöljy seka- ja rasvoittuvalle iholle. Se puhdistaa ihoa, antaa luonnollisesti ihohuokosia supistavan vaik...
      34.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Eleven Eleven
      30 ml, Sekaihon ja rasvoittuvan ihon hoitoon kehitetty Clarins Lotus Face Treatment Oil -kasvoöljy puhdistaa, kosteuttaa ja tasapainottaa...37.85, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      Clarinsin Lotus Face Treatment on kasvoille tarkoitettu hoitoöljy, joka sopii rasvoittuvalle iholle ja sekaiholle. Ainutlaatuinen ja luon...39.85, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      44.90, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Shopping4net Shopping4net
      8.689847344371604 (119)
      Tehokas käsittely joka normalisoi sekaihoa Clarinsilta44.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Avant Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum 30 ml - Seerumi Luxplusista
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215152463.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233389185.jpg?ts=1
      Avant Avant Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum 30 ml - Seerumi Luxplusista Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum 30 ml - Seerumi Luxplusista Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum 30 ml - Seerumi Luxplusista Avant Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum 30 ml (1)
      Avant Flawless Energising & Oxygenating Caffeine 2-1 Face & Eye Serum 30 ml - Seerumi Luxplusista
      • 05060762541345
      3
    • Avant Anti-blemish Pro Salicylic Immediate Blemish S.O.S Trea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166452869.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215152442.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233402404.jpg?ts=1
      Avant Avant Anti-blemish Pro Salicylic Immediate Blemish S.O.S Trea Anti-blemish Pro Salicylic Immediate Blemish S.O.S Trea Anti-blemish Pro Salicylic Immediate Blemish S.O.S Trea 15 ml, "Saavuta kirkas ja terveen näköinen iho Pro Salicylic Immediate Blemish S.O.S Treatment -käsittelyllä, joka on tehokas paikallinen hoito, joka on vahvistettu vallankumouksellisilla ainesosilla, joiden tarkoituksena on poistaa epäpuhtaudet ja auttaa samalla rauhoittamaan kuivuutta ja ärsytystä jättäen ihon sileäksi ja miellyttäväksi sekä vähentää kiiltoa.TiedeSalisyylihappo pyrkii puhdistamaan rasvaisen ihon ja samalla avaamaan ihohuokosia ja poistamaan ylimääräistä talia.Sarkosiini pyr... (1)
      Avant Anti-blemish Pro Salicylic Immediate Blemish S.O.S Trea
      • 05060762541260
      • 00669203926717
      4
    • Indy Beauty Moisturising Elixir Serum 30 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155832275.jpg?ts=1
      Indy Beauty Indy Beauty Moisturising Elixir Serum 30 ml Moisturising Elixir Serum 30 ml Moisturising Elixir Serum 30 ml 30 ml, Kosteuttava ja syväluoteinen seerumi joka sisältää hyaluronihappoa joka vahvistaa ihon kosteustasapainoa ja puolustusta. Lumpeenkukkien uute sekä valkopionit kosteuttavat ja rauhoittavat ihoa samalla suojaten ihoa. Valkopionien uute korjaa jopa värjäytymiä sekä antaa hohdokkuutta. 30ml 100% vegaaninen Miedosti hajustettuAinesosat: : Aqua, Glycerin, Betaine, Xylitylglucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Carbomer, Sodium PCA, Paeonia Lactiflora Root Extract, Anhydroxylitol, Nymphaea Alba Fl... (1)
      Indy Beauty Moisturising Elixir Serum 30 ml
      • 07315980224531
      2
      deal
    • Avant Bio Range LIMITED EDITION Advanced Bio Radiance Invigor
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174698119.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233402516.jpg?ts=1
      Avant Avant Bio Range LIMITED EDITION Advanced Bio Radiance Invigor Bio Range LIMITED EDITION Advanced Bio Radiance Invigor Bio Range LIMITED EDITION Advanced Bio Radiance Invigor 30 ml, RAJOITETTU ERÄ Biologisesti Edistynyt Loisteikkaan Virkistävä Tiivisteseerumi (ikääntymistä estävä) (1)
      Avant Bio Range LIMITED EDITION Advanced Bio Radiance Invigor
      • 05060762540058
      4
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 32.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 44.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 44.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 35.30
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 35.30
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 35.30
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 35.30
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 35.30
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 35.20
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 35.20
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 35.20
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 35.20
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 37.60
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 37.60
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 37.60
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 37.60
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 37.60
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 37.60
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 34.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 34.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 26.43
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 35.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 35.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 40.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 39.85
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 32.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 32.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 32.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 32.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 32.85
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 39.85
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 38.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 35.60
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 35.60
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 35.60
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 35.60
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 35.60
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 35.30
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 35.60
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 35.60
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 35.60
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 32.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 32.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 32.85
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 32.85
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 32.85
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 32.85
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 32.85
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 32.85
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 32.85
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 32.85
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 32.85
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 32.85
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 32.85
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 32.85
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 37.83
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 35.60
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 35.60
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 35.60
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 35.60
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 35.60
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 35.60
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 35.60
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 35.60
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 35.60
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 35.60
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 35.60
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 33.38
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 33.38
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 33.38
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 33.38
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 33.38
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 33.38
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 35.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 33.38
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 33.38
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 33.38
    • info@vertaa.fi