x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Halo Design seinävalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Halo Design DC -seinävalaisin, 18 cm, G9, tammi ja valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143981164.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159174090.jpg
      Halo Design Halo Design DC -seinävalaisin, 18 cm, G9, tammi ja valkoinen DC -seinävalaisin, 18 cm, G9, tammi ja valkoinen DC -seinävalaisin, 18 cm, G9, tammi ja valkoinen HALO DESIGNDC Vit/Ek Lång VägglampaVägglampan DC kommer från de danska varumärket Halo Design. Lampan har en vit finish och med sin trä rem på skärmen ger den en livlig känsla. Med sin stilrena touch ger den intryck och sätter en modern detalj till hemmet som fångar uppmärksamhet.DC gör sig utmärkt till varje rum, det är bara din fantasi som sätter stopp. Komplettera armaturen med en ljuskälla som passar belysningen du är ute efter.Samma exemplar finns i färg svart. (1)
      Halo Design DC -seinävalaisin, 18 cm, G9, tammi ja valkoinen
      • 05705639734139
      3
      187.00 EUR
    • Halo Design Baltimore Seinävalaisin Musta - Halo Design
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157587127.jpg
      Halo Design Halo Design Baltimore Seinävalaisin Musta - Halo Design Baltimore Seinävalaisin Musta - Halo Design Baltimore Seinävalaisin Musta - Halo Design (1)
      Halo Design Baltimore Seinävalaisin Musta - Halo Design
      • 05705639716555
      1
      149.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Kylpyhuonevalaisimet DEFAULT
        • kylpyhuonevalaisin
      • Pasila-seinävalaisimet DEFAULT
        • innolux_pasila
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • House Doctor DEFAULT
        • house_doctor
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
      • Tauluvalaisimet DEFAULT
        • tauluvalaisin
      • Lastenhuoneen valaisimet DEFAULT
        • lastenhuoneen_valaisin
      • Louis Poulsen DEFAULT
        • louis_poulsen
      • Markslöjd DEFAULT
        • markslo_jd
    • Merkki (brand):
      • Airam (airam)
      • Philips (philips)
      • Eglo (eglo)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &Tradition (_tradition)
      • &Tradition CPH (_tradition_cph)
      • A-Grossisten (a_grossisten)
      • AGO (ago)
      • AH-Belysning (ah_belysning)
      • Aldex (aldex)
      • All Ride (all_ride)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • ANTIDARK (antidark)
      • Arcchio (arcchio)
      • Ares (ares)
      • Artek (artek)
      • Artemide (artemide)
      • Astep (astep)
      • Astro (astro)
      • Ateljé Lyktan (atelje_lyktan)
      • AYTM (aytm)
      • Beliani (beliani)
      • BELID (belid)
      • Bestlite (bestlite)
      • Bioledex (bioledex)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BLP Tavelbelysning (blp_tavelbelysning)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Bsweden (bsweden)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Chors (chors)
      • Co Bankeryd (co_bankeryd)
      • Cottex (cottex)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • Darø (dar_)
      • David Superlight (david_superlight)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Design By Us (design_by_us)
      • Dyberg-Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eklunds metall (eklunds_metall)
      • Embacco (embacco)
      • Eth (eth)
      • Fabbian (fabbian)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Flow (flow)
      • FORM (form)
      • Foscarini (foscarini)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Globen (globen)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Goodnight Light (goodnight_light)
      • Grundig (grundig)
      • Grupa Products (grupa_products)
      • Gubi (gubi)
      • Halo Design (halo_design)
      • HAY (hay)
      • Herstal (herstal)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Honsel (honsel)
      • Hubsch (hubsch)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ifö Electric (ifo_electric)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • Innolux (innolux)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intermezzo (intermezzo)
      • IP44.de (ip44_de)
      • ISP (isp)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • Jollein (jollein)
      • JUST LIGHT (just_light)
      • Kartell (kartell)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Konsthantverk (konsthantverk)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Lampe Gras (lampe_gras)
      • Lampefeber (lampefeber)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Ledvance (ledvance)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Lundia (lundia)
      • Lutec (lutec)
      • Made By Hand (made_by_hand)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MATER (mater)
      • Maytoni (maytoni)
      • Mazo (mazo)
      • Menu (menu)
      • Moooi (moooi)
      • Muuto (muuto)
      • Nemo Lighting (nemo_lighting)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • NORDIC LIVING (nordic_living)
      • Nordlux (nordlux)
      • Norlys (norlys)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • NORR11 (norr11)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nuad (nuad)
      • Nuura (nuura)
      • NYTA (nyta)
      • OLUCE (oluce)
      • Oriva (oriva)
      • Pandul (pandul)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pholc (pholc)
      • Piffany (piffany)
      • Please wait to be seated (please_wait_to_be_seated)
      • PR Home (pr_home)
      • Reality (reality)
      • Roommate (roommate)
      • Roon (roon)
      • Rotaliana (rotaliana)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Santa & Cole (santa_cole)
      • Schottlander (schottlander)
      • Secto Design (secto_design)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Sessak (sessak)
      • Shade (shade)
      • Slamp (slamp)
      • Studio Italia (studio_italia)
      • Studio Italia Design (studio_italia_design)
      • Studio Joanna Laajisto (studio_joanna_laajisto)
      • Super Modular (super_modular)
      • TATO (tato)
      • Texa Design (texa_design)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • TRIO Lighting (trio_lighting)
      • Trizo21 (trizo21)
      • UMAGE (umage)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Verner Panton (verner_panton)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vipp (vipp)
      • Vitra (vitra)
      • Waldi (waldi)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Watt (watt)
      • Watt A Lamp (watt_a_lamp)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Woud (woud)
      • Zoolight (zoolight)
      • Örsjö Belysning (o_rsjo_belysning)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 115 € (price_2)
      • 115 € - 290 € (price_3)
      • ≥ 290 € (price_4)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • 1 (lamppujen_lukuma_a_ra__1.0)
      • 2 (lamppujen_lukuma_a_ra__2.0)
      • 3 (lamppujen_lukuma_a_ra__3.0)
      • 4 (lamppujen_lukuma_a_ra__4.0)
      • 12 (lamppujen_lukuma_a_ra__12.0)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lampun enimmäisteho (maksimi_teho_w):
      • < 10 W (maksimi_teho_w_1)
      • 10 W - 25 W (maksimi_teho_w_2)
      • 25 W - 45 W (maksimi_teho_w_3)
      • ≥ 45 W (maksimi_teho_w_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Kylpyhuonevalaisin (kylpyhuonevalaisin)
      • Lastenhuoneen valaisin (lastenhuoneen_valaisin)
      • Plafondi (plafondi)
      • Riippuvalaisin (riippuvalaisin)
      • Seinävalaisin (seina_valaisin)
      • Tauluvalaisin (tauluvalaisin)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 17 cm (korkeus_2)
      • 17 cm - 24 cm (korkeus_3)
      • ≥ 24 cm (korkeus_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 15 cm (leveys_1)
      • 15 cm - 20 cm (leveys_2)
      • 20 cm - 40 cm (leveys_3)
      • ≥ 40 cm (leveys_4)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Graniitti (graniitti)
      • Hartsi (hartsi)
      • Hopea (hopea)
      • Kangas (kangas)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kromi (kromi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Lasikuitu (lasikuitu)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Pronssi (pronssi)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • Valurauta (valurauta)
      • Vaneri (vaneri)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Malli (group):
      • Innolux Pasila (innolux_pasila)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi