x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kartell seinävalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Kartell È Wall Lamp White
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552905.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552886.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552881.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158030249.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552882.jpg
      Kartell Kartell È Wall Lamp White È Wall Lamp White È Wall Lamp White É lamp from Kartell design by Ferruccio Laviani. A small and simple wall lamp with elegant appearance. Made in two versions, a wall lamp and a ceiling lamp. The screen is made of transparent polycarbonate with a pleated pattern. The wall lamp has a 11 cm long curved arm that attaches directly to the wall. Cord with plug is not included, direct wall mounting required. Material: Chrome plated steel and polycarbonate. Osta Seinävalaisimet ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Kartell È Wall Lamp White
      • 08058967093131
      4
      deal
      59.00 EUR
    • Kartell É Seinävalaisin - Seinävalaisimet Polykarbonaatti Vihreä - 9045P8
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552888.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150661160.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552886.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552881.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158030249.jpg
      Kartell Kartell É Seinävalaisin - Seinävalaisimet Polykarbonaatti Vihreä - 9045P8 É Seinävalaisin - Seinävalaisimet Polykarbonaatti Vihreä - 9045P8 É Seinävalaisin - Seinävalaisimet Polykarbonaatti Vihreä - 9045P8 Design Ferruccio Laviani for kartell Konsepti E´ Seinävalaisin on muotoilultaan yksinkertainen ja olennaiseen keskittyvä. Valaisinta on saatavilla seinävalaisimena sekä riippuvalaisimena. E seinävalaisimen varjostin on valmistettu laskostetusta polykarbonaatista, jossa on 11 cm kromattu varsi. (1)
      Kartell É Seinävalaisin - Seinävalaisimet Polykarbonaatti Vihreä - 9045P8
      • 08058967093124
      4
      78.00 EUR
    • Kartell E' Seinävalaisin Musta - Kartell
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552914.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150660135.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552886.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552881.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158030249.jpg
      Kartell Kartell E' Seinävalaisin Musta - Kartell E' Seinävalaisin Musta - Kartell E' Seinävalaisin Musta - Kartell Design Ferruccio Laviani for kartell Konsepti E´ Seinävalaisin on muotoilultaan yksinkertainen ja olennaiseen keskittyvä. Valaisinta on saatavilla seinävalaisimena sekä riippuvalaisimena. E seinävalaisimen varjostin on valmistettu laskostetusta polykarbonaatista, jossa on 11 cm kromattu varsi. (1)
      Kartell E' Seinävalaisin Musta - Kartell
      • 08058967093148
      3
      78.00 EUR
    • Kartell Light-Air Wall Lamp Beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156999837.jpg
      Kartell Kartell Light-Air Wall Lamp Beige Light-Air Wall Lamp Beige Light-Air Wall Lamp Beige Design Eugeni Quitllet for kartell Konsepti Kartellin Light Air -valaisin on taiteellinen teos, joka on todella hauska ja kaunis. Se voidaan sijoittaa mihin tahansa, missä tarvitaan uutta virtaa. Värikäs valaisin on helppo keskustelunaihe, mikä on yleinen Kartellin valaisimiin liitetty ominaisuus. Yrityksen tavoitteena on tarjota muotoihin ja materiaaleihin liittyviä kokemuksia. Light Air -valaisinta on saatavilla eri versioina: pöytävalaisin, seinävalaisin ja riippuvalaisin, ja monissa eri v... (1)
      Kartell Light-Air Wall Lamp Beige
      • 08058967200102
      3
      190.00 EUR
    • Kartell E' Seinävalaisin Kristalli - Kartell
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552880.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552885.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552886.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144210463.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552884.jpg
      Kartell Kartell E' Seinävalaisin Kristalli - Kartell E' Seinävalaisin Kristalli - Kartell E' Seinävalaisin Kristalli - Kartell Design Ferruccio Laviani for kartell Konsepti E´ Seinävalaisin on muotoilultaan yksinkertainen ja olennaiseen keskittyvä. Valaisinta on saatavilla seinävalaisimena sekä riippuvalaisimena. E seinävalaisimen varjostin on valmistettu laskostetusta polykarbonaatista, jossa on 11 cm kromattu varsi. (1)
      Kartell E' Seinävalaisin Kristalli - Kartell
      • 08058967093087
      3
      78.00 EUR
    • Kartell E' Seinävalaisin Keltainen - Kartell
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552919.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552918.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552886.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552881.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552884.jpg
      Kartell Kartell E' Seinävalaisin Keltainen - Kartell E' Seinävalaisin Keltainen - Kartell E' Seinävalaisin Keltainen - Kartell Design Ferruccio Laviani for kartell Konsepti E´ Seinävalaisin on muotoilultaan yksinkertainen ja olennaiseen keskittyvä. Valaisinta on saatavilla seinävalaisimena sekä riippuvalaisimena. E seinävalaisimen varjostin on valmistettu laskostetusta polykarbonaatista, jossa on 11 cm kromattu varsi. (1)
      Kartell E' Seinävalaisin Keltainen - Kartell
      • 08058967093117
      3
      78.00 EUR
    • Kartell Light Air Seinävalaisin Sculped Vaalean Sininen - Kartell
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154961652.jpg
      Kartell Kartell Light Air Seinävalaisin Sculped Vaalean Sininen - Kartell Light Air Seinävalaisin Sculped Vaalean Sininen - Kartell Light Air Seinävalaisin Sculped Vaalean Sininen - Kartell Design Eugeni Quitllet for kartell Konsepti Kartellin Light Air -valaisin on taiteellinen teos, joka on todella hauska ja kaunis. Se voidaan sijoittaa mihin tahansa, missä tarvitaan uutta virtaa. Värikäs valaisin on helppo keskustelunaihe, mikä on yleinen Kartellin valaisimiin liitetty ominaisuus. Yrityksen tavoitteena on tarjota muotoihin ja materiaaleihin liittyviä kokemuksia. Light Air -valaisinta on saatavilla eri versioina: pöytävalaisin, seinävalaisin ja riippuvalaisin, ja monissa eri v... (1)
      Kartell Light Air Seinävalaisin Sculped Vaalean Sininen - Kartell
      • 08058967200089
      3
      162.00 EUR
    • Kartell E' Seinävalaisin Rose - Kartell
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552900.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552895.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552886.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158030249.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552884.jpg
      Kartell Kartell E' Seinävalaisin Rose - Kartell E' Seinävalaisin Rose - Kartell E' Seinävalaisin Rose - Kartell Design Ferruccio Laviani for kartell Konsepti E´ Seinävalaisin on muotoilultaan yksinkertainen ja olennaiseen keskittyvä. Valaisinta on saatavilla seinävalaisimena sekä riippuvalaisimena. E seinävalaisimen varjostin on valmistettu laskostetusta polykarbonaatista, jossa on 11 cm kromattu varsi. (1)
      Kartell E' Seinävalaisin Rose - Kartell
      • 08058967093094
      3
      78.00 EUR
    • Kartell È Wall Lamp Light blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553383.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553386.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552886.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552881.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552884.jpg
      Kartell Kartell È Wall Lamp Light blue È Wall Lamp Light blue È Wall Lamp Light blue Design Ferruccio Laviani for kartell Konsepti E´ Seinävalaisin on muotoilultaan yksinkertainen ja olennaiseen keskittyvä. Valaisinta on saatavilla seinävalaisimena sekä riippuvalaisimena. E seinävalaisimen varjostin on valmistettu laskostetusta polykarbonaatista, jossa on 11 cm kromattu varsi. (1)
      Kartell È Wall Lamp Light blue
      • 08058967093100
      3
      78.00 EUR
    • Kartell Light-Air Wall Lamp Sculpted Crystal
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144029141.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158029516.jpg
      Kartell Kartell Light-Air Wall Lamp Sculpted Crystal Light-Air Wall Lamp Sculpted Crystal Light-Air Wall Lamp Sculpted Crystal Design Eugeni Quitllet for kartell Konsepti Kartellin Light Air -valaisin on taiteellinen teos, joka on todella hauska ja kaunis. Se voidaan sijoittaa mihin tahansa, missä tarvitaan uutta virtaa. Värikäs valaisin on helppo keskustelunaihe, mikä on yleinen Kartellin valaisimiin liitetty ominaisuus. Yrityksen tavoitteena on tarjota muotoihin ja materiaaleihin liittyviä kokemuksia. Light Air -valaisinta on saatavilla eri versioina: pöytävalaisin, seinävalaisin ja riippuvalaisin, ja monissa eri v... (1)
      Kartell Light-Air Wall Lamp Sculpted Crystal
      • 08058967199963
      2
      162.00 EUR
    • Kartell Bloom CW2 Seinävalaisin/Kattovalaisin Valkoinen - Kartell
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144298725.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147306437.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144256661.jpg
      Kartell Kartell Bloom CW2 Seinävalaisin/Kattovalaisin Valkoinen - Kartell Bloom CW2 Seinävalaisin/Kattovalaisin Valkoinen - Kartell Bloom CW2 Seinävalaisin/Kattovalaisin Valkoinen - Kartell Design Ferruccio Laviani for Kartell Konsepti Miten haluaisit järjestää pöytäsi yllä roikkuvan kukka-asetelman? Kartellin kukkien inspiroima valaisinperhe on saanut jatkoa, kun siihen on lisätty uusi kahdessa koossa saatavilla oleva riippuvalaisin, suuri kattovalaisin sekä pieni seinään tai kattoon asennettava valaisin. Valaisimet ovat hienostuneita ja niissä on useita monivärisiä vivahteita, esimerkiksi minttu, laventeli ja kuvassa esitetty elegantti läpinäkyvä kristalli. Huom Bloom mallisto... (1)
      Kartell Bloom CW2 Seinävalaisin/Kattovalaisin Valkoinen - Kartell
      • 08058967093940
      2
      254.00 EUR
    • Kartell Light-Air Wall Lamp Sculpted Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157459846.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158029516.jpg
      Kartell Kartell Light-Air Wall Lamp Sculpted Pink Light-Air Wall Lamp Sculpted Pink Light-Air Wall Lamp Sculpted Pink (1)
      Kartell Light-Air Wall Lamp Sculpted Pink
      • 08058967200041
      2
      162.00 EUR
    • Kartell Light-Air Wall Lamp Sculpted Amber
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157459809.jpg
      Kartell Kartell Light-Air Wall Lamp Sculpted Amber Light-Air Wall Lamp Sculpted Amber Light-Air Wall Lamp Sculpted Amber (1)
      Kartell Light-Air Wall Lamp Sculpted Amber
      • 08058967199987
      2
      162.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Kylpyhuonevalaisimet DEFAULT
        • kylpyhuonevalaisin
      • Pasila-seinävalaisimet DEFAULT
        • innolux_pasila
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • House Doctor DEFAULT
        • house_doctor
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
      • Tauluvalaisimet DEFAULT
        • tauluvalaisin
      • Lastenhuoneen valaisimet DEFAULT
        • lastenhuoneen_valaisin
      • Louis Poulsen DEFAULT
        • louis_poulsen
      • Markslöjd DEFAULT
        • markslo_jd
    • Merkki (brand):
      • Airam (airam)
      • Philips (philips)
      • Eglo (eglo)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A-Grossisten (a_grossisten)
      • AH-Belysning (ah_belysning)
      • All Ride (all_ride)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • ANTIDARK (antidark)
      • Arcchio (arcchio)
      • Architectmade (architectmade)
      • Artemide (artemide)
      • Astro (astro)
      • Ateljé Lyktan (atelje_lyktan)
      • AYTM (aytm)
      • Baby Art (baby_art)
      • Beliani (beliani)
      • BELID (belid)
      • Bernard Schottlander (bernard_schottlander)
      • Bestlite (bestlite)
      • Biny (biny)
      • Bioledex (bioledex)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BLP Tavelbelysning (blp_tavelbelysning)
      • Bsweden (bsweden)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Central Light (central_light)
      • Chors (chors)
      • Co Bankeryd (co_bankeryd)
      • Cottex (cottex)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • Darø (dar_)
      • David Superlight (david_superlight)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Design By Us (design_by_us)
      • Doiy (doiy)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eklunds metall (eklunds_metall)
      • Fabbian (fabbian)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Flow (flow)
      • FORM (form)
      • Foscarini (foscarini)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Globen (globen)
      • Goodnight Light (goodnight_light)
      • Grupa Products (grupa_products)
      • Gubi (gubi)
      • Halo Design (halo_design)
      • HAY (hay)
      • Herstal (herstal)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innolux (innolux)
      • Intermezzo (intermezzo)
      • ISP (isp)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • JUST LIGHT (just_light)
      • Kartell (kartell)
      • Konsthantverk (konsthantverk)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Lampe Gras (lampe_gras)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Ledvance (ledvance)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Made By Hand (made_by_hand)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MATER (mater)
      • Maytoni (maytoni)
      • Mazo (mazo)
      • Menu (menu)
      • Modular (modular)
      • Muuto (muuto)
      • New Works (new_works)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • Nordal (nordal)
      • NORDIC LIVING (nordic_living)
      • Nordlux (nordlux)
      • Norlys (norlys)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • NORR11 (norr11)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nuura (nuura)
      • NYTA (nyta)
      • Oriva (oriva)
      • Pandul (pandul)
      • Parachilna (parachilna)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pholc (pholc)
      • Piffany (piffany)
      • PR Home (pr_home)
      • Reality (reality)
      • Roommate (roommate)
      • Rotaliana (rotaliana)
      • ScanLamps (scanlamps)
      • Schottlander (schottlander)
      • Secto Design (secto_design)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Serge Mouille (serge_mouille)
      • Sessak (sessak)
      • Shade (shade)
      • Slamp (slamp)
      • Smartwares (smartwares)
      • Star Trading (star_trading)
      • Studio Italia (studio_italia)
      • Super Modular (super_modular)
      • TATO (tato)
      • Texa Design (texa_design)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • TRIO Lighting (trio_lighting)
      • UMAGE (umage)
      • Verpan (verpan)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vipp (vipp)
      • Waldi (waldi)
      • Watt (watt)
      • Watt A Lamp (watt_a_lamp)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Woud (woud)
      • Zoolight (zoolight)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 110 € (price_2)
      • 110 € - 280 € (price_3)
      • ≥ 280 € (price_4)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • 1 (lamppujen_lukuma_a_ra__1.0)
      • 2 (lamppujen_lukuma_a_ra__2.0)
      • 3 (lamppujen_lukuma_a_ra__3.0)
      • 4 (lamppujen_lukuma_a_ra__4.0)
      • 12 (lamppujen_lukuma_a_ra__12.0)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lampun enimmäisteho (maksimi_teho_w):
      • < 5 W (maksimi_teho_w_1)
      • 5 W - 25 W (maksimi_teho_w_2)
      • 25 W - 40 W (maksimi_teho_w_3)
      • ≥ 40 W (maksimi_teho_w_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Kylpyhuonevalaisin (kylpyhuonevalaisin)
      • Lastenhuoneen valaisin (lastenhuoneen_valaisin)
      • Plafondi (plafondi)
      • Riippuvalaisin (riippuvalaisin)
      • Seinävalaisin (seina_valaisin)
      • Tauluvalaisin (tauluvalaisin)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 17 cm (korkeus_1)
      • 17 cm - 19 cm (korkeus_2)
      • 19 cm - 33 cm (korkeus_3)
      • ≥ 33 cm (korkeus_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 15 cm (leveys_1)
      • 15 cm - 20 cm (leveys_2)
      • 20 cm - 40 cm (leveys_3)
      • ≥ 40 cm (leveys_4)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Hartsi (hartsi)
      • Hopea (hopea)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kromi (kromi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Lasikuitu (lasikuitu)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • Vaneri (vaneri)
      • Vinyyli (vinyyli)
    • Malli (group):
      • Innolux Pasila (innolux_pasila)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi