x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    seinävalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Luce Plan Counterbalance Led Wall Lamp Black - Seinävalaisimet Teräs Valkoinen - 1D73N0000003
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154072823.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156214633.jpg
      Luce Plan Luce Plan Counterbalance Led Wall Lamp Black - Seinävalaisimet Teräs Valkoinen - 1D73N0000003 Counterbalance Led Wall Lamp Black - Seinävalaisimet Teräs Valkoinen - 1D73N0000003 Counterbalance Led Wall Lamp Black - Seinävalaisimet Teräs Valkoinen - 1D73N0000003 The Counterbalance wall lamp fits nicely into the modern home and gives a clean look to your interior. The sturdy steel arm leads neatly down to the aluminum shade. The lamp is easy to adjust sideways and works well as a reading lamp behind the sofa group. Counterbalance is the ultimate design lamp for all conscious design enthusiasts. The lamp is a part of a series where you also find a floor lamp and spot. Osta Seinävalaisimet ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Luce Plan Counterbalance Led Wall Lamp Black - Seinävalaisimet Teräs Valkoinen - 1D73N0000003
      • 08056304360564
      4
      825.00 EUR
    • Luce Plan Counterbalance Led Wall Lamp Black - Seinävalaisimet Teräs Musta - 1D73N0000001
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151622119.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553303.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154072825.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553300.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156214633.jpg
      Luce Plan Luce Plan Counterbalance Led Wall Lamp Black - Seinävalaisimet Teräs Musta - 1D73N0000001 Counterbalance Led Wall Lamp Black - Seinävalaisimet Teräs Musta - 1D73N0000001 Counterbalance Led Wall Lamp Black - Seinävalaisimet Teräs Musta - 1D73N0000001 The Counterbalance wall lamp fits nicely into the modern home and gives a clean look to your interior. The sturdy steel arm leads neatly down to the aluminum shade. The lamp is easy to adjust sideways and works well as a reading lamp behind the sofa group. Counterbalance is the ultimate design lamp for all conscious design enthusiasts. The lamp is a part of a series where you also find a floor lamp and spot. Osta Seinävalaisimet ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Luce Plan Counterbalance Led Wall Lamp Black - Seinävalaisimet Teräs Musta - 1D73N0000001
      • 08033433849306
      • 08056304360557
      4
      825.00 EUR
    • Luce Plan Hope Seinävalaisin 61 - Luceplan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157977721.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152320287.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146389437.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101146035.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552966.jpg
      Luce Plan Luce Plan Hope Seinävalaisin 61 - Luceplan Hope Seinävalaisin 61 - Luceplan Hope Seinävalaisin 61 - Luceplan Hope Seinävalaisin - Luceplan - Läpinäkyvä Seinävalaisimet i Teräs - Luceplan (1)
      Luce Plan Hope Seinävalaisin 61 - Luceplan
      • 08033433843809
      4
      870.00 EUR
    • Luce Plan Fortebraccio Spot 60w Wall Lamp - Kattolamput Teräs Metalli - 1D33NSPI00AA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115100504.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154072842.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147308664.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158030282.jpg
      Luce Plan Luce Plan Fortebraccio Spot 60w Wall Lamp - Kattolamput Teräs Metalli - 1D33NSPI00AA Fortebraccio Spot 60w Wall Lamp - Kattolamput Teräs Metalli - 1D33NSPI00AA Fortebraccio Spot 60w Wall Lamp - Kattolamput Teräs Metalli - 1D33NSPI00AA Fortebraccio Spot is a timeless wall lamp with architectural feel from Luceplan. The lamp has a distinct handle that allows you to easily adjust the light to the desired position. The Fortebraccio lamp is functional and can be used as a wall or ceiling lamp thanks to its intelligent design. It is made of polycarbonate and equipped with a switch. Available in two sizes and three colors white, black and aluminium. Osta Kattolamput ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Luce Plan Fortebraccio Spot 60w Wall Lamp - Kattolamput Teräs Metalli - 1D33NSPI00AA
      • 08032706713672
      3
      deal
      174.00 EUR
    • Luce Plan Counterbalance Spot Led Wall Lamp Black - Lukulamput Teräs Musta - 1D73NA000001
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154072833.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143349547.jpg
      Luce Plan Luce Plan Counterbalance Spot Led Wall Lamp Black - Lukulamput Teräs Musta - 1D73NA000001 Counterbalance Spot Led Wall Lamp Black - Lukulamput Teräs Musta - 1D73NA000001 Counterbalance Spot Led Wall Lamp Black - Lukulamput Teräs Musta - 1D73NA000001 Counterbalance LED spotlight is a timelessly designed lamp by Daniel Rybakken for Luceplan. Easy to place and fits in most environments thanks to its petite size. The spotlight has a characteristic aluminum cover that is adjustable with an integrated LED lamp. The spot is available in matte black or white painted steel and is part of the Counterbalance series containing a wall lamp and floor lamp in the same elegant design. Osta Lukulamput ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Luce Plan Counterbalance Spot Led Wall Lamp Black - Lukulamput Teräs Musta - 1D73NA000001
      • 08056304363015
      3
      deal
      522.99 EUR
    • Luce Plan Counterbalance Spot Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154072834.jpg
      Luce Plan Luce Plan Counterbalance Spot Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan Counterbalance Spot Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan Counterbalance Spot Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan Counterbalance LED spotlight is a timelessly designed lamp by Daniel Rybakken for Luceplan. Easy to place and fits in most environments thanks to its petite size. The spotlight has a characteristic aluminum cover that is adjustable with an integrated LED lamp. The spot is available in matte black or white painted steel and is part of the Counterbalance series containing a wall lamp and floor lamp in the same elegant design. Osta Lukulamput ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Luce Plan Counterbalance Spot Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan
      • 08056304363022
      3
      deal
      522.99 EUR
    • Luce Plan Hope Seinävalaisin 48 - Luceplan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150661326.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137967708.jpg
      Luce Plan Luce Plan Hope Seinävalaisin 48 - Luceplan Hope Seinävalaisin 48 - Luceplan Hope Seinävalaisin 48 - Luceplan Konsepti Hope Seinävalaisin kimaltelee kuin tuhannet timantit se on upea taideteos jo pelkällä olemassa olollaa. Design Rizzatto & Paz Luceplanille. Ei voi olla coolimpaa kuin tämä - Hope Seinävalaisin antavat Juhlatunnelman pelkällä olemassa olollaan. Hope on huikea esimerkki siitä mitä tapahtui, kun Rizzatto & Paz päästivät luovuutensa valloilleen Luceplanilla Valaisimen osien järkevä sijoittelu ja visuaalinen vaaleus olivat lähtäkohta Luceplanin Hope valaisimen suunnittelussa. Valaisin on... (1)
      Luce Plan Hope Seinävalaisin 48 - Luceplan
      • 08033433846596
      2
      374.00 EUR
    • Luce Plan Illusion Seinävalaisin/Kattovalaisin - Luceplan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553220.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553218.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553221.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553217.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553219.jpg
      Luce Plan Luce Plan Illusion Seinävalaisin/Kattovalaisin - Luceplan Illusion Seinävalaisin/Kattovalaisin - Luceplan Illusion Seinävalaisin/Kattovalaisin - Luceplan Illusion Seinävalaisin/Kattovalaisin Tulisiko valaisimen olla loistava ja upea? Silloin tämä seinävalaisin on juuri sinua varten! Kaunis muotoilu ja mielenkiintoiset yksityiskohdat takaavat ilon silmille, joka kerta kun katsot tätä kaunista valaisinta. Sijoita valaisin yksin erikseen tai yhdistä monen samanlaisen valaisimen kanssa luodaksesi modernin ja kauniin tyylin! (1)
      Luce Plan Illusion Seinävalaisin/Kattovalaisin - Luceplan
      • 08051414540325
      1
      358.00 EUR
    • Luce Plan Garbi Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152498333.jpg
      Luce Plan Luce Plan Garbi Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan Garbi Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan Garbi Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan Garbi Seinävalaisin Valkoinen Kaipaatko valaisinta ruokailutilaan, makuuhuoneeseen tai kenties käytävään? Silloin tämä valaisin on hyvä valinta! Sen tyylikkäässä muotoilussa ja kauniissa ulkonäössä mikään ei mene pieleen! Mihin ikinä sijoitat tämän kauniin valaisimen, tulee se näyttämään hämmästyttävältä, ja sekä sinä että vieraasi tulevat vaikuttumaan sen kauniista ulkonäöstä. (1)
      Luce Plan Garbi Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan
      • 08056304361974
      1
      318.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Kylpyhuonevalaisimet DEFAULT
        • kylpyhuonevalaisin
      • Pasila-seinävalaisimet DEFAULT
        • innolux_pasila
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • House Doctor DEFAULT
        • house_doctor
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
      • Tauluvalaisimet DEFAULT
        • tauluvalaisin
      • Lastenhuoneen valaisimet DEFAULT
        • lastenhuoneen_valaisin
      • Louis Poulsen DEFAULT
        • louis_poulsen
      • Markslöjd DEFAULT
        • markslo_jd
    • Merkki (brand):
      • Airam (airam)
      • Philips (philips)
      • Eglo (eglo)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • A-Grossisten (a_grossisten)
      • AH-Belysning (ah_belysning)
      • All Ride (all_ride)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • ANTIDARK (antidark)
      • Arcchio (arcchio)
      • Architectmade (architectmade)
      • Artemide (artemide)
      • Astro (astro)
      • Astro lighting (astro_lighting)
      • Ateljé Lyktan (atelje_lyktan)
      • AYTM (aytm)
      • Baby Art (baby_art)
      • Beliani (beliani)
      • BELID (belid)
      • Bernard Schottlander (bernard_schottlander)
      • Bestlite (bestlite)
      • Biny (biny)
      • Bioledex (bioledex)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BLP Tavelbelysning (blp_tavelbelysning)
      • Bsweden (bsweden)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Chors (chors)
      • Co Bankeryd (co_bankeryd)
      • Cottex (cottex)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • Darø (dar_)
      • David Superlight (david_superlight)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Design By Us (design_by_us)
      • Doiy (doiy)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eklunds metall (eklunds_metall)
      • Fabbian (fabbian)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Flow (flow)
      • FORM (form)
      • Foscarini (foscarini)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Globen (globen)
      • Goodnight Light (goodnight_light)
      • Grupa Products (grupa_products)
      • Gubi (gubi)
      • Halo Design (halo_design)
      • HAY (hay)
      • Herstal (herstal)
      • Hubsch (hubsch)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ifö Electric (ifo_electric)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innolux (innolux)
      • Intermezzo (intermezzo)
      • ISP (isp)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • JUST LIGHT (just_light)
      • Kartell (kartell)
      • Konsthantverk (konsthantverk)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Lampe Gras (lampe_gras)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Made By Hand (made_by_hand)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MATER (mater)
      • Maytoni (maytoni)
      • Mazo (mazo)
      • Menu (menu)
      • Modular (modular)
      • Muuto (muuto)
      • New Works (new_works)
      • Niermann Stand By (niermann_stand_by)
      • Nordal (nordal)
      • NORDIC LIVING (nordic_living)
      • Nordlux (nordlux)
      • Norlys (norlys)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • NORR11 (norr11)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nuura (nuura)
      • NYTA (nyta)
      • Oriva (oriva)
      • Pandul (pandul)
      • Parachilna (parachilna)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pholc (pholc)
      • Piffany (piffany)
      • PR Home (pr_home)
      • Reality (reality)
      • Roommate (roommate)
      • Rotaliana (rotaliana)
      • ScanLamps (scanlamps)
      • Schottlander (schottlander)
      • Secto Design (secto_design)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Serge Mouille (serge_mouille)
      • Sessak (sessak)
      • Shade (shade)
      • Slamp (slamp)
      • Smartwares (smartwares)
      • Star Trading (star_trading)
      • Studio Italia (studio_italia)
      • Super Modular (super_modular)
      • TATO (tato)
      • Texa Design (texa_design)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • TRIO Lighting (trio_lighting)
      • UMAGE (umage)
      • Verpan (verpan)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vipp (vipp)
      • Waldi (waldi)
      • Watt (watt)
      • Watt A Lamp (watt_a_lamp)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Woud (woud)
      • Zoolight (zoolight)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 110 € (price_2)
      • 110 € - 280 € (price_3)
      • ≥ 280 € (price_4)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • 1 (lamppujen_lukuma_a_ra__1.0)
      • 2 (lamppujen_lukuma_a_ra__2.0)
      • 3 (lamppujen_lukuma_a_ra__3.0)
      • 4 (lamppujen_lukuma_a_ra__4.0)
      • 12 (lamppujen_lukuma_a_ra__12.0)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lampun enimmäisteho (maksimi_teho_w):
      • < 5 W (maksimi_teho_w_1)
      • 5 W - 25 W (maksimi_teho_w_2)
      • 25 W - 40 W (maksimi_teho_w_3)
      • ≥ 40 W (maksimi_teho_w_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Kylpyhuonevalaisin (kylpyhuonevalaisin)
      • Lastenhuoneen valaisin (lastenhuoneen_valaisin)
      • Plafondi (plafondi)
      • Riippuvalaisin (riippuvalaisin)
      • Seinävalaisin (seina_valaisin)
      • Tauluvalaisin (tauluvalaisin)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 17 cm (korkeus_1)
      • 17 cm - 19 cm (korkeus_2)
      • 19 cm - 34 cm (korkeus_3)
      • ≥ 34 cm (korkeus_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 15 cm (leveys_1)
      • 15 cm - 20 cm (leveys_2)
      • 20 cm - 40 cm (leveys_3)
      • ≥ 40 cm (leveys_4)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Hartsi (hartsi)
      • Hopea (hopea)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kromi (kromi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Lasikuitu (lasikuitu)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Silkki (silkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • Vaneri (vaneri)
      • Vinyyli (vinyyli)
    • Malli (group):
      • Innolux Pasila (innolux_pasila)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi