x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Luce Plan seinävalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Luce Plan Counterbalance Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154072823.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156214633.jpg
      Luce Plan Luce Plan Counterbalance Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan Counterbalance Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan Counterbalance Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan The Counterbalance wall lamp fits nicely into the modern home and gives a clean look to your interior. The sturdy steel arm leads neatly down to the aluminum shade. The lamp is easy to adjust sideways and works well as a reading lamp behind the sofa group. Counterbalance is the ultimate design lamp for all conscious design enthusiasts. The lamp is a part of a series where you also find a floor lamp and spot. Osta Seinävalaisimet ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Luce Plan Counterbalance Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan
      • 08056304360564
      4
      825.00 EUR
    • Luce Plan Counterbalance Seinävalaisin Musta - Luceplan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151622119.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553303.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154072825.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553300.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156214633.jpg
      Luce Plan Luce Plan Counterbalance Seinävalaisin Musta - Luceplan Counterbalance Seinävalaisin Musta - Luceplan Counterbalance Seinävalaisin Musta - Luceplan The Counterbalance wall lamp fits nicely into the modern home and gives a clean look to your interior. The sturdy steel arm leads neatly down to the aluminum shade. The lamp is easy to adjust sideways and works well as a reading lamp behind the sofa group. Counterbalance is the ultimate design lamp for all conscious design enthusiasts. The lamp is a part of a series where you also find a floor lamp and spot. Osta Seinävalaisimet ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Luce Plan Counterbalance Seinävalaisin Musta - Luceplan
      • 08033433849306
      • 08056304360557
      4
      825.00 EUR
    • Luce Plan Hope Seinävalaisin 61 - Luceplan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157977721.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152320287.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146389437.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101146035.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84552966.jpg
      Luce Plan Luce Plan Hope Seinävalaisin 61 - Luceplan Hope Seinävalaisin 61 - Luceplan Hope Seinävalaisin 61 - Luceplan Hope Seinävalaisin - Luceplan - Läpinäkyvä Seinävalaisimet i Teräs - Luceplan (1)
      Luce Plan Hope Seinävalaisin 61 - Luceplan
      • 08033433843809
      4
      870.00 EUR
    • Luce Plan Fortebraccio Wall Lamp W1 Large Alu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115101828.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144208823.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156214633.jpg
      Luce Plan Luce Plan Fortebraccio Wall Lamp W1 Large Alu Fortebraccio Wall Lamp W1 Large Alu Fortebraccio Wall Lamp W1 Large Alu Fortebraccio Spot 100W Wall Lamp - Luceplan - Metalli Kattolamput i Teräs - Luceplan (1)
      Luce Plan Fortebraccio Wall Lamp W1 Large Alu
      • 08032706713689
      3
      171.00 EUR
    • Luce Plan Counterbalance Spot Seinävalaisin Musta - Luceplan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154072833.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143349547.jpg
      Luce Plan Luce Plan Counterbalance Spot Seinävalaisin Musta - Luceplan Counterbalance Spot Seinävalaisin Musta - Luceplan Counterbalance Spot Seinävalaisin Musta - Luceplan Counterbalance LED spotlight is a timelessly designed lamp by Daniel Rybakken for Luceplan. Easy to place and fits in most environments thanks to its petite size. The spotlight has a characteristic aluminum cover that is adjustable with an integrated LED lamp. The spot is available in matte black or white painted steel and is part of the Counterbalance series containing a wall lamp and floor lamp in the same elegant design. Osta Lukulamput ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Luce Plan Counterbalance Spot Seinävalaisin Musta - Luceplan
      • 08056304363015
      3
      482.00 EUR
    • Luce Plan Counterbalance Spot Led Wall Lamp Black - Lukulamput Teräs Valkoinen - 1D73NA000003
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154072834.jpg
      Luce Plan Luce Plan Counterbalance Spot Led Wall Lamp Black - Lukulamput Teräs Valkoinen - 1D73NA000003 Counterbalance Spot Led Wall Lamp Black - Lukulamput Teräs Valkoinen - 1D73NA000003 Counterbalance Spot Led Wall Lamp Black - Lukulamput Teräs Valkoinen - 1D73NA000003 Counterbalance LED spotlight is a timelessly designed lamp by Daniel Rybakken for Luceplan. Easy to place and fits in most environments thanks to its petite size. The spotlight has a characteristic aluminum cover that is adjustable with an integrated LED lamp. The spot is available in matte black or white painted steel and is part of the Counterbalance series containing a wall lamp and floor lamp in the same elegant design. Osta Lukulamput ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Luce Plan Counterbalance Spot Led Wall Lamp Black - Lukulamput Teräs Valkoinen - 1D73NA000003
      • 08056304363022
      3
      482.00 EUR
    • Luce Plan Hope Seinävalaisin 48 - Luceplan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150661326.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137967708.jpg
      Luce Plan Luce Plan Hope Seinävalaisin 48 - Luceplan Hope Seinävalaisin 48 - Luceplan Hope Seinävalaisin 48 - Luceplan Konsepti Hope Seinävalaisin kimaltelee kuin tuhannet timantit se on upea taideteos jo pelkällä olemassa olollaa. Design Rizzatto & Paz Luceplanille. Ei voi olla coolimpaa kuin tämä - Hope Seinävalaisin antavat Juhlatunnelman pelkällä olemassa olollaan. Hope on huikea esimerkki siitä mitä tapahtui, kun Rizzatto & Paz päästivät luovuutensa valloilleen Luceplanilla Valaisimen osien järkevä sijoittelu ja visuaalinen vaaleus olivat lähtäkohta Luceplanin Hope valaisimen suunnittelussa. Valaisin on... (1)
      Luce Plan Hope Seinävalaisin 48 - Luceplan
      • 08033433846596
      2
      374.00 EUR
    • Luce Plan Illusion Seinävalaisin/Kattovalaisin - Luceplan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553220.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553218.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553221.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553217.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84553219.jpg
      Luce Plan Luce Plan Illusion Seinävalaisin/Kattovalaisin - Luceplan Illusion Seinävalaisin/Kattovalaisin - Luceplan Illusion Seinävalaisin/Kattovalaisin - Luceplan Illusion Seinävalaisin/Kattovalaisin Tulisiko valaisimen olla loistava ja upea? Silloin tämä seinävalaisin on juuri sinua varten! Kaunis muotoilu ja mielenkiintoiset yksityiskohdat takaavat ilon silmille, joka kerta kun katsot tätä kaunista valaisinta. Sijoita valaisin yksin erikseen tai yhdistä monen samanlaisen valaisimen kanssa luodaksesi modernin ja kauniin tyylin! (1)
      Luce Plan Illusion Seinävalaisin/Kattovalaisin - Luceplan
      • 08051414540325
      1
      358.00 EUR
    • Luce Plan Trama Seinävalaisin/Kattovalaisin Ø50 - Luceplan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143348694.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144210213.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/56018227.jpg
      Luce Plan Luce Plan Trama Seinävalaisin/Kattovalaisin Ø50 - Luceplan Trama Seinävalaisin/Kattovalaisin Ø50 - Luceplan Trama Seinävalaisin/Kattovalaisin Ø50 - Luceplan DesignLuciano Balestrini & Paola Longhi for Luceplan Konsepti Luceplanille suunniteltua Trama Seinävalaisin/Kattovalaisin Up-Down versiota voidaan helposti säätää vastapainolla. Varjostimen silkkipainettu polykarbonaatti varmistaa valon jakautumisen tasaisesti heikentämättä kuitenkaan sen voimakkuutta. Valaisin ei myöskään häikäise eikä aiheuta varjoja. Traman varjostin on valmistettu polykarbonaatista joten valaisin on uskomattoman kevyt ja sitä voidaan käyttää turvallisesti myös kipsilevyis... (1)
      Luce Plan Trama Seinävalaisin/Kattovalaisin Ø50 - Luceplan
      • 08032700611561
      1
      369.00 EUR
    • Luce Plan Garbi Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152498333.jpg
      Luce Plan Luce Plan Garbi Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan Garbi Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan Garbi Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan Garbi Seinävalaisin Valkoinen Kaipaatko valaisinta ruokailutilaan, makuuhuoneeseen tai kenties käytävään? Silloin tämä valaisin on hyvä valinta! Sen tyylikkäässä muotoilussa ja kauniissa ulkonäössä mikään ei mene pieleen! Mihin ikinä sijoitat tämän kauniin valaisimen, tulee se näyttämään hämmästyttävältä, ja sekä sinä että vieraasi tulevat vaikuttumaan sen kauniista ulkonäöstä. (1)
      Luce Plan Garbi Seinävalaisin Valkoinen - Luceplan
      • 08056304361974
      1
      318.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Kylpyhuonevalaisimet DEFAULT
        • kylpyhuonevalaisin
      • Pasila-seinävalaisimet DEFAULT
        • innolux_pasila
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • House Doctor DEFAULT
        • house_doctor
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
      • Tauluvalaisimet DEFAULT
        • tauluvalaisin
      • Lastenhuoneen valaisimet DEFAULT
        • lastenhuoneen_valaisin
      • Louis Poulsen DEFAULT
        • louis_poulsen
      • Markslöjd DEFAULT
        • markslo_jd
    • Merkki (brand):
      • Airam (airam)
      • Philips (philips)
      • Eglo (eglo)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • ANTIDARK (antidark)
      • Arcchio (arcchio)
      • Artemide (artemide)
      • Astro (astro)
      • Ateljé Lyktan (atelje_lyktan)
      • AYTM (aytm)
      • Baby Art (baby_art)
      • Beliani (beliani)
      • BELID (belid)
      • Bernard Schottlander (bernard_schottlander)
      • Bestlite (bestlite)
      • Bioledex (bioledex)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bsweden (bsweden)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Central Light (central_light)
      • Chors (chors)
      • Co Bankeryd (co_bankeryd)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • Darø (dar_)
      • David Superlight (david_superlight)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deko-light (deko_light)
      • Design By Us (design_by_us)
      • Doiy (doiy)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Fabbian (fabbian)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Flow (flow)
      • FORM (form)
      • Foscarini (foscarini)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Globen (globen)
      • Goodnight Light (goodnight_light)
      • Grupa Products (grupa_products)
      • Gubi (gubi)
      • Halo Design (halo_design)
      • HAY (hay)
      • Herstal (herstal)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innolux (innolux)
      • Intermezzo (intermezzo)
      • ISP (isp)
      • Jabadabado (jabadabado)
      • JUST LIGHT (just_light)
      • Kartell (kartell)
      • Konsthantverk (konsthantverk)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Lampe Gras (lampe_gras)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Ledvance (ledvance)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Luxera (luxera)
      • Made By Hand (made_by_hand)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • Maytoni (maytoni)
      • Mazo (mazo)
      • Menu (menu)
      • Modular (modular)
      • Mr Maria (mr_maria)
      • Muuto (muuto)
      • New Works (new_works)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • Nordal (nordal)
      • NORDIC LIVING (nordic_living)
      • Nordlux (nordlux)
      • Norlys (norlys)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • NORR11 (norr11)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nuura (nuura)
      • NYTA (nyta)
      • OTTO (otto)
      • Pandul (pandul)
      • Parachilna (parachilna)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pholc (pholc)
      • Piffany (piffany)
      • PR Home (pr_home)
      • Reality (reality)
      • Roommate (roommate)
      • Rotaliana (rotaliana)
      • ScanLamps (scanlamps)
      • Schottlander (schottlander)
      • Searchlight (searchlight)
      • Secto Design (secto_design)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Serge Mouille (serge_mouille)
      • Sessak (sessak)
      • Shade (shade)
      • Slamp (slamp)
      • Smartwares (smartwares)
      • Studio Italia (studio_italia)
      • Super Modular (super_modular)
      • TATO (tato)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • TRIO Lighting (trio_lighting)
      • UMAGE (umage)
      • Verpan (verpan)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vipp (vipp)
      • Waldi (waldi)
      • Watt A Lamp (watt_a_lamp)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Woud (woud)
      • Zoolight (zoolight)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 135 € (price_2)
      • 135 € - 320 € (price_3)
      • ≥ 320 € (price_4)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • 1 (lamppujen_lukuma_a_ra__1.0)
      • 2 (lamppujen_lukuma_a_ra__2.0)
      • 3 (lamppujen_lukuma_a_ra__3.0)
      • 4 (lamppujen_lukuma_a_ra__4.0)
      • 12 (lamppujen_lukuma_a_ra__12.0)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lampun enimmäisteho (maksimi_teho_w):
      • < 10 W (maksimi_teho_w_1)
      • 10 W - 25 W (maksimi_teho_w_2)
      • 25 W - 40 W (maksimi_teho_w_3)
      • ≥ 40 W (maksimi_teho_w_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Kylpyhuonevalaisin (kylpyhuonevalaisin)
      • Lastenhuoneen valaisin (lastenhuoneen_valaisin)
      • Riippuvalaisin (riippuvalaisin)
      • Seinävalaisin (seina_valaisin)
      • Tauluvalaisin (tauluvalaisin)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 16 cm (korkeus_1)
      • 16 cm - 19 cm (korkeus_2)
      • 19 cm - 32 cm (korkeus_3)
      • ≥ 32 cm (korkeus_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 15 cm (leveys_1)
      • 15 cm - 20 cm (leveys_2)
      • 20 cm - 40 cm (leveys_3)
      • ≥ 40 cm (leveys_4)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Graniitti (graniitti)
      • Hartsi (hartsi)
      • Hopea (hopea)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kromi (kromi)
      • Kumi (kumi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Lasikuitu (lasikuitu)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Posliini (posliini)
      • Pronssi (pronssi)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Silkki (silkki)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • Valurauta (valurauta)
      • Vaneri (vaneri)
      • Vinyyli (vinyyli)
    • Malli (group):
      • Innolux Pasila (innolux_pasila)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi