x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Santa & Cole seinävalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Santa & Cole Petit Tatu seinävalaisin, punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165823577.jpg
      Santa & Cole Santa & Cole Petit Tatu seinävalaisin, punainen Petit Tatu seinävalaisin, punainen Petit Tatu seinävalaisin, punainen Santa & Colen Petit Tatu -seinävalaisin on pienempi, seinään kiinnitettävä versio Tatu-pöytävalaisimesta, joka on kiinteä osa 1970-luvun espanjalaista pop-kulttuuria. Petit Tatu lanseerattiin vuonna 2019 suunnittelija André Ricardin 90-vuotispäivän kunniaksi. Seinävalaisin koostuu kannasta ja ulommasta, käänneltävästä osiosta, jonka ansiosta kohdevalaistus on helposti säädeltävissä tarpeidesi mukaan. Vyötiäistä tarkoittava nimi on enemmän kuin osuva, sillä veikeä Petit Tatu taipuu ja mukautuu... (1)
      Santa & Cole Petit Tatu seinävalaisin, punainen
      • 08435515321388
      1
      341.00 EUR
    • Santa & Cole Petit Tatu seinävalaisin, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165823597.jpg
      Santa & Cole Santa & Cole Petit Tatu seinävalaisin, valkoinen Petit Tatu seinävalaisin, valkoinen Petit Tatu seinävalaisin, valkoinen Santa & Colen Petit Tatu -seinävalaisin on pienempi, seinään kiinnitettävä versio Tatu-pöytävalaisimesta, joka on kiinteä osa 1970-luvun espanjalaista pop-kulttuuria. Petit Tatu lanseerattiin vuonna 2019 suunnittelija André Ricardin 90-vuotispäivän kunniaksi. Seinävalaisin koostuu kannasta ja ulommasta, käänneltävästä osiosta, jonka ansiosta kohdevalaistus on helposti säädeltävissä tarpeidesi mukaan. Vyötiäistä tarkoittava nimi on enemmän kuin osuva, sillä veikeä Petit Tatu taipuu ja mukautuu... (1)
      Santa & Cole Petit Tatu seinävalaisin, valkoinen
      • 08435515321371
      1
      341.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Kylpyhuonevalaisimet DEFAULT
        • kylpyhuonevalaisin
      • Pasila-seinävalaisimet DEFAULT
        • innolux_pasila
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • House Doctor DEFAULT
        • house_doctor
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
      • Tauluvalaisimet DEFAULT
        • tauluvalaisin
      • Lastenhuoneen valaisimet DEFAULT
        • lastenhuoneen_valaisin
      • Louis Poulsen DEFAULT
        • louis_poulsen
      • Markslöjd DEFAULT
        • markslo_jd
    • Merkki (brand):
      • Airam (airam)
      • Philips (philips)
      • Eglo (eglo)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &Tradition (_tradition)
      • &Tradition CPH (_tradition_cph)
      • A-Grossisten (a_grossisten)
      • AGO (ago)
      • AH-Belysning (ah_belysning)
      • Aldex (aldex)
      • All Ride (all_ride)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • ANTIDARK (antidark)
      • Arcchio (arcchio)
      • Ares (ares)
      • Aros Design (aros_design)
      • Artek (artek)
      • Artemide (artemide)
      • Astep (astep)
      • Astro (astro)
      • Ateljé Lyktan (atelje_lyktan)
      • AYTM (aytm)
      • Beliani (beliani)
      • BELID (belid)
      • Bernard Schottlander (bernard_schottlander)
      • Bestlite (bestlite)
      • Bioledex (bioledex)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BLP Tavelbelysning (blp_tavelbelysning)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Bsweden (bsweden)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Chors (chors)
      • Co Bankeryd (co_bankeryd)
      • Cottex (cottex)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • Darø (dar_)
      • David Superlight (david_superlight)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Design By Us (design_by_us)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eklunds metall (eklunds_metall)
      • Embacco (embacco)
      • Eth (eth)
      • Fabbian (fabbian)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Flow (flow)
      • FORM (form)
      • Foscarini (foscarini)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Globen (globen)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Goodnight Light (goodnight_light)
      • Grundig (grundig)
      • Grupa Products (grupa_products)
      • Gubi (gubi)
      • Halo Design (halo_design)
      • HAY (hay)
      • Herstal (herstal)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Honsel (honsel)
      • Hubsch (hubsch)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ifö Electric (ifo_electric)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • Innolux (innolux)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intermezzo (intermezzo)
      • IP44.de (ip44_de)
      • ISP (isp)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • Jollein (jollein)
      • JUST LIGHT (just_light)
      • Kartell (kartell)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Konsthantverk (konsthantverk)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Lampe Gras (lampe_gras)
      • Lampefeber (lampefeber)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Ledvance (ledvance)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • LUMINI (lumini)
      • Lundia (lundia)
      • Lutec (lutec)
      • Made By Hand (made_by_hand)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MATER (mater)
      • Maytoni (maytoni)
      • Mazo (mazo)
      • Menu (menu)
      • Moooi (moooi)
      • Muuto (muuto)
      • Nemo Lighting (nemo_lighting)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • NORDIC LIVING (nordic_living)
      • Nordlux (nordlux)
      • Norlys (norlys)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • NORR11 (norr11)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nuad (nuad)
      • Nuura (nuura)
      • NYTA (nyta)
      • OLUCE (oluce)
      • Oriva (oriva)
      • Pandul (pandul)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pholc (pholc)
      • Piffany (piffany)
      • Please wait to be seated (please_wait_to_be_seated)
      • PR Home (pr_home)
      • Reality (reality)
      • Roommate (roommate)
      • Roon (roon)
      • Rotaliana (rotaliana)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Santa & Cole (santa_cole)
      • Schottlander (schottlander)
      • Secto Design (secto_design)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Sessak (sessak)
      • Shade (shade)
      • Slamp (slamp)
      • Studio Italia (studio_italia)
      • Studio Italia Design (studio_italia_design)
      • Studio Joanna Laajisto (studio_joanna_laajisto)
      • Super Modular (super_modular)
      • TATO (tato)
      • Texa Design (texa_design)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tom Rossau (tom_rossau)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • TRIO Lighting (trio_lighting)
      • Trizo21 (trizo21)
      • UMAGE (umage)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Verpan (verpan)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vipp (vipp)
      • Vitra (vitra)
      • Waldi (waldi)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Watt (watt)
      • Watt A Lamp (watt_a_lamp)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Woud (woud)
      • Zoolight (zoolight)
      • Örsjö Belysning (o_rsjo_belysning)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 115 € (price_2)
      • 115 € - 290 € (price_3)
      • ≥ 290 € (price_4)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • 1 (lamppujen_lukuma_a_ra__1.0)
      • 2 (lamppujen_lukuma_a_ra__2.0)
      • 3 (lamppujen_lukuma_a_ra__3.0)
      • 4 (lamppujen_lukuma_a_ra__4.0)
      • 12 (lamppujen_lukuma_a_ra__12.0)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lampun enimmäisteho (maksimi_teho_w):
      • < 10 W (maksimi_teho_w_1)
      • 10 W - 25 W (maksimi_teho_w_2)
      • 25 W - 45 W (maksimi_teho_w_3)
      • ≥ 45 W (maksimi_teho_w_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Kylpyhuonevalaisin (kylpyhuonevalaisin)
      • Lastenhuoneen valaisin (lastenhuoneen_valaisin)
      • Plafondi (plafondi)
      • Riippuvalaisin (riippuvalaisin)
      • Seinävalaisin (seina_valaisin)
      • Tauluvalaisin (tauluvalaisin)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 17 cm (korkeus_2)
      • 17 cm - 23 cm (korkeus_3)
      • ≥ 23 cm (korkeus_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 15 cm (leveys_1)
      • 15 cm - 20 cm (leveys_2)
      • 20 cm - 40 cm (leveys_3)
      • ≥ 40 cm (leveys_4)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Graniitti (graniitti)
      • Hartsi (hartsi)
      • Hopea (hopea)
      • Kangas (kangas)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kromi (kromi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Lasikuitu (lasikuitu)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Pronssi (pronssi)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • Valurauta (valurauta)
      • Vaneri (vaneri)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Malli (group):
      • Innolux Pasila (innolux_pasila)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi