x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Watt & Veke seinävalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Watt & Veke Sladdis gold Lamppu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141961925.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167328911.jpg
      Watt & Veke Watt & Veke Sladdis gold Lamppu Sladdis gold Lamppu Sladdis gold Lamppu Sladdis is a lamp with endless possibilities, you can easily make a knot on the cord and hang Sladdis everywhere! Sladdis makes an excellent fit to the series Theo which is specially designed to make an ideal fit together. Osta Seinävalaisimet ja muita Lamput @ Royal Design. (4)
      Watt & Veke Sladdis gold Lamppu
      • 07340044221942
      2
      27.01 EUR
    • Watt & Veke Sladdis valaisin musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141969902.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152324561.jpg
      Watt & Veke Watt & Veke Sladdis valaisin musta Sladdis valaisin musta Sladdis valaisin musta Sladdis Seinävalaisin, Musta - Watt & Veke - Musta Seinävalaisimet i Messinki - Watt & Veke (3)
      Watt & Veke Sladdis valaisin musta
      • 07340044221935
      2
      27.01 EUR
    • Watt & Veke Kelly Kulta Seinävalaisin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152335458.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148130227.jpg
      Watt & Veke Watt & Veke Kelly Kulta Seinävalaisin Kelly Kulta Seinävalaisin Kelly Kulta Seinävalaisin Kelly Short Wall Lamp, Gold - Watt & Veke - Kulta Seinävalaisimet i - Watt & Veke (1)
      Watt & Veke Kelly Kulta Seinävalaisin
      • 07340044229016
      3
      123.70 EUR
    • Watt & Veke Henry Valkoinen/Messinki Seinävalaisin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141967051.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274011.jpg
      Watt & Veke Watt & Veke Henry Valkoinen/Messinki Seinävalaisin Henry Valkoinen/Messinki Seinävalaisin Henry Valkoinen/Messinki Seinävalaisin With its matte finish and details in antique brass wall lamp Henry has drawn inspiration from old-fashioned work lights. With GU10lampa for the best reading light. Osta Seinävalaisimet ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Watt & Veke Henry Valkoinen/Messinki Seinävalaisin
      • 07340044223441
      2
      212.99 EUR
    • Watt & Veke Henry Harmaa/Messinki Seinävalaisin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274748.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114537316.jpg
      Watt & Veke Watt & Veke Henry Harmaa/Messinki Seinävalaisin Henry Harmaa/Messinki Seinävalaisin Henry Harmaa/Messinki Seinävalaisin WATT&VEKEHenry Harmaa/Messinki SeinävalaisinHenry on tyylikäs Watt&Veke seinävalaisin, joka tuo sisustukseen teollista tunnelmaa. Valaisin on valmistettu messingistä ja raudasta. (1)
      Watt & Veke Henry Harmaa/Messinki Seinävalaisin
      • 07340044223458
      1
      266.60 EUR
    • Watt & Veke Osaka Seinävalaisin Kupari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153556219.jpg
      Watt & Veke Watt & Veke Osaka Seinävalaisin Kupari Osaka Seinävalaisin Kupari Osaka Seinävalaisin Kupari Osaka Seinävalaisin Kupari tuotemerkiltä Watt & Veke (1)
      Watt & Veke Osaka Seinävalaisin Kupari
      • 07340044219130
      1
      144.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Kylpyhuonevalaisimet DEFAULT
        • kylpyhuonevalaisin
      • Pasila-seinävalaisimet DEFAULT
        • innolux_pasila
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Eglo DEFAULT
        • eglo
      • House Doctor DEFAULT
        • house_doctor
      • Edulliset DEFAULT
        • budget
      • Tauluvalaisimet DEFAULT
        • tauluvalaisin
      • Lastenhuoneen valaisimet DEFAULT
        • lastenhuoneen_valaisin
      • Louis Poulsen DEFAULT
        • louis_poulsen
      • Markslöjd DEFAULT
        • markslo_jd
    • Merkki (brand):
      • Airam (airam)
      • Philips (philips)
      • Eglo (eglo)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &Tradition (_tradition)
      • &Tradition CPH (_tradition_cph)
      • A-Grossisten (a_grossisten)
      • AGO (ago)
      • AH-Belysning (ah_belysning)
      • Aldex (aldex)
      • All Ride (all_ride)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • ANTIDARK (antidark)
      • Arcchio (arcchio)
      • Ares (ares)
      • Artek (artek)
      • Artemide (artemide)
      • Astep (astep)
      • Astro (astro)
      • Ateljé Lyktan (atelje_lyktan)
      • AYTM (aytm)
      • Beliani (beliani)
      • BELID (belid)
      • Bestlite (bestlite)
      • Bioledex (bioledex)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BLP Tavelbelysning (blp_tavelbelysning)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Bsweden (bsweden)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Chors (chors)
      • Co Bankeryd (co_bankeryd)
      • Cottex (cottex)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • Darø (dar_)
      • David Superlight (david_superlight)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Design By Us (design_by_us)
      • Dyberg-Larsen (dyberg_larsen)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eklunds metall (eklunds_metall)
      • Embacco (embacco)
      • Eth (eth)
      • Fabbian (fabbian)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Flow (flow)
      • FORM (form)
      • Foscarini (foscarini)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Globen (globen)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Goodnight Light (goodnight_light)
      • Grundig (grundig)
      • Grupa Products (grupa_products)
      • Gubi (gubi)
      • Halo Design (halo_design)
      • HAY (hay)
      • Herstal (herstal)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Honsel (honsel)
      • Hubsch (hubsch)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ifö Electric (ifo_electric)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • Innermost (innermost)
      • Innolux (innolux)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intermezzo (intermezzo)
      • IP44.de (ip44_de)
      • ISP (isp)
      • It's About Romi (it_s_about_romi)
      • Jollein (jollein)
      • JUST LIGHT (just_light)
      • Kartell (kartell)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Konsthantverk (konsthantverk)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Lampe Gras (lampe_gras)
      • Lampefeber (lampefeber)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Ledvance (ledvance)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Lundia (lundia)
      • Lutec (lutec)
      • Made By Hand (made_by_hand)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MATER (mater)
      • Maytoni (maytoni)
      • Mazo (mazo)
      • Menu (menu)
      • Moooi (moooi)
      • Muuto (muuto)
      • Nemo Lighting (nemo_lighting)
      • New Works (new_works)
      • Nordal (nordal)
      • NORDIC LIVING (nordic_living)
      • Nordlux (nordlux)
      • Norlys (norlys)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • NORR11 (norr11)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nuad (nuad)
      • Nuura (nuura)
      • NYTA (nyta)
      • OLUCE (oluce)
      • Oriva (oriva)
      • Pandul (pandul)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pholc (pholc)
      • Piffany (piffany)
      • Please wait to be seated (please_wait_to_be_seated)
      • PR Home (pr_home)
      • Reality (reality)
      • Roommate (roommate)
      • Roon (roon)
      • Rotaliana (rotaliana)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Santa & Cole (santa_cole)
      • Schottlander (schottlander)
      • Secto Design (secto_design)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Sessak (sessak)
      • Shade (shade)
      • Slamp (slamp)
      • Studio Italia (studio_italia)
      • Studio Italia Design (studio_italia_design)
      • Studio Joanna Laajisto (studio_joanna_laajisto)
      • Super Modular (super_modular)
      • TATO (tato)
      • Texa Design (texa_design)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • TRIO Lighting (trio_lighting)
      • Trizo21 (trizo21)
      • UMAGE (umage)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Verner Panton (verner_panton)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vipp (vipp)
      • Vitra (vitra)
      • Waldi (waldi)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Watt (watt)
      • Watt A Lamp (watt_a_lamp)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Woud (woud)
      • Zoolight (zoolight)
      • Örsjö Belysning (o_rsjo_belysning)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 115 € (price_2)
      • 115 € - 295 € (price_3)
      • ≥ 295 € (price_4)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • 1 (lamppujen_lukuma_a_ra__1.0)
      • 2 (lamppujen_lukuma_a_ra__2.0)
      • 3 (lamppujen_lukuma_a_ra__3.0)
      • 4 (lamppujen_lukuma_a_ra__4.0)
      • 12 (lamppujen_lukuma_a_ra__12.0)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lampun enimmäisteho (maksimi_teho_w):
      • < 10 W (maksimi_teho_w_1)
      • 10 W - 25 W (maksimi_teho_w_2)
      • 25 W - 45 W (maksimi_teho_w_3)
      • ≥ 45 W (maksimi_teho_w_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Kylpyhuonevalaisin (kylpyhuonevalaisin)
      • Lastenhuoneen valaisin (lastenhuoneen_valaisin)
      • Plafondi (plafondi)
      • Riippuvalaisin (riippuvalaisin)
      • Seinävalaisin (seina_valaisin)
      • Tauluvalaisin (tauluvalaisin)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 15 cm (korkeus_1)
      • 15 cm - 17 cm (korkeus_2)
      • 17 cm - 24 cm (korkeus_3)
      • ≥ 24 cm (korkeus_4)
    • Leveys (leveys):
      • < 15 cm (leveys_1)
      • 15 cm - 20 cm (leveys_2)
      • 20 cm - 40 cm (leveys_3)
      • ≥ 40 cm (leveys_4)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Graniitti (graniitti)
      • Hartsi (hartsi)
      • Hopea (hopea)
      • Kangas (kangas)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kromi (kromi)
      • Kupari (kupari)
      • Lasi (lasi)
      • Lasikuitu (lasikuitu)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Posliini (posliini)
      • Pronssi (pronssi)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • Valurauta (valurauta)
      • Vaneri (vaneri)
      • Vinyyli (vinyyli)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Malli (group):
      • Innolux Pasila (innolux_pasila)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi