x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

De Buyer Kulho tasaisella pohjalla Ø 20 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut De Buyer Kulho tasaisella pohjalla Ø 20 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot De Buyer Kulho tasaisella pohjalla Ø 20 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
De Buyer Kulho tasaisella pohjalla Ø 20 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156329484.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182573927.jpg?ts=1
De Buyer De Buyer Kulho tasaisella pohjalla Ø 20 cm Kulho tasaisella pohjalla Ø 20 cm Kulho tasaisella pohjalla Ø 20 cm Kulho tasaisella pohjalla Ø 20 cm tuotemerkiltä De Buyer (1)
  • 03011243250203
  • 0325020
2
  • Tekniset tiedot
    • Kulhon kapasiteetti: 2 L
    • Kulhojen määrä: 1
    • Kulhon materiaali: Teräs
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs
  • Ominaisuudet
    • Keittiövälineen ominaisuudet: Konepesun kestävä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Konepesun kestävä: Kyllä
    • Mittaskaala: Ei
    • Pakastimen kestävä: Yes
    • Setti: Ei
  • Paino ja mitat
    • Halkaisija (cm): 20 cm
    • Korkeus: 10.3 cm
    • Leveys (cm): 20 cm
  • Ergonomia
    • Pinottava: Ei
  • 26.79 26.79 EUR 2
    2
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Kulho tasaisella pohjalla Ø 20 cm tuotemerkiltä De Buyer26.79, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Kulho tasaisella pohjalla Ø 20 cm tuotemerkiltä De Buyer26.79, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Brabantia Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863994.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863996.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863991.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863995.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105462158.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl. Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl. Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl. (1)
      Brabantia Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl.
      • 08710755110047
      • 110047
      • 759028
      1
    • Brabantia Tasty+ Leivontasetti 4 osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220682906.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155059181.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175314235.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175314237.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156092616.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Tasty+ Leivontasetti 4 osaa Tasty+ Leivontasetti 4 osaa Tasty+ Leivontasetti 4 osaa (1)
      Brabantia Tasty+ Leivontasetti 4 osaa
      • 08710755123207
      • 123207
      1
    • Kenwood 36386A MAJOR TERÄSKULHO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128004947.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167924908.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101148775.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223811648.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124883271.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood 36386A MAJOR TERÄSKULHO 36386A MAJOR TERÄSKULHO 36386A MAJOR TERÄSKULHO Kenwoodin teräskulho kahvoilla 6.7L tehosekoittimeen/monitoimikoneeseen. (2)
      Kenwood 36386A MAJOR TERÄSKULHO
      • 05011423088112
      • AW36386B01
      • 36386A
      1
    • Bosch MUZ5KR1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128004780.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128380008.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144432697.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144432698.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224812211.jpg?ts=1
      Bosch Bosch MUZ5KR1 MUZ5KR1 MUZ5KR1 Kulho yleiskoneelle, valkoinen malleihin Bosch MUM5 (1)
      Bosch MUZ5KR1
      • 04242002689029
      • MUZ5KR1
      • 5040131
      1
    • min
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 23.89
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 23.38
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 22.79
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 22.79
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 26.79
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 26.79
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 26.79
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 26.79
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 26.79
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 27.09
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 27.19
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 27.19
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 27.19
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 27.19
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 27.19
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 27.19
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 27.39
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 27.39
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 27.59
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 27.59
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 27.59
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 27.59
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 27.69
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 27.69
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 27.69
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 27.69
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 27.69
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 27.59
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 27.69
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 27.69
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 27.69
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 27.49
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 27.49
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 27.29
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 27.29
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 27.29
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 27.29
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 27.29
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 27.29
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 27.19
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 27.09
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 27.09
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 27.09
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 26.89
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 27.09
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 27.19
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 27.09
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 26.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 26.79
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 26.60
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 26.60
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 26.69
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 26.60
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 26.60
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 26.60
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 26.60
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 26.60
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 25.79
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 26.60
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 26.69
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 26.79
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 26.79
    • info@vertaa.fi