x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Mepal Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 1,5L

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Mepal Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 1,5L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Mepal Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 1,5L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Mepal Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 1,5L
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144633743.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153227977.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153227970.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153227959.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153227963.jpg?ts=1
Mepal Mepal Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 1,5L Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 1,5L Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 1,5L Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 1,5L tuotemerkiltä Rosti (1)
  • 08711269977577
  • 242742
2
  • Tekniset tiedot
    • Kulhon kapasiteetti: 1.5 L
    • Kulhojen määrä: 1
    • Mikroaaltouunin kestävä: Ei
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi
    • Väri: Vaaleanpunainen
  • Ominaisuudet
    • Keittiövälineen ominaisuudet: Konepesun kestävä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Konepesun kestävä: Kyllä
    • Pakastimen kestävä: Ei
    • Setti: Ei
  • Ergonomia
    • Pinottava: Kyllä
  • 20.79 20.79 EUR 2
    2
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 1,5L tuotemerkiltä Rosti20.79, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 1,5L tuotemerkiltä Rosti20.79, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Brabantia Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863994.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863996.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863991.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863995.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105462158.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl. Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl. Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl. (1)
      Brabantia Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl.
      • 08710755110047
      • 110047
      • 759028
      1
    • Kenwood 36386A MAJOR TERÄSKULHO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128004947.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167924908.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101148775.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223811648.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124883271.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood 36386A MAJOR TERÄSKULHO 36386A MAJOR TERÄSKULHO 36386A MAJOR TERÄSKULHO Kenwoodin teräskulho kahvoilla 6.7L tehosekoittimeen/monitoimikoneeseen. (1)
      Kenwood 36386A MAJOR TERÄSKULHO
      • 05011423088112
      • AW36386B01
      • 36386A
      1
    • Brabantia Tasty+ Leivontasetti 4 osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220682906.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155059181.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175314235.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175314237.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156092616.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Tasty+ Leivontasetti 4 osaa Tasty+ Leivontasetti 4 osaa Tasty+ Leivontasetti 4 osaa (1)
      Brabantia Tasty+ Leivontasetti 4 osaa
      • 08710755123207
      • 123207
      1
    • Brabantia Tasty+ 3,2l sekoituskulho
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220864852.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576899.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576902.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576900.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Tasty+ 3,2l sekoituskulho Tasty+ 3,2l sekoituskulho Tasty+ 3,2l sekoituskulho Brabantian 3,2L sekoituskulho on osa Tasty+ keittiökokonaisuutta. Muotoilun ansioista kulhosta on helppo kaataa läikyttämättä. Pohjassa olevat liukuesteet takaavat tukevan työskentelyn. Tuote kestää konepesun. När du kombinerar modern design och kärlek till matlagning får du dessa färgglada tillredningsskålar. Skålen har en smart kant som gör att den är enkel att hälla från medan silikonbotten förhindrar att den glider. Perfekt för att vispa och blanda eller för en sallad. Skålen är lätt att re (1)
      Brabantia Tasty+ 3,2l sekoituskulho
      • 08710755122248
      • 122248
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 18.69
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 18.69
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 17.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 17.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 20.40
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 21.49
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 21.49
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 21.29
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 21.19
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 21.29
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 20.89
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 20.79
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 20.79
    • info@vertaa.fi