x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Rosti Mepal CIRQULA 3 KPL SETTI MUSTA

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Rosti Mepal CIRQULA 3 KPL SETTI MUSTA
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Rosti Mepal CIRQULA 3 KPL SETTI MUSTA
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Rosti Mepal CIRQULA 3 KPL SETTI MUSTA
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144799691.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225845590.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166474442.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183284201.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/135063880.jpg?ts=1
Rosti Mepal Rosti Mepal CIRQULA 3 KPL SETTI MUSTA CIRQULA 3 KPL SETTI MUSTA CIRQULA 3 KPL SETTI MUSTA Tyylikäs musta kolmiosainen ruoansäilytyssarja Mepalilta. Rasiat on valmistettu erittäin laadukkaasta ja kestävästä materiaalista, joka on mikron, pakastimen ja astianpesukoneen kestävä. Kansi on täysin pitävä ja sulkee ilmatiiviisti. (1)
  • 08711269939407
1
  • Tekniset tiedot
    • Kulhon kapasiteetti: 0.35, 1.25, 0.75 L
    • Kulhojen määrä: 3
    • Mikroaaltouunin kestävä: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Synteettinen, Muovi
    • Väri: Musta
  • Ominaisuudet
    • Keittiövälineen ominaisuudet: Mikroaaltouunin kestävä, Mukana kansi, Konepesun kestävä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kansi: Kyllä
    • Konepesun kestävä: Kyllä
    • Pakastimen kestävä: Yes
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 8 cm
    • Leveys (cm): 19 cm
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 38.80 38.80 EUR 1
    1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Tyylikäs musta kolmiosainen ruoansäilytyssarja Mepalilta. Rasiat on valmistettu erittäin laadukkaasta ja kestävästä materiaalista, joka o...38.80, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Brabantia Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863994.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863996.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863991.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863995.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105462158.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl. Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl. Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl. (1)
      Brabantia Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl.
      • 08710755110047
      • 110047
      • 759028
      1
    • Kenwood 36386A MAJOR TERÄSKULHO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128004947.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167924908.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101148775.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223811648.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124883271.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood 36386A MAJOR TERÄSKULHO 36386A MAJOR TERÄSKULHO 36386A MAJOR TERÄSKULHO Kenwoodin teräskulho kahvoilla 6.7L tehosekoittimeen/monitoimikoneeseen. (1)
      Kenwood 36386A MAJOR TERÄSKULHO
      • 05011423088112
      • AW36386B01
      • 36386A
      1
    • Brabantia Tasty+ Leivontasetti 4 osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220682906.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155059181.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175314235.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175314237.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156092616.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Tasty+ Leivontasetti 4 osaa Tasty+ Leivontasetti 4 osaa Tasty+ Leivontasetti 4 osaa (1)
      Brabantia Tasty+ Leivontasetti 4 osaa
      • 08710755123207
      • 123207
      1
    • Brabantia Tasty+ 3,2l sekoituskulho
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220864852.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576899.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576902.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576900.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Tasty+ 3,2l sekoituskulho Tasty+ 3,2l sekoituskulho Tasty+ 3,2l sekoituskulho Brabantian 3,2L sekoituskulho on osa Tasty+ keittiökokonaisuutta. Muotoilun ansioista kulhosta on helppo kaataa läikyttämättä. Pohjassa olevat liukuesteet takaavat tukevan työskentelyn. Tuote kestää konepesun. När du kombinerar modern design och kärlek till matlagning får du dessa färgglada tillredningsskålar. Skålen har en smart kant som gör att den är enkel att hälla från medan silikonbotten förhindrar att den glider. Perfekt för att vispa och blanda eller för en sallad. Skålen är lätt att re (1)
      Brabantia Tasty+ 3,2l sekoituskulho
      • 08710755122248
      • 122248
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 28.70
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 28.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 28.70
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 28.70
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 28.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 28.70
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 28.70
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 29.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.89
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.89
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 29.89
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 33.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 33.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 33.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 33.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 33.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 30.69
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 27.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.39
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 33.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 33.80
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 35.78
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 35.78
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 37.80
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 37.19
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 37.59
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 37.79
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 37.79
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 37.79
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 36.79
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 35.78
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 35.09
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 34.79
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 34.69
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 34.40
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 34.49
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 38.80
    • info@vertaa.fi