x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Mepal Margrethekulho 1,5L NordBlush

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Mepal Margrethekulho 1,5L NordBlush
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Mepal Margrethekulho 1,5L NordBlush
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Mepal Margrethekulho 1,5L NordBlush
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206118167.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/108626786.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/138058435.jpg?ts=1
Mepal Mepal Margrethekulho 1,5L NordBlush Margrethekulho 1,5L NordBlush Margrethekulho 1,5L NordBlush Margrethekulho 1,5L NordBlush tuotemerkiltä Rosti Mepal (1)
  • 08711269943886
  • 242713
2
  • Tekniset tiedot
    • Kulhon kapasiteetti: 1.5 L
    • Kulhojen määrä: 1
    • Mikroaaltouunin kestävä: Ei
    • Uuninkestävä: Ei
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi
  • Ominaisuudet
    • Keittiövälineen ominaisuudet: Konepesun kestävä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Konepesun kestävä: Kyllä
    • Lukittava kansi: Ei
    • Pakastimen kestävä: Ei
    • Setti: Ei
  • Ergonomia
    • Pinottava: Kyllä
  • 20.28 20.28 EUR 2
    2
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Margrethekulho 1,5L NordBlush tuotemerkiltä Rosti Mepal20.28, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Margrethekulho 1,5L NordBlush tuotemerkiltä Rosti Mepal20.28, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Brabantia Tasty+ 3,2l sekoituskulho
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220864852.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576899.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576902.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576900.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Tasty+ 3,2l sekoituskulho Tasty+ 3,2l sekoituskulho Tasty+ 3,2l sekoituskulho Brabantian 3,2L sekoituskulho on osa Tasty+ keittiökokonaisuutta. Muotoilun ansioista kulhosta on helppo kaataa läikyttämättä. Pohjassa olevat liukuesteet takaavat tukevan työskentelyn. Tuote kestää konepesun. När du kombinerar modern design och kärlek till matlagning får du dessa färgglada tillredningsskålar. Skålen har en smart kant som gör att den är enkel att hälla från medan silikonbotten förhindrar att den glider. Perfekt för att vispa och blanda eller för en sallad. Skålen är lätt att re (1)
      Brabantia Tasty+ 3,2l sekoituskulho
      • 08710755122248
      • 122248
      1
    • Rösle ruostumaton teräs syvä kulho
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156015646.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206107260.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182554836.jpg?ts=1
      Rösle Rösle ruostumaton teräs syvä kulho ruostumaton teräs syvä kulho ruostumaton teräs syvä kulho Bowl for preparation, serving and storage. The bowl has a drip edge and there is a suitable lid to buy (art no: 15732) Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Rösle ruostumaton teräs syvä kulho
      • 04004293156846
      • 15684
      1
    • Rosti Mepal Margrethe Kulho Teräs 3 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142273548.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163381370.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171213108.jpg?ts=1
      Rosti Mepal Rosti Mepal Margrethe Kulho Teräs 3 L Margrethe Kulho Teräs 3 L Margrethe Kulho Teräs 3 L Margrethe Kulho Teräs 3 L tuotemerkiltä Rosti Mepal (1)
      Rosti Mepal Margrethe Kulho Teräs 3 L
      • 05722002451158
      2
    • Rosti Mepal Kulho Margrethe 0,75 l Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148129534.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113817829.jpg?ts=1
      Rosti Mepal Rosti Mepal Kulho Margrethe 0,75 l Valkoinen Kulho Margrethe 0,75 l Valkoinen Kulho Margrethe 0,75 l Valkoinen Kulho Margrethe 0,75 l Valkoinen tuotemerkiltä Rosti Mepal (1)
      Rosti Mepal Kulho Margrethe 0,75 l Valkoinen
      • 08711269861210
      3
    • min
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 23.79
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 23.69
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 23.69
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.69
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 23.69
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 23.49
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 23.49
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 23.49
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 23.39
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 23.39
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 24.39
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 24.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 24.39
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 24.29
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 24.29
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 24.29
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 24.19
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 24.19
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 24.19
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 24.19
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 24.19
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 24.29
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 24.29
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 24.39
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 24.39
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 24.39
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 24.39
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 22.09
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 21.59
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 21.09
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 20.69
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 20.59
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 20.59
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 20.59
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 20.49
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 20.49
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 20.40
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 20.40
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 20.40
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 20.28
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 20.28
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 20.28
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 20.40
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 20.40
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 20.28
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 20.28
    • info@vertaa.fi