x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Rosti Mepal Margrethe-setti 6 osaa valkoinen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Rosti Mepal Margrethe-setti 6 osaa valkoinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Rosti Mepal Margrethe-setti 6 osaa valkoinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Rosti Mepal Margrethe-setti 6 osaa valkoinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/148129746.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/219905926.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/165883647.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157751479.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/138059334.jpg?ts=1
Rosti Mepal Rosti Mepal Margrethe-setti 6 osaa valkoinen Margrethe-setti 6 osaa valkoinen Margrethe-setti 6 osaa valkoinen Margrethe-setti 6 osaa valkoinen tuotemerkiltä Rosti Mepal (1)
  • 08711269942681
3
good_buy
  • Tekniset tiedot
    • Kulhon kapasiteetti: 1.5, 2, 3 L
    • Kulhojen määrä: 3
    • Uuninkestävä: Ei
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi
    • Väri: Valkoinen, Vaaleanpunainen
  • Ominaisuudet
    • Keittiövälineen ominaisuudet: Mukana kansi, Konepesun kestävä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kansi: Kyllä
    • Konepesun kestävä: Kyllä
  • 61.89 73.00 EUR 3
    3
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Margrethe-setti 6 osaa valkoinen tuotemerkiltä Rosti Mepal61.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Margrethe-setti 6 osaa valkoinen tuotemerkiltä Rosti Mepal65.99, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Kulhosetissä Rosti-tuotemerkiltä on tyylikäs, ajaton muotoilu erikokoisilla kulhoilla marinointi-, leivonta-, tarjoilu- tai säilytysastia...73.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Brabantia Tasty+ 3,2l sekoituskulho
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220864852.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576899.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576902.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151576900.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Tasty+ 3,2l sekoituskulho Tasty+ 3,2l sekoituskulho Tasty+ 3,2l sekoituskulho Brabantian 3,2L sekoituskulho on osa Tasty+ keittiökokonaisuutta. Muotoilun ansioista kulhosta on helppo kaataa läikyttämättä. Pohjassa olevat liukuesteet takaavat tukevan työskentelyn. Tuote kestää konepesun. När du kombinerar modern design och kärlek till matlagning får du dessa färgglada tillredningsskålar. Skålen har en smart kant som gör att den är enkel att hälla från medan silikonbotten förhindrar att den glider. Perfekt för att vispa och blanda eller för en sallad. Skålen är lätt att re (1)
      Brabantia Tasty+ 3,2l sekoituskulho
      • 08710755122248
      • 122248
      1
    • Rösle ruostumaton teräs syvä kulho
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156015646.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206107260.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182554836.jpg?ts=1
      Rösle Rösle ruostumaton teräs syvä kulho ruostumaton teräs syvä kulho ruostumaton teräs syvä kulho Bowl for preparation, serving and storage. The bowl has a drip edge and there is a suitable lid to buy (art no: 15732) Osta Tarjoiluvadit ja muita Kulhot & Tarjoiluvadit @ Royal Design. (1)
      Rösle ruostumaton teräs syvä kulho
      • 04004293156846
      • 15684
      1
    • Mepal Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 0,5L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144633700.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219905950.jpg?ts=1
      Mepal Mepal Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 0,5L Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 0,5L Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 0,5L Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 0,5L tuotemerkiltä Rosti (1)
      Mepal Margrethe Kulho Pebble Valkoinen 0,5L
      • 08711269977492
      • 242740
      2
    • Mepal Margrethe kulho Pebble Vihreä 0,5L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144633723.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219905940.jpg?ts=1
      Mepal Mepal Margrethe kulho Pebble Vihreä 0,5L Margrethe kulho Pebble Vihreä 0,5L Margrethe kulho Pebble Vihreä 0,5L Kulhossa Rosti-tuotemerkiltä on klassinen, ajaton muotoilu mukavalla kahvalla marinointi-, leivonta-, tarjoilu- tai säilytysastiaksi. Siinä on kestävä materiaali jokapäiväiseen käyttöön. Valitse useista väreistä. Luo täydellinen yhdistelmä sekoittamalla samaan kokoelmaan kuuluvien kappaleiden kanssa. Suunnittelija: Acton Bjørn ja Sigvard Bernadotte. Tietoa Rosti-merkkisestä kulhosta - Klassinen, ajaton muotoilu.- Mukava kahva.- Käytännöllinen kulho.- Kestävä materiaali.- Se valmistetaan melamiinista.- Osa Margrethe -mallistoa.- Marinointi-, leivonta-, tarjoilu- tai säilytysastiaksi.- Kulho on saatavilla eri värissä.- Kulho on saatavilla eri koossa.- Myös saatavana kannuna.- Luo täydellinen yhdistelmä sekoittamalla samaan kokoelmaan kuuluvien kappaleiden kanssa.- Thaimaassa valmistettu Kulhon hoito-ohjeet - Astianpesukoneen kestävä. Osta Kulhot & Vadit ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Mepal Margrethe kulho Pebble Vihreä 0,5L
      • 08711269977522
      • 242800
      1
    • min
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 87.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 87.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 87.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 87.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 87.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 76.50
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 74.39
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 72.39
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 72.19
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 68.39
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 66.39
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 66.19
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 64.39
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 64.39
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 53.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 52.49
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 52.59
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 52.59
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 56.18
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 54.58
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 56.30
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 56.30
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 56.30
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 56.30
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 61.69
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 61.89
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 62.60
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 61.89
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 61.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 61.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 61.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 61.89
    • info@vertaa.fi