x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Rosti Mepal Magrethe-kulhosetti 4 kpl punainen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Rosti Mepal Magrethe-kulhosetti 4 kpl punainen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Rosti Mepal Magrethe-kulhosetti 4 kpl punainen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Rosti Mepal Magrethe-kulhosetti 4 kpl punainen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/152316078.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144633671.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/130388084.jpg?ts=1
Rosti Mepal Rosti Mepal Magrethe-kulhosetti 4 kpl punainen Magrethe-kulhosetti 4 kpl punainen Magrethe-kulhosetti 4 kpl punainen Magrethe-kulhosetti 4 kpl punainen tuotemerkiltä Rosti Mepal (1)
  • 08711269918013
2
  • Tekniset tiedot
    • Kulhon kapasiteetti: 0.5, 1.5, 0.75, 3 L
    • Kulhojen määrä: 4
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi
    • Väri: Punainen
  • Ominaisuudet
    • Keittiövälineen ominaisuudet: Mukana kansi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kansi: Kyllä
  • 63.19 63.59 EUR 2
    2
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Magrethe-kulhosetti 4 kpl punainen tuotemerkiltä Rosti Mepal63.19, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Magrethe-kulhosetti 4 kpl punainen tuotemerkiltä Rosti Mepal63.59, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • KitchenAid Artisan Kulho 5KSM5SSBRB Yleiskoneeseen Blank Musta 4,8 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245731718.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245731726.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245731724.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245731725.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245731722.jpg?ts=1
      KitchenAid KitchenAid Artisan Kulho 5KSM5SSBRB Yleiskoneeseen Blank Musta 4,8 L Artisan Kulho 5KSM5SSBRB Yleiskoneeseen Blank Musta 4,8 L Artisan Kulho 5KSM5SSBRB Yleiskoneeseen Blank Musta 4,8 L Artisan Kulho 5KSM5SSBRB Yleiskoneeseen Blank Musta 4,8 L tuotemerkiltä KitchenAid (1)
      KitchenAid Artisan Kulho 5KSM5SSBRB Yleiskoneeseen Blank Musta 4,8 L
      • 08003437045325
      • 5KSM5SSBRB
      1
    • Rosti Mepal Margrethe Kulho Teräs 3 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142273548.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163381370.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171213108.jpg?ts=1
      Rosti Mepal Rosti Mepal Margrethe Kulho Teräs 3 L Margrethe Kulho Teräs 3 L Margrethe Kulho Teräs 3 L Margrethe Kulho Teräs 3 L tuotemerkiltä Rosti Mepal (1)
      Rosti Mepal Margrethe Kulho Teräs 3 L
      • 05722002451158
      2
    • Bosch MUZ5KR1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128004780.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128380008.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144432697.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144432698.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224812211.jpg?ts=1
      Bosch Bosch MUZ5KR1 MUZ5KR1 MUZ5KR1 Kulho yleiskoneelle, valkoinen malleihin Bosch MUM5 (1)
      Bosch MUZ5KR1
      • 04242002689029
      • MUZ5KR1
      • 5040131
      1
    • Mepal Kulhosetti Cirqula korkea 4kpl Nwhite
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159552633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231459653.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157756518.jpg?ts=1
      Mepal Mepal Kulhosetti Cirqula korkea 4kpl Nwhite Kulhosetti Cirqula korkea 4kpl Nwhite Kulhosetti Cirqula korkea 4kpl Nwhite Kulhosetti Cirqula korkea 4kpl Nwhite tuotemerkiltä Mepal (2)
      Mepal Kulhosetti Cirqula korkea 4kpl Nwhite
      • 08711269947884
      2
    • min
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 54.51
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 56.40
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 56.40
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 58.19
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 58.39
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 70.30
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 70.69
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 70.69
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 70.69
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 68.39
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 66.09
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 64.69
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 64.49
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 64.19
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 64.19
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 64.19
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 62.09
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 63.69
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 63.19
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 63.49
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 63.19
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 63.19
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 63.19
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 63.19
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 63.19
    • info@vertaa.fi