x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Mepal Sekoituskannu 1 l Valkoinen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Mepal Sekoituskannu 1 l Valkoinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Mepal Sekoituskannu 1 l Valkoinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Mepal Sekoituskannu 1 l Valkoinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206106436.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223828548.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/112876150.jpg?ts=1
Mepal Mepal Sekoituskannu 1 l Valkoinen Sekoituskannu 1 l Valkoinen Sekoituskannu 1 l Valkoinen Sekoituskannu 1 l Valkoinen tuotemerkiltä Rosti Mepal (3)
  • 08711269856520
  • 102511030600
3
good_buy
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Synteettinen, Muovi
    • Väri: Valkoinen, Vaaleanpunainen
    • Muoto: Pyöreä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Enimmäislämmönkesto: 70 °C
  • Paino ja mitat
    • Halkaisija (cm): 10 cm
    • Korkeus: 16 cm
  • 17.89 25.00 EUR 3
    3
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Sekoituskannu 1 l Valkoinen tuotemerkiltä Rosti Mepal17.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Sekoituskannu 1 l Valkoinen tuotemerkiltä Rosti Mepal17.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      The mixing jug from Rosti is made from 100% melamine, which makes it very durable and heat resistant. The jug is perfect for mixing drink...25.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Brabantia Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863994.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863996.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863991.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82863995.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105462158.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl. Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl. Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl. (1)
      Brabantia Keittiökulhosetti Brabantia Tasty Colors, 4 kpl.
      • 08710755110047
      • 110047
      • 759028
      1
    • Brabantia Tasty+ Leivontasetti 4 osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220682906.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155059181.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175314235.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175314237.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156092616.jpg?ts=1
      Brabantia Brabantia Tasty+ Leivontasetti 4 osaa Tasty+ Leivontasetti 4 osaa Tasty+ Leivontasetti 4 osaa (1)
      Brabantia Tasty+ Leivontasetti 4 osaa
      • 08710755123207
      • 123207
      1
    • Kenwood 36386A MAJOR TERÄSKULHO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128004947.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167924908.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101148775.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223811648.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124883271.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood 36386A MAJOR TERÄSKULHO 36386A MAJOR TERÄSKULHO 36386A MAJOR TERÄSKULHO Kenwoodin teräskulho kahvoilla 6.7L tehosekoittimeen/monitoimikoneeseen. (2)
      Kenwood 36386A MAJOR TERÄSKULHO
      • 05011423088112
      • AW36386B01
      • 36386A
      1
    • Bosch MUZ5KR1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128004780.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128380008.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144432697.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144432698.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224812211.jpg?ts=1
      Bosch Bosch MUZ5KR1 MUZ5KR1 MUZ5KR1 Kulho yleiskoneelle, valkoinen malleihin Bosch MUM5 (1)
      Bosch MUZ5KR1
      • 04242002689029
      • MUZ5KR1
      • 5040131
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 15.89
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 15.89
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 15.89
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 19.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 15.89
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 19.89
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 15.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 15.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 15.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 15.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 15.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 15.89
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 16.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 16.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.89
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 15.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 15.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 15.89
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 16.49
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 15.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 15.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 15.59
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 15.59
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 15.59
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 19.39
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 19.39
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 17.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 17.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 17.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 17.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 17.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 24.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 17.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 17.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 17.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 17.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 17.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 17.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 17.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 17.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 17.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 19.39
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 19.39
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 19.39
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 19.39
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 19.39
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 17.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 17.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 15.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 15.59
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 15.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 15.89
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 15.59
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 15.59
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 15.59
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 17.89
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 16.59
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 16.59
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 16.59
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 16.59
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 16.59
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 16.59
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 16.59
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 17.89
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 17.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 17.89
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 17.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 17.89
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 16.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 16.89
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 15.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 15.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 15.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 17.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 17.89
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 17.89
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 17.89
    • info@vertaa.fi