x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Shampoot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Aussie Moist Miracle Moist Shampoo 300 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155807799.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104372594.jpg
      Aussie Aussie Moist Miracle Moist Shampoo 300 ml Moist Miracle Moist Shampoo 300 ml Moist Miracle Moist Shampoo 300 ml (4)
      Aussie Moist Miracle Moist Shampoo 300 ml
      • 05410076390830
      • 5410076390830
      1
      16.80 EUR
    • Aussie Dry Shampoo Colour Mate 180 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155805107.jpg
      Aussie Aussie Dry Shampoo Colour Mate 180 ml Dry Shampoo Colour Mate 180 ml Dry Shampoo Colour Mate 180 ml (2)
      Aussie Dry Shampoo Colour Mate 180 ml
      • 04084500103962
      1
      18.40 EUR
    • Aussie Volume Aussome Volume Shampoo 300 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155838427.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144488777.jpg
      Aussie Aussie Volume Aussome Volume Shampoo 300 ml Volume Aussome Volume Shampoo 300 ml Volume Aussome Volume Shampoo 300 ml (1)
      Aussie Volume Aussome Volume Shampoo 300 ml
      • 05410076390717
      • 5410076390717
      1
      16.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • TIGI DEFAULT
        • tigi
        • tigi_catwalk
      • Redken DEFAULT
        • redken
      • L'Oréal DEFAULT
        • l_ore_al
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Kuivashampoo DEFAULT
        • kuivashampoo
      • Vegaaninen DEFAULT
        • kylla_
      • Syväpuhdistava DEFAULT
        • syva_puhdistava_shampoo
      • Kosteuttava DEFAULT
        • kosteuttava_shampoo
      • Partashampoo DEFAULT
        • partashampoo
      • Fudge DEFAULT
        • fudge
    • Merkki (brand):
      • Redken (redken)
      • TIGI (tigi)
      • Nioxin (nioxin)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Joico (joico)
      • Aclima (aclima)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Aesti (aesti)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • ALFAPARF Milano (alfaparf_milano)
      • Alka vitae (alka_vitae)
      • Alpecin (alpecin)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Aussie (aussie)
      • Aveda (aveda)
      • Avivir (avivir)
      • Axe (axe)
      • Babor (babor)
      • Balmain (balmain)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Batiste (batiste)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biokap (biokap)
      • Biolage (biolage)
      • Biosilk (biosilk)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Britney Spears (britney_spears)
      • Bulldog (bulldog)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Caudalie (caudalie)
      • Chi (chi)
      • Christophe Robin (christophe_robin)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Davidoff (davidoff)
      • Davines (davines)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Dove (dove)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • E+46 (e_46)
      • Ecotools (ecotools)
      • Eleven (eleven)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Evo (evo)
      • Fanola (fanola)
      • Fast (fast)
      • Fudge (fudge)
      • GHD (ghd)
      • Glynt (glynt)
      • Gold of morocco (gold_of_morocco)
      • Goldwell (goldwell)
      • Grazette (grazette)
      • Grown alchemist (grown_alchemist)
      • Hempz (hempz)
      • Henkel (henkel)
      • Hoia (hoia)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • House 99 (house_99)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ikoo (ikoo)
      • Jil Sander (jil_sander)
      • John frieda (john_frieda)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Kallos (kallos)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • Khadi (khadi)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kisby (kisby)
      • Klorane (klorane)
      • KMS California (kms_california)
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • Label.M (label_m)
      • Lador (lador)
      • Lazartigue (lazartigue)
      • Lee Stafford (lee_stafford)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Logona (logona)
      • Love Beauty & Planet (love_beauty_planet)
      • Luuv (luuv)
      • Löwengrip Care & Color (lo_wengrip_care_color)
      • Macadamia (macadamia)
      • Madara (madara)
      • Mane †˜n Tail (mane_n_tail)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Matrix (matrix)
      • Maui (maui)
      • Meraki (meraki)
      • Milk shake (milk_shake)
      • MOHI (mohi)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MOSSA (mossa)
      • Mustela (mustela)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Nisim (nisim)
      • No Brand (no_brand)
      • Nurme (nurme)
      • Nuxe (nuxe)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • OGX (ogx)
      • Olaplex (olaplex)
      • Oribe (oribe)
      • Orofluido (orofluido)
      • Overig (overig)
      • Payot (payot)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • Philip B (philip_b)
      • Placent Activ Milano (placent_activ_milano)
      • Prada (prada)
      • Priorin (priorin)
      • Proraso (proraso)
      • Pureology (pureology)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Raw Naturals (raw_naturals)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Ref (ref)
      • Renati (renati)
      • Rene Furterer (rene_furterer)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • RITUALS (rituals)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sassoon (sassoon)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebastian (sebastian)
      • Sebastian Professional (sebastian_professional)
      • Sensai (sensai)
      • Sexy Hair (sexy_hair)
      • SexyHair (sexyhair)
      • Shiseido (shiseido)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Silicea (silicea)
      • Sim (sim)
      • sisley (sisley)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • SP (sp)
      • StyleDry (styledry)
      • System Professional (system_professional)
      • Tahe (tahe)
      • Tigi Catwalk (tigi_catwalk)
      • Tints Of Nature (tints_of_nature)
      • Toni & Guy (toni_guy)
      • Toppik (toppik)
      • Uniq One (uniq_one)
      • Unite (unite)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • VICHY (vichy)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Viviscal (viviscal)
      • Weleda (weleda)
      • Wella (wella)
      • Whamisa (whamisa)
      • Z. One Concept (z_one_concept)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Malli (group):
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
      • Jil Sander Sun (jil_sander_sun)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Moroccanoil Curl (moroccanoil_curl)
      • Moroccanoil Extra Volume (moroccanoil_extra_volume)
      • Moroccanoil Hydrating (moroccanoil_hydrating)
      • Moroccanoil Repair (moroccanoil_repair)
      • Moroccanoil Smooth (moroccanoil_smooth)
      • Nioxin System 1 (nioxin_system_1)
      • Nioxin System 2 (nioxin_system_2)
      • Nioxin System 3 (nioxin_system_3)
      • Nioxin System 4 (nioxin_system_4)
      • Nioxin System 5 (nioxin_system_5)
      • Nioxin System 6 (nioxin_system_6)
      • Olaplex No.4 (olaplex_no_4)
      • Paul Mitchell Tea Tree (paul_mitchell_tea_tree)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
      • Redken Extreme (redken_extreme)
      • Redken High Rise (redken_high_rise)
    • Shampoon tyyppi (shampoon_tyyppi):
      • Elävöittävä (ela_vo_itta_va_)
      • Hilseshampoo (hilseshampoo)
      • Hiustenlähtöön/oheneville hiuksille (hiustenla_hto_o_n_oheneville_hiuksille)
      • Hopeashampoo (hopeashampoo)
      • Kiilto (kiilto)
      • Kosteuttava shampoo (kosteuttava_shampoo)
      • Kuivashampoo (kuivashampoo)
      • Kuivat/vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Partashampoo (partashampoo)
      • Syväpuhdistava shampoo (syva_puhdistava_shampoo)
      • Tuuheuttava shampoo (tuuheuttava_shampoo)
      • Värjätyille hiuksille (va_rja_tyille_hiuksille)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Elottomat hiukset (elottomat_hiukset)
      • Hauraat hiukset (hauraat_hiukset)
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Herkät hiukset (herka_t_hiukset)
      • Hiustenlähtöön (hiustenla_hto_o_n)
      • Ikääntyneet hiukset (ika_a_ntyneet_hiukset)
      • Kiharat hiukset (kiharat_hiukset)
      • Kuivat/Vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
      • Ohuet hiukset (ohuet_hiukset)
      • Paksut hiukset (paksut_hiukset)
      • Pörröiset hiukset (po_rro_iset_hiukset)
      • Rasvoittuvat hiukset (rasvoittuvat_hiukset)
      • Suorat hiukset (suorat_hiukset)
      • Värjätyt hiukset (va_rja_tyt_hiukset)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 250 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 250 ml - 750 ml (sisa_lto_ml_2)
      • ≥ 750 ml (sisa_lto_ml_3)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Shampoon ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Ammattikäyttöön (ammattika_ytto_o_n)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Parabeeniton (parabeeniton)
      • Silikoniton (silikoniton)
      • Sulfaatiton (sulfaatiton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Vegaaninen (vegaaninen):
      • Kyllä (kylla_)
    • Hiusten väri (hiusten_va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Vaaleat (vaaleat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi