x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Fudge Clean Blonde shampoo

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Fudge Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214135494.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214135513.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183293944.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248083383.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144662474.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 250ml Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 250ml Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 250ml Fudge Clean Blonde Damage Rewind Shampoo 250 ml (3)
      Fudge Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 250ml
      • 05060420335545
      • 123126
      • 5060420335545
      9
      11.95 EUR
    • Fudge Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 1000ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226004995.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 1000ml Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 1000ml Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 1000ml 1000 ml, Fudge Clean Blonde Damage Rewind Violet-Toning Shampoo yhdistää hopeashampoon ja korjaavan shampoon ominaisuudet. Korjaava hopeashampoo hoitaa vaaleita, käsiteltyjä hiuksia ja huolehtii niiden sävyn viileydestä. Shampoo sopii vaaleille käsitellyille hiuksille, jotka kaipaavat viileän sävyn lisäksi tehokasta hoitavuutta. Hopeashampoo vaaleille hiuksille Sisältää violetteja sävypigmenttejä Neutraloi hiusten kellertäviä vivahteita Kosteuttaa ja vahvistaa hiuksiaKoko: 250 ml (1)
      Fudge Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 1000ml
      • 05060420335637
      7
      31.95 EUR
    • Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156238943.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212219140.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212219142.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212219141.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159136767.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo 250ml Clean Blonde Violet Toning Shampoo 250ml Clean Blonde Violet Toning Shampoo 250ml Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo 250 ml (1)
      Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo 250ml
      • 05060420335538
      • 5060420335538
      6
      12.95 EUR
    • Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo 1000ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156223512.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168150730.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo 1000ml Clean Blonde Violet Toning Shampoo 1000ml Clean Blonde Violet Toning Shampoo 1000ml Fudge Violet Toning Shampoo 1000 ml (1)
      Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo 1000ml
      • 00000096018446
      • 05060420335620
      3
      34.95 EUR
    • Fudge Clean Blonde Damage Rewind Violet-Toning Duo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146606997.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106540835.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170993615.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143388631.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183954698.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Clean Blonde Damage Rewind Violet-Toning Duo Clean Blonde Damage Rewind Violet-Toning Duo Clean Blonde Damage Rewind Violet-Toning Duo Fudge Clean Blonde Damage Rewind Violet Duo 2 x 250 ml (1)
      Fudge Clean Blonde Damage Rewind Violet-Toning Duo
      • 05060420335781
      • 05060056488844
      2
      24.95 EUR
    • Fudge Clean Blonde Shampoo, 1000 ml Fudge Hopeashampoot
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117523966.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132718381.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171342344.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117260611.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Clean Blonde Shampoo, 1000 ml Fudge Hopeashampoot Clean Blonde Shampoo, 1000 ml Fudge Hopeashampoot Clean Blonde Shampoo, 1000 ml Fudge Hopeashampoot 1000 ml, Fudgen Clean Blonde Violet Toning Shampoo vaaleille hiuksille. Ylläpitää hiusvärin raikkaana ja kosteutettuna. Shampoo neutralisoi vaaleiden hiusten keltaiseen taittuvia sävyjä kosteuttavan guaranan avulla. Ei sisällä sulfaatteja tai parabeeneja. Käyttö: Levitä hiuksiin ja hiero tasaisesti. Huuhtele huolellisesti. (1)
      Fudge Clean Blonde Shampoo, 1000 ml Fudge Hopeashampoot
      • 05060056488745
      2
      deal
      63.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • TIGI DEFAULT
        • tigi
      • Redken DEFAULT
        • redken
      • L'Oréal DEFAULT
        • l_ore_al
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Kuivashampoo DEFAULT
        • kuivashampoo
      • Vegaaninen DEFAULT
        • kylla_
      • Syväpuhdistava DEFAULT
        • syva_puhdistava_shampoo
      • Kosteuttava DEFAULT
        • kosteuttava_shampoo
      • Fudge DEFAULT
        • fudge
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Redken (redken)
      • Wella (wella)
      • TIGI (tigi)
      • 26JPN (26jpn)
      • Abba (abba)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Aclima (aclima)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alpecin (alpecin)
      • Alterna (alterna)
      • AMELIORATE (ameliorate)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Apivita (apivita)
      • Argan secret (argan_secret)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Artemis (artemis)
      • Artègo (arte_go)
      • ATTITUDE (attitude)
      • Aussie (aussie)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Babe (babe)
      • Babor (babor)
      • Bali Body (bali_body)
      • Balmain (balmain)
      • Barberians (barberians)
      • Batiste (batiste)
      • Baxter of California (baxter_of_california)
      • BAYLIS & HARDING (baylis_harding)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beardburys (beardburys)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Ben & Anna (ben_anna)
      • Bibabad (bibabad)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biolage (biolage)
      • Biosilk (biosilk)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bulldog (bulldog)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Cattier (cattier)
      • Chi (chi)
      • Christophe Robin (christophe_robin)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dapper Dan (dapper_dan)
      • Davines (davines)
      • DAVROE (davroe)
      • Dear Beard (dear_beard)
      • Depot (depot)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design.Me (design_me)
      • Dick Johnson (dick_johnson)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Drasanvi (drasanvi)
      • Ds (ds)
      • Ducray (ducray)
      • E+46 (e_46)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecoestic (ecoestic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Eleven (eleven)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Ellwo Professional (ellwo_professional)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Eucerin (eucerin)
      • Eugene perma (eugene_perma)
      • Evo (evo)
      • Evolve (evolve)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Fanola (fanola)
      • Farouk (farouk)
      • Fast Sports Nutrition (fast_sports_nutrition)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Frank Body (frank_body)
      • Fudge (fudge)
      • Gallinée (galline_e)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Glynt (glynt)
      • Gold of morocco (gold_of_morocco)
      • Golden Curl (golden_curl)
      • Goldwell (goldwell)
      • Gosh (gosh)
      • Grazette (grazette)
      • Grazette of Sweden (grazette_of_sweden)
      • Great Lengths (great_lengths)
      • Green + The Gent (green_the_gent)
      • GROHE (grohe)
      • Grow Gorgeous (grow_gorgeous)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Haarshop Huismerk (haarshop_huismerk)
      • Hairburst (hairburst)
      • Hanz De Fuko (hanz_de_fuko)
      • Head & shoulders (head_shoulders)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Hydrophil (hydrophil)
      • Hårkontroll (ha_rkontroll)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • Id Hair (id_hair)
      • Ida Warg (ida_warg)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indola (indola)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inebrya (inebrya)
      • Innersense (innersense)
      • Innovatis (innovatis)
      • Instituto Espanol (instituto_espanol)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jenoris (jenoris)
      • Jil Sander (jil_sander)
      • John Frieda (john_frieda)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • K18 (k18)
      • Kerstin Florian (kerstin_florian)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • Khadi (khadi)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kisby (kisby)
      • Klorane (klorane)
      • KMS California (kms_california)
      • Kundal (kundal)
      • L' Alga (l_alga)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Label.M (label_m)
      • Lador (lador)
      • Lakme (lakme)
      • Lamazuna (lamazuna)
      • Lanza (lanza)
      • Lavilin (lavilin)
      • LeaLuo (lealuo)
      • Lee Stafford (lee_stafford)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Little Green (little_green)
      • Living Proof (living_proof)
      • Logona (logona)
      • Londa Professional (londa_professional)
      • Long4Lashes (long4lashes)
      • Love Beauty & Planet (love_beauty_planet)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Malibu C (malibu_c)
      • Malin+Goetz (malin_goetz)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Martinsson King (martinsson_king)
      • Master Lin (master_lin)
      • Matrix (matrix)
      • Maui (maui)
      • Maui Moisture (maui_moisture)
      • Meguiar's (meguiar_s)
      • Melvita (melvita)
      • Men-Ü (men_u_)
      • Meraki (meraki)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Morgan's Pomade (morgan_s_pomade)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MOSSA (mossa)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Murumuru (murumuru)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nanoil (nanoil)
      • NATUCAIN (natucain)
      • New Nordic Deutschland GmbH (new_nordic_deutschland_gmbh)
      • Nioxin (nioxin)
      • Nisim (nisim)
      • No Nothing (no_nothing)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Nuggela & Sulé (nuggela_sule_)
      • Nuxe (nuxe)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • Odacité (odacite_)
      • OGX (ogx)
      • Olaplex (olaplex)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Oribe (oribe)
      • Original & Mineral (original_mineral)
      • Orofluido (orofluido)
      • Ouai (ouai)
      • Palina (palina)
      • Palmers (palmers)
      • Pan Drwal (pan_drwal)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • Phyto (phyto)
      • Postquam (postquam)
      • Priorin (priorin)
      • Procter & Gamble (procter_gamble)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • Pusher (pusher)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • RAUSCH (rausch)
      • Raw Naturals (raw_naturals)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Ref (ref)
      • Renati (renati)
      • Rene Furterer (rene_furterer)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • RITUALS (rituals)
      • Roze Avenue (roze_avenue)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sassoon (sassoon)
      • Scenscience (scenscience)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebamed (sebamed)
      • Sebastian (sebastian)
      • Senscience (senscience)
      • Sexy Hair (sexy_hair)
      • SexyHair (sexyhair)
      • Shiseido (shiseido)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sigma (sigma)
      • Silicea (silicea)
      • Sim (sim)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • sisley (sisley)
      • Sjö & hav (sjo_hav)
      • Skin79 (skin79)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • Solidu (solidu)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • StyleDry (styledry)
      • Syoss (syoss)
      • System 4 (system_4)
      • System Professional (system_professional)
      • System4 (system4)
      • T-Lab Professional (t_lab_professional)
      • Tabitha James Kraan (tabitha_james_kraan)
      • Taylor of Old Bond Street (taylor_of_old_bond_street)
      • The Handmade Soap Company (the_handmade_soap_company)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • The Scottish Fine Soaps Company (the_scottish_fine_soaps_company)
      • Toni & Guy (toni_guy)
      • Topicrem (topicrem)
      • Toppik (toppik)
      • Trussardi (trussardi)
      • Uniq One (uniq_one)
      • Unite (unite)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • Uriage (uriage)
      • Urtekram (urtekram)
      • V76 by Vaughn (v76_by_vaughn)
      • Valmont (valmont)
      • Vet's Best (vet_s_best)
      • VICHY (vichy)
      • Virbac (virbac)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Viviscal (viviscal)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • We Are Paradoxx (we_are_paradoxx)
      • Wedo (wedo)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 32 € (price_3)
      • ≥ 32 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Moroccanoil Extra Volume (moroccanoil_extra_volume)
      • Moroccanoil Hydrating (moroccanoil_hydrating)
      • Moroccanoil Repair (moroccanoil_repair)
      • Moroccanoil Smooth (moroccanoil_smooth)
      • Nioxin System 1 (nioxin_system_1)
      • Nioxin System 2 (nioxin_system_2)
      • Nioxin System 3 (nioxin_system_3)
      • Nioxin System 4 (nioxin_system_4)
      • Nioxin System 5 (nioxin_system_5)
      • Nioxin System 6 (nioxin_system_6)
      • Olaplex No.3 (olaplex_no_3)
      • Olaplex No.4 (olaplex_no_4)
      • Paul Mitchell Tea Tree (paul_mitchell_tea_tree)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
      • Redken Extreme (redken_extreme)
      • Redken High Rise (redken_high_rise)
    • Shampoon tyyppi (shampoon_tyyppi):
      • Elävöittävä shampoo (ela_vo_itta_va_shampoo)
      • Hilseshampoo (hilseshampoo)
      • Hopeashampoo (hopeashampoo)
      • Kiiltoa antava shampoo (kiiltoa_antava_shampoo)
      • Kosteuttava shampoo (kosteuttava_shampoo)
      • Kuivashampoo (kuivashampoo)
      • Kuivat/vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Pehmentävä shampoo (pehmenta_va_shampoo)
      • Shampoo hiustenlähtöön (shampoo_hiustenla_hto_o_n)
      • Syväpuhdistava shampoo (syva_puhdistava_shampoo)
      • Tuuheuttava shampoo (tuuheuttava_shampoo)
      • Värjätyille hiuksille (va_rja_tyille_hiuksille)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Elottomat hiukset (elottomat_hiukset)
      • Hauraat hiukset (hauraat_hiukset)
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Herkät hiukset (herka_t_hiukset)
      • Hiustenlähtöön (hiustenla_hto_o_n)
      • Ikääntyneet hiukset (ika_a_ntyneet_hiukset)
      • Kiharat hiukset (kiharat_hiukset)
      • Kuivat/Vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
      • Ohuet hiukset (ohuet_hiukset)
      • Paksut hiukset (paksut_hiukset)
      • Pörröiset hiukset (po_rro_iset_hiukset)
      • Rasvoittuvat hiukset (rasvoittuvat_hiukset)
      • Ruskeat hiukset (ruskeat_hiukset)
      • Suorat hiukset (suorat_hiukset)
      • Värjätyt hiukset (va_rja_tyt_hiukset)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 250 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 250 ml - 300 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 300 ml - 500 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 500 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Shampoon ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Ammattikäyttöön (ammattika_ytto_o_n)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Vegaaninen (vegaaninen):
      • Kyllä (kylla_)
    • Hiusten väri (hiusten_va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Vaalea (vaalea)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi