x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Fudge Clean Blonde shampoo

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Fudge Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214135494.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214135513.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183293944.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149914270.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144662474.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 250ml Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 250ml Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 250ml Fudge Clean Blonde Damage Rewind Shampoo 250 ml (5)
      Fudge Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 250ml
      • 05060420335545
      • 123126
      • 5060420335545
      7
      11.95 EUR
    • Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo 250ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156238943.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212219140.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212219142.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212219141.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159136767.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo 250ml Clean Blonde Violet Toning Shampoo 250ml Clean Blonde Violet Toning Shampoo 250ml Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo 250 ml (3)
      Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo 250ml
      • 05060420335538
      • 5060420335538
      6
      12.95 EUR
    • Fudge Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 1000ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226004995.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 1000ml Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 1000ml Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 1000ml Fudgen Clean Blonde Damage Rewind Violet Toning Shampoo on runsaspigmenttinen shampoo, joka sisältää violetteja pigmenttejä. Ne ehkäisevät ei-toivottuja keltaisen sävyjä vaaleissa hiuksissa. Lisäksi shampoo korjaa vaurioituneita hiuksia tehokkaasti. Saat vahvemmat ja terveemmät hiukset, jotka säilyttävät kauniin viileän, vaalean sävynsä pitkään. (4)
      Fudge Clean Blonde Damage Rewind Shampoo, 1000ml
      • 05060420335637
      5
      31.95 EUR
    • Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo 1000ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156223512.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168150730.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146353820.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo 1000ml Clean Blonde Violet Toning Shampoo 1000ml Clean Blonde Violet Toning Shampoo 1000ml Fudge Violet Toning Shampoo 1000 ml (2)
      Fudge Clean Blonde Violet Toning Shampoo 1000ml
      • 00000096018446
      • 05060420335620
      3
      27.96 EUR
    • Fudge Clean Blonde Shampoo + Conditioner
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146606997.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106540835.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170993615.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143388631.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183954698.jpg?ts=1
      Fudge Fudge Clean Blonde Shampoo + Conditioner Clean Blonde Shampoo + Conditioner Clean Blonde Shampoo + Conditioner Fudge Clean Blonde Damage Rewind Violet Duo 2 x 250 ml (1)
      Fudge Clean Blonde Shampoo + Conditioner
      • 05060420335781
      • 05060056488844
      2
      24.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • TIGI DEFAULT
        • tigi
      • Redken DEFAULT
        • redken
      • L'Oréal DEFAULT
        • l_ore_al
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Kuivashampoo DEFAULT
        • kuivashampoo
      • Vegaaninen DEFAULT
        • kylla_
      • Syväpuhdistava DEFAULT
        • syva_puhdistava_shampoo
      • Kosteuttava DEFAULT
        • kosteuttava_shampoo
      • Fudge DEFAULT
        • fudge
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Redken (redken)
      • Wella (wella)
      • TIGI (tigi)
      • 3Deluxe (3deluxe)
      • 26JPN (26jpn)
      • A Dog Says Woof (a_dog_says_woof)
      • Abba (abba)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Aclima (aclima)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • AMELIORATE (ameliorate)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Apivita (apivita)
      • Argan secret (argan_secret)
      • Arganicare (arganicare)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Artemis (artemis)
      • Artègo (arte_go)
      • As I Am (as_i_am)
      • Aussie (aussie)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Babe (babe)
      • Babor (babor)
      • Balmain (balmain)
      • Barberians (barberians)
      • Batiste (batiste)
      • BAYLIS & HARDING (baylis_harding)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beardburys (beardburys)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bibabad (bibabad)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biofarm (biofarm)
      • Biolage (biolage)
      • Biosilk (biosilk)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bulldog (bulldog)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cantu (cantu)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Cattier (cattier)
      • Chi (chi)
      • Christophe Robin (christophe_robin)
      • Cicamed (cicamed)
      • Cinq Mondes (cinq_mondes)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dapper Dan (dapper_dan)
      • DAVROE (davroe)
      • Dear Beard (dear_beard)
      • Dechra (dechra)
      • Depot (depot)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Derma (derma)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design.Me (design_me)
      • Dick Johnson (dick_johnson)
      • Douxo (douxo)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Drasanvi (drasanvi)
      • Ducray (ducray)
      • E+46 (e_46)
      • Ecooking (ecooking)
      • Ecotools (ecotools)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Eleven (eleven)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Ellwo Professional (ellwo_professional)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Eucerin (eucerin)
      • Eugene perma (eugene_perma)
      • Evo (evo)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Fanola (fanola)
      • Fast Sports Nutrition (fast_sports_nutrition)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Frank Body (frank_body)
      • Frantsila (frantsila)
      • Fudge (fudge)
      • Gallinée (galline_e)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Glynt (glynt)
      • Gold of morocco (gold_of_morocco)
      • Golden Curl (golden_curl)
      • Goldwell (goldwell)
      • Gosh (gosh)
      • Grazette (grazette)
      • Grazette of Sweden (grazette_of_sweden)
      • Great Lengths (great_lengths)
      • Green + The Gent (green_the_gent)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • H&S (h_s)
      • Hair Beliefs (hair_beliefs)
      • Hairburst (hairburst)
      • Head & shoulders (head_shoulders)
      • Hercules (hercules)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Hubner (hubner)
      • Hårkontroll (ha_rkontroll)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • ICF (icf)
      • Id Hair (id_hair)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indola (indola)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inebrya (inebrya)
      • Innersense (innersense)
      • Innovatis (innovatis)
      • Inshape (inshape)
      • Instituto Espanol (instituto_espanol)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jenoris (jenoris)
      • John Frieda (john_frieda)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • Keraphlex (keraphlex)
      • Kerstin Florian (kerstin_florian)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • Khadi (khadi)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kisby (kisby)
      • Klorane (klorane)
      • KMS California (kms_california)
      • L' Alga (l_alga)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Lador (lador)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lea (lea)
      • Lee Stafford (lee_stafford)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Logona (logona)
      • Londa Professional (londa_professional)
      • Long4Lashes (long4lashes)
      • Love Beauty & Planet (love_beauty_planet)
      • Lyko (lyko)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • MalAcetic (malacetic)
      • Malibu C (malibu_c)
      • Malin+Goetz (malin_goetz)
      • Marbert (marbert)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Martinsson King (martinsson_king)
      • Matrix (matrix)
      • Maui Moisture (maui_moisture)
      • Meguiar's (meguiar_s)
      • Men-Ü (men_u_)
      • Meraki (meraki)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Morgan's Pomade (morgan_s_pomade)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MOSSA (mossa)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nanoil (nanoil)
      • NAOS Deutschland GmbH (naos_deutschland_gmbh)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nine Yards (nine_yards)
      • Nioxin (nioxin)
      • Nisim (nisim)
      • No Nothing (no_nothing)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Noughty (noughty)
      • Nuggela & Sulé (nuggela_sule_)
      • Nuxe (nuxe)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • Odacité (odacite_)
      • OGX (ogx)
      • Olaplex (olaplex)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Oribe (oribe)
      • Orofluido (orofluido)
      • Ouai (ouai)
      • Palmers (palmers)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • Phyto (phyto)
      • Priorin (priorin)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puressentiel (puressentiel)
      • Pusher (pusher)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • Raw Naturals (raw_naturals)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Ref (ref)
      • Renati (renati)
      • Rene Furterer (rene_furterer)
      • Repolar Oy (repolar_oy)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich By Rick Ross (rich_by_rick_ross)
      • RITUALS (rituals)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sante (sante)
      • Sassoon (sassoon)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • SEB (seb)
      • Sebastian (sebastian)
      • Sexy Hair (sexy_hair)
      • SexyHair (sexyhair)
      • Shiseido (shiseido)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sigma (sigma)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • sisley (sisley)
      • Sjö & hav (sjo_hav)
      • Skin79 (skin79)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • Solidu (solidu)
      • SP (sp)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • StyleDry (styledry)
      • System Professional (system_professional)
      • T-Lab Professional (t_lab_professional)
      • Tabitha James Kraan (tabitha_james_kraan)
      • The Handmade Soap Company (the_handmade_soap_company)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Toni & Guy (toni_guy)
      • Topicrem (topicrem)
      • Toppik (toppik)
      • Trontveit (trontveit)
      • Uniq One (uniq_one)
      • Unite (unite)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • Uriage (uriage)
      • Urtekram (urtekram)
      • V76 by Vaughn (v76_by_vaughn)
      • Valmont (valmont)
      • VICHY (vichy)
      • Virbac (virbac)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Viviscal (viviscal)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • We Are Paradoxx (we_are_paradoxx)
      • Wedo (wedo)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • XL (xl)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 30 € (price_3)
      • ≥ 30 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Calvin Klein Eternity (calvin_klein_eternity)
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
      • Giorgio Armani Acqua di Gio (giorgio_armani_acqua_di_gio)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Moroccanoil Extra Volume (moroccanoil_extra_volume)
      • Moroccanoil Hydrating (moroccanoil_hydrating)
      • Moroccanoil Repair (moroccanoil_repair)
      • Moroccanoil Smooth (moroccanoil_smooth)
      • Nioxin System 1 (nioxin_system_1)
      • Nioxin System 2 (nioxin_system_2)
      • Nioxin System 3 (nioxin_system_3)
      • Nioxin System 4 (nioxin_system_4)
      • Nioxin System 5 (nioxin_system_5)
      • Nioxin System 6 (nioxin_system_6)
      • Olaplex No.3 (olaplex_no_3)
      • Olaplex No.4 (olaplex_no_4)
      • Paul Mitchell Tea Tree (paul_mitchell_tea_tree)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
      • Redken Extreme (redken_extreme)
      • Redken High Rise (redken_high_rise)
    • Shampoon tyyppi (shampoon_tyyppi):
      • Elävöittävä shampoo (ela_vo_itta_va_shampoo)
      • Hilseshampoo (hilseshampoo)
      • Hopeashampoo (hopeashampoo)
      • Kiiltoa antava shampoo (kiiltoa_antava_shampoo)
      • Kosteuttava shampoo (kosteuttava_shampoo)
      • Kuivashampoo (kuivashampoo)
      • Kuivat/vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Luonnon shampoo (luonnon_shampoo)
      • Pehmentävä shampoo (pehmenta_va_shampoo)
      • Shampoo hiustenlähtöön (shampoo_hiustenla_hto_o_n)
      • Syväpuhdistava shampoo (syva_puhdistava_shampoo)
      • Tuuheuttava shampoo (tuuheuttava_shampoo)
      • Värjätyille hiuksille (va_rja_tyille_hiuksille)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Elottomat hiukset (elottomat_hiukset)
      • Hauraat hiukset (hauraat_hiukset)
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Herkät hiukset (herka_t_hiukset)
      • Hiustenlähtöön (hiustenla_hto_o_n)
      • Ikääntyneet hiukset (ika_a_ntyneet_hiukset)
      • Kiharat hiukset (kiharat_hiukset)
      • Kuivat/Vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
      • Ohuet hiukset (ohuet_hiukset)
      • Pörröiset hiukset (po_rro_iset_hiukset)
      • Rasvoittuvat hiukset (rasvoittuvat_hiukset)
      • Ruskeat hiukset (ruskeat_hiukset)
      • Värjätyt hiukset (va_rja_tyt_hiukset)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 250 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 250 ml - 300 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 300 ml - 500 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 500 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Shampoon ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Ammattikäyttöön (ammattika_ytto_o_n)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Vegaaninen (vegaaninen):
      • Kyllä (kylla_)
    • Hiusten väri (hiusten_va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Vaalea (vaalea)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi