x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nioxin System 1

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Wella System 1 Cleanser, 300ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155810046.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155452097.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149197871.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159137519.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159137517.jpg
      Wella Wella System 1 Cleanser, 300ml System 1 Cleanser, 300ml System 1 Cleanser, 300ml Tuuheutta luova shamppoo ohuille, ei-käsitellyille hiuksille. (1)
      Wella System 1 Cleanser, 300ml
      • 08005610492117
      • 81630620
      • 117802
      7
      16.85 EUR
    • Nioxin Trial Kit System 1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153795469.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181198887.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142094896.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156835180.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107592797.jpg
      Nioxin Nioxin Trial Kit System 1 Trial Kit System 1 Trial Kit System 1 Osittain harvenneiden, ohuiden ja käsittelemättömien hiusten hoito. (2)
      Nioxin Trial Kit System 1
      • 08005610500775
      • 03614227273085
      4
      deal
      37.90 EUR
    • Nioxin Loyalty Kit System 1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155809310.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181193429.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183607315.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142347384.jpg
      Nioxin Nioxin Loyalty Kit System 1 Loyalty Kit System 1 Loyalty Kit System 1 Nioxinin System 1 Loyalty Kit on käsittelemättömille, lievästi ohentuneille hiuksille suunniteltu, hoitava tuotesetti. Hoitavat tuotteet tekevät hiuksistasi paksumman ja tuuheamman tuntuiset. Lisäksi ne poistavat tehokkaasti talia, rasvaisuutta ja saasteita hiuksista sekä ylläpitävät hiusten ja hiuspohjan kosteustasapainoa. (1)
      Nioxin Loyalty Kit System 1
      • 03614227273153
      • 08005610501628
      3
      deal
      57.50 EUR
    • Wella System 1 Cleanser, 1000ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155815903.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142431452.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204479892.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204479893.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204479891.jpg
      Wella Wella System 1 Cleanser, 1000ml System 1 Cleanser, 1000ml System 1 Cleanser, 1000ml Nioxinin System 1 Cleanser Shampoo on suunniteltu normaaleille ja oheneville hiuksille. Se tekee hiuksistasi paksumman ja tuuheamman tuntuiset. Lisäksi se poistaa tehokkaasti talia, rasvaisuutta ja saasteita hiuksista sekä ylläpitää hiusten ja hiuspohjan kosteustasapainoa. (1)
      Wella System 1 Cleanser, 1000ml
      • 08005610494883
      • 81630636
      3
      38.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • TIGI DEFAULT
        • tigi
      • Redken DEFAULT
        • redken
      • L'Oréal DEFAULT
        • l_ore_al
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Kuivashampoo DEFAULT
        • kuivashampoo
      • Vegaaninen DEFAULT
        • kylla_
      • Syväpuhdistava DEFAULT
        • syva_puhdistava_shampoo
      • Kosteuttava DEFAULT
        • kosteuttava_shampoo
      • Fudge DEFAULT
        • fudge
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Redken (redken)
      • Wella (wella)
      • TIGI (tigi)
      • #SPORTis (_sportis)
      • Aclima (aclima)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Aesop (aesop)
      • Aesti (aesti)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alpecin (alpecin)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Aquatadeus (aquatadeus)
      • Argan secret (argan_secret)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • As I Am (as_i_am)
      • ATTITUDE (attitude)
      • Aussie (aussie)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Balmain (balmain)
      • Barberians Copenhagen Products (barberians_copenhagen_products)
      • Batiste (batiste)
      • Baxter of California (baxter_of_california)
      • BAYLIS & HARDING (baylis_harding)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beardburys (beardburys)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bema (bema)
      • Ben & Anna (ben_anna)
      • Bio A+O.E. (bio_a_o_e_)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biolage (biolage)
      • Biosilk (biosilk)
      • Bioturm (bioturm)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Bottega Di Lungavita (bottega_di_lungavita)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • C/o Gerd (c_o_gerd)
      • Cantu (cantu)
      • Cattier (cattier)
      • Caudalie (caudalie)
      • Chi (chi)
      • Christophe Robin (christophe_robin)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cosmoveda (cosmoveda)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Davines (davines)
      • Dear Beard (dear_beard)
      • Depot (depot)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Design Me (design_me)
      • Dick Johnson (dick_johnson)
      • Disp (disp)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. bronner's (dr_bronner_s)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ds (ds)
      • Ducray (ducray)
      • E+46 (e_46)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Eliah Sahil (eliah_sahil)
      • Ellwo Professional (ellwo_professional)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Eucerin (eucerin)
      • Evo (evo)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Fair Squared (fair_squared)
      • Fanola (fanola)
      • Farfalla (farfalla)
      • Flow (flow)
      • Flow Cosmetics (flow_cosmetics)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Fudge (fudge)
      • Fushi (fushi)
      • Glynt (glynt)
      • Gold of morocco (gold_of_morocco)
      • Golden Curl (golden_curl)
      • Goldwell (goldwell)
      • Grazette (grazette)
      • Green + The Gent (green_the_gent)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Hands on Veggies (hands_on_veggies)
      • Hemptouch (hemptouch)
      • Hempz (hempz)
      • Henkel (henkel)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Hoia (hoia)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hydrophil (hydrophil)
      • Hårkontroll (ha_rkontroll)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • Id Hair (id_hair)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indola (indola)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Innovatis (innovatis)
      • Intra (intra)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jil Sander (jil_sander)
      • John Frieda (john_frieda)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • Khadi (khadi)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kiehls (kiehls)
      • Kisby (kisby)
      • Klorane (klorane)
      • KMS California (kms_california)
      • L' Alga (l_alga)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oreal Care & Styling (l_oreal_care_styling)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Lador (lador)
      • Lamazuna (lamazuna)
      • Lanza (lanza)
      • Lazartigue (lazartigue)
      • Lee Stafford (lee_stafford)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Lockhart & Fleming (lockhart_fleming)
      • Logona (logona)
      • Love Beauty Plan (love_beauty_plan)
      • Love Beauty & Planet (love_beauty_planet)
      • Luuv (luuv)
      • Lyko (lyko)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Malibu C (malibu_c)
      • Mane †˜n Tail (mane_n_tail)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Master Lin (master_lin)
      • Matrix (matrix)
      • Maui (maui)
      • Maui Moisture (maui_moisture)
      • Meraki (meraki)
      • Milk shake (milk_shake)
      • MOHI (mohi)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MOSSA (mossa)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Mádara (ma_dara)
      • Naif (naif)
      • Najel (najel)
      • Nanoil (nanoil)
      • Naobay (naobay)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nioxin (nioxin)
      • Nisim (nisim)
      • NOAH (noah)
      • NOELIE (noelie)
      • Noughty (noughty)
      • Nurme (nurme)
      • Nuxe (nuxe)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • O'Wow (o_wow)
      • OGX (ogx)
      • Olaplex (olaplex)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Oribe (oribe)
      • Orofluido (orofluido)
      • OWOW (owow)
      • Palmers (palmers)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Petit & Jolie (petit_jolie)
      • Philip B (philip_b)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • PIERRE FABRE DERMO KOSMETIK GmbH GB - Avene (pierre_fabre_dermo_kosmetik_gmbh_gb_avene)
      • Placent Activ Milano (placent_activ_milano)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Pureology (pureology)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • RAUSCH (rausch)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Ref (ref)
      • Renati (renati)
      • Rene Furterer (rene_furterer)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • Rich Pure Luxury (rich_pure_luxury)
      • RITUALS (rituals)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Saint Charles (saint_charles)
      • Sante (sante)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sassoon (sassoon)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • SEB (seb)
      • Sebastian (sebastian)
      • Senscience (senscience)
      • Sexy Hair (sexy_hair)
      • SexyHair (sexyhair)
      • Shiseido (shiseido)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Silicea (silicea)
      • Sim (sim)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • sisley (sisley)
      • Sjö&Hav (sjo_hav)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • SP (sp)
      • SP Classic (sp_classic)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • StyleDry (styledry)
      • STYX (styx)
      • System 4 (system_4)
      • System Professional (system_professional)
      • T-Lab Professional (t_lab_professional)
      • T. LeClerc (t_leclerc)
      • TA-NUR (ta_nur)
      • Tahe (tahe)
      • The Handmade Soap Company (the_handmade_soap_company)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • The Scottish Fine Soaps Company (the_scottish_fine_soaps_company)
      • Tints Of Nature (tints_of_nature)
      • Toni & Guy (toni_guy)
      • Toppik (toppik)
      • Trontveit (trontveit)
      • Uniq One (uniq_one)
      • Unite (unite)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • Uriage (uriage)
      • Urtekram (urtekram)
      • V76 by Vaughn (v76_by_vaughn)
      • VICHY (vichy)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Viviscal (viviscal)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • We Are Paradoxx (we_are_paradoxx)
      • Wedo (wedo)
      • Wegwartehof (wegwartehof)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • Z. One Concept (z_one_concept)
      • Zechsal (zechsal)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 31 € (price_3)
      • ≥ 31 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Moroccanoil Curl (moroccanoil_curl)
      • Moroccanoil Extra Volume (moroccanoil_extra_volume)
      • Moroccanoil Hydrating (moroccanoil_hydrating)
      • Moroccanoil Repair (moroccanoil_repair)
      • Moroccanoil Smooth (moroccanoil_smooth)
      • Nioxin System 1 (nioxin_system_1)
      • Nioxin System 2 (nioxin_system_2)
      • Nioxin System 3 (nioxin_system_3)
      • Nioxin System 4 (nioxin_system_4)
      • Nioxin System 5 (nioxin_system_5)
      • Nioxin System 6 (nioxin_system_6)
      • Olaplex No.4 (olaplex_no_4)
      • Paul Mitchell Tea Tree (paul_mitchell_tea_tree)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
      • Redken Extreme (redken_extreme)
      • Redken High Rise (redken_high_rise)
    • Shampoon tyyppi (shampoon_tyyppi):
      • Elävöittävä shampoo (ela_vo_itta_va_shampoo)
      • Hilseshampoo (hilseshampoo)
      • Hopeashampoo (hopeashampoo)
      • Kiiltoa antava shampoo (kiiltoa_antava_shampoo)
      • Kosteuttava shampoo (kosteuttava_shampoo)
      • Kuivashampoo (kuivashampoo)
      • Kuivat/vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Pehmentävä shampoo (pehmenta_va_shampoo)
      • Shampoo hiustenlähtöön (shampoo_hiustenla_hto_o_n)
      • Syväpuhdistava shampoo (syva_puhdistava_shampoo)
      • Tuuheuttava shampoo (tuuheuttava_shampoo)
      • Värjätyille hiuksille (va_rja_tyille_hiuksille)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Elottomat hiukset (elottomat_hiukset)
      • Hauraat hiukset (hauraat_hiukset)
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Herkät hiukset (herka_t_hiukset)
      • Hiustenlähtöön (hiustenla_hto_o_n)
      • Ikääntyneet hiukset (ika_a_ntyneet_hiukset)
      • Kiharat hiukset (kiharat_hiukset)
      • Kuivat/Vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
      • Ohuet hiukset (ohuet_hiukset)
      • Paksut hiukset (paksut_hiukset)
      • Pörröiset hiukset (po_rro_iset_hiukset)
      • Rasvoittuvat hiukset (rasvoittuvat_hiukset)
      • Ruskeat hiukset (ruskeat_hiukset)
      • Suorat hiukset (suorat_hiukset)
      • Värjätyt hiukset (va_rja_tyt_hiukset)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 250 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 250 ml - 750 ml (sisa_lto_ml_2)
      • ≥ 750 ml (sisa_lto_ml_3)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Shampoon ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Ammattikäyttöön Nioxin System 1 Ammattikäyttöön (ammattika_ytto_o_n)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Vegaaninen (vegaaninen):
      • Kyllä (kylla_)
    • Hiusten väri (hiusten_va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Vaalea (vaalea)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi