x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nioxin System 2 shampoo

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Nioxin Trial Kit System 2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143780880.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120923974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126554456.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142236248.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156835209.jpg?ts=1
      Nioxin Nioxin Trial Kit System 2 Trial Kit System 2 Trial Kit System 2 Nioxinin System 2 Loyalty Kit on käsittelemättömille, merkittävästi ohentuneille hiuksille suunniteltu hoitava tuotesetti. Hoitavat tuotteet tekevät hiuksistasi paksumman ja tuuheamman tuntuiset. Lisäksi ne poistavat tehokkaasti talia, rasvaisuutta ja saasteita hiuksista sekä ylläpitävät hiusten ja hiuspohjan kosteustasapainoa. (1)
      Nioxin Trial Kit System 2
      • 03614227273047
      • 08005610500928
      8
      deal
      48.50 EUR
    • Nioxin System 2 Cleanser, 300ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226003370.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231057467.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155802555.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159137505.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159137503.jpg?ts=1
      Nioxin Nioxin System 2 Cleanser, 300ml System 2 Cleanser, 300ml System 2 Cleanser, 300ml Nioxinin System 2 Loyalty Kit on värjätyille, merkittävästi ohentuneille hiuksille suunniteltu hoitava tuotesetti. Hoitavat tuotteet tekevät hiuksistasi paksumman ja tuuheamman tuntuiset. Lisäksi ne poistavat tehokkaasti talia, rasvaisuutta ja saasteita hiuksista sekä ylläpitävät hiusten ja hiuspohjan kosteustasapainoa. (1)
      Nioxin System 2 Cleanser, 300ml
      • 08005610492513
      • 117805
      8
      deal
      31.00 EUR
    • Nioxin Loyalty Kit System 2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229618475.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/92082993.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231057659.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126554236.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142299361.jpg?ts=1
      Nioxin Nioxin Loyalty Kit System 2 Loyalty Kit System 2 Loyalty Kit System 2 System 2 on suunniteltu luonnostaan erittäin ohuille ja hennoille hiuksille. Hiustenhoitosetin tuotteet vahvistavat hiusten rakennetta ja raikastavat hiuspohjan. NIOXIN Cleanser (300 ml) auttaa poistamaan hiuksista ja hiuspohjasta ylimääräistä talia, rasvaa sekä ympäristösaasteiden jäämiä. Puhdistaa hiukset samalla jättäen ne paksumman tuntuisiksi.NIOXIN Scalp Revitalizer (300 ml) on kevyt hoitoaine, joka auttaa ylläpitämään hiusten ja hiuspohjan kosteustasapainoa.NIOXIN Scalp & Hair Treatmen... (1)
      Nioxin Loyalty Kit System 2
      • 08005610501727
      • 03614227273146
      6
      34.95 EUR
    • Nioxin System 2 Cleanser, 1000ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229619761.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226004444.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146353820.jpg?ts=1
      Nioxin Nioxin System 2 Cleanser, 1000ml System 2 Cleanser, 1000ml System 2 Cleanser, 1000ml Nioxinin System 2 Cleanser Shampoo on suunniteltu normaaleille ja merkittävästi ohentuneille hiuksille. Se tekee hiuksistasi paksumman ja tuuheamman tuntuiset. Lisäksi se poistaa tehokkaasti talia, rasvaisuutta ja saasteita hiuksista sekä ylläpitää hiusten ja hiuspohjan kosteustasapainoa. (1)
      Nioxin System 2 Cleanser, 1000ml
      • 08005610494944
      6
      deal
      46.50 EUR
    • Nioxin System 2 Scalp Revitaliser 1000 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155806587.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111583973.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172671539.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140631113.jpg?ts=1
      Nioxin Nioxin System 2 Scalp Revitaliser 1000 ml System 2 Scalp Revitaliser 1000 ml System 2 Scalp Revitaliser 1000 ml System 2 on suunniteltu erityisesti ohuille, hennoille ja normaaleille hiuksille. Se vahvistaa hiusten rakennetta, virkistää päänahan ja antaa terveen hehkun. Nioxins ainutlaatuinen hiustenhoitomenetelmä antaa välittömän ja pitkän aikavälin tuloksen. Ratkaisuna ongelmaan harventuneille hiuksille on vaiheittainen 3-askelmenetelmä, suunniteltu puhdistamaan, optimoimaan ja hoitamaan tehokkaasti tekijöitä jotka edistävät hiuksien harvenemista. Nioxin System 2 Scalp Revitaliser on kevyt hoitoaine ... (1)
      Nioxin System 2 Scalp Revitaliser 1000 ml
      • 08005610498744
      1
      deal
      59.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • TIGI DEFAULT
        • tigi
      • Redken DEFAULT
        • redken
      • L'Oréal DEFAULT
        • l_ore_al
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Kuivashampoo DEFAULT
        • kuivashampoo
      • Vegaaninen DEFAULT
        • kylla_
      • Syväpuhdistava DEFAULT
        • syva_puhdistava_shampoo
      • Kosteuttava DEFAULT
        • kosteuttava_shampoo
      • Fudge DEFAULT
        • fudge
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Redken (redken)
      • Wella (wella)
      • TIGI (tigi)
      • 3Deluxe (3deluxe)
      • 26JPN (26jpn)
      • A Dog Says Woof (a_dog_says_woof)
      • Abba (abba)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Aclima (aclima)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • AMELIORATE (ameliorate)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Apivita (apivita)
      • Argan secret (argan_secret)
      • Arganicare (arganicare)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Artemis (artemis)
      • Artègo (arte_go)
      • As I Am (as_i_am)
      • Aussie (aussie)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Babe (babe)
      • Babor (babor)
      • Balmain (balmain)
      • Barberians (barberians)
      • Batiste (batiste)
      • BAYLIS & HARDING (baylis_harding)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beardburys (beardburys)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bibabad (bibabad)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biofarm (biofarm)
      • Biolage (biolage)
      • Biosilk (biosilk)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bulldog (bulldog)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cantu (cantu)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Cattier (cattier)
      • Chi (chi)
      • Christophe Robin (christophe_robin)
      • Cicamed (cicamed)
      • Cinq Mondes (cinq_mondes)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dapper Dan (dapper_dan)
      • DAVROE (davroe)
      • Dear Beard (dear_beard)
      • Dechra (dechra)
      • Depot (depot)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Derma (derma)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design.Me (design_me)
      • Dick Johnson (dick_johnson)
      • Douxo (douxo)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Drasanvi (drasanvi)
      • Ducray (ducray)
      • E+46 (e_46)
      • Ecooking (ecooking)
      • Ecotools (ecotools)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Eleven (eleven)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Ellwo Professional (ellwo_professional)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Eucerin (eucerin)
      • Eugene perma (eugene_perma)
      • Evo (evo)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Fanola (fanola)
      • Fast Sports Nutrition (fast_sports_nutrition)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Frank Body (frank_body)
      • Frantsila (frantsila)
      • Fudge (fudge)
      • Gallinée (galline_e)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Glynt (glynt)
      • Gold of morocco (gold_of_morocco)
      • Golden Curl (golden_curl)
      • Goldwell (goldwell)
      • Gosh (gosh)
      • Grazette (grazette)
      • Grazette of Sweden (grazette_of_sweden)
      • Great Lengths (great_lengths)
      • Green + The Gent (green_the_gent)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • H&S (h_s)
      • Hair Beliefs (hair_beliefs)
      • Hairburst (hairburst)
      • Head & shoulders (head_shoulders)
      • Hercules (hercules)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Hubner (hubner)
      • Hårkontroll (ha_rkontroll)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • ICF (icf)
      • Id Hair (id_hair)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indola (indola)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inebrya (inebrya)
      • Innersense (innersense)
      • Innovatis (innovatis)
      • Inshape (inshape)
      • Instituto Espanol (instituto_espanol)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jenoris (jenoris)
      • John Frieda (john_frieda)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • Keraphlex (keraphlex)
      • Kerstin Florian (kerstin_florian)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • Khadi (khadi)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kisby (kisby)
      • Klorane (klorane)
      • KMS California (kms_california)
      • L' Alga (l_alga)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Lador (lador)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lea (lea)
      • Lee Stafford (lee_stafford)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Logona (logona)
      • Londa Professional (londa_professional)
      • Long4Lashes (long4lashes)
      • Love Beauty & Planet (love_beauty_planet)
      • Lyko (lyko)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • MalAcetic (malacetic)
      • Malibu C (malibu_c)
      • Malin+Goetz (malin_goetz)
      • Marbert (marbert)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Martinsson King (martinsson_king)
      • Matrix (matrix)
      • Maui Moisture (maui_moisture)
      • Meguiar's (meguiar_s)
      • Men-Ü (men_u_)
      • Meraki (meraki)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Morgan's Pomade (morgan_s_pomade)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MOSSA (mossa)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nanoil (nanoil)
      • NAOS Deutschland GmbH (naos_deutschland_gmbh)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nine Yards (nine_yards)
      • Nioxin (nioxin)
      • Nisim (nisim)
      • No Nothing (no_nothing)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Noughty (noughty)
      • Nuggela & Sulé (nuggela_sule_)
      • Nuxe (nuxe)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • Odacité (odacite_)
      • OGX (ogx)
      • Olaplex (olaplex)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Oribe (oribe)
      • Orofluido (orofluido)
      • Ouai (ouai)
      • Palmers (palmers)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • Phyto (phyto)
      • Priorin (priorin)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puressentiel (puressentiel)
      • Pusher (pusher)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • Raw Naturals (raw_naturals)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Ref (ref)
      • Renati (renati)
      • Rene Furterer (rene_furterer)
      • Repolar Oy (repolar_oy)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich By Rick Ross (rich_by_rick_ross)
      • RITUALS (rituals)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sante (sante)
      • Sassoon (sassoon)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • SEB (seb)
      • Sebastian (sebastian)
      • Sexy Hair (sexy_hair)
      • SexyHair (sexyhair)
      • Shiseido (shiseido)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sigma (sigma)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • sisley (sisley)
      • Sjö & hav (sjo_hav)
      • Skin79 (skin79)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • Solidu (solidu)
      • SP (sp)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • StyleDry (styledry)
      • System Professional (system_professional)
      • T-Lab Professional (t_lab_professional)
      • Tabitha James Kraan (tabitha_james_kraan)
      • The Handmade Soap Company (the_handmade_soap_company)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Toni & Guy (toni_guy)
      • Topicrem (topicrem)
      • Toppik (toppik)
      • Trontveit (trontveit)
      • Uniq One (uniq_one)
      • Unite (unite)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • Uriage (uriage)
      • Urtekram (urtekram)
      • V76 by Vaughn (v76_by_vaughn)
      • Valmont (valmont)
      • VICHY (vichy)
      • Virbac (virbac)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Viviscal (viviscal)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • We Are Paradoxx (we_are_paradoxx)
      • Wedo (wedo)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • XL (xl)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 20 € (price_2)
      • 20 € - 30 € (price_3)
      • ≥ 30 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Calvin Klein Eternity (calvin_klein_eternity)
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
      • Giorgio Armani Acqua di Gio (giorgio_armani_acqua_di_gio)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Moroccanoil Extra Volume (moroccanoil_extra_volume)
      • Moroccanoil Hydrating (moroccanoil_hydrating)
      • Moroccanoil Repair (moroccanoil_repair)
      • Moroccanoil Smooth (moroccanoil_smooth)
      • Nioxin System 1 (nioxin_system_1)
      • Nioxin System 2 (nioxin_system_2)
      • Nioxin System 3 (nioxin_system_3)
      • Nioxin System 4 (nioxin_system_4)
      • Nioxin System 5 (nioxin_system_5)
      • Nioxin System 6 (nioxin_system_6)
      • Olaplex No.3 (olaplex_no_3)
      • Olaplex No.4 (olaplex_no_4)
      • Paul Mitchell Tea Tree (paul_mitchell_tea_tree)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
      • Redken Extreme (redken_extreme)
      • Redken High Rise (redken_high_rise)
    • Shampoon tyyppi (shampoon_tyyppi):
      • Elävöittävä shampoo (ela_vo_itta_va_shampoo)
      • Hilseshampoo (hilseshampoo)
      • Hopeashampoo (hopeashampoo)
      • Kiiltoa antava shampoo (kiiltoa_antava_shampoo)
      • Kosteuttava shampoo (kosteuttava_shampoo)
      • Kuivashampoo (kuivashampoo)
      • Kuivat/vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Luonnon shampoo (luonnon_shampoo)
      • Pehmentävä shampoo (pehmenta_va_shampoo)
      • Shampoo hiustenlähtöön (shampoo_hiustenla_hto_o_n)
      • Syväpuhdistava shampoo (syva_puhdistava_shampoo)
      • Tuuheuttava shampoo (tuuheuttava_shampoo)
      • Värjätyille hiuksille (va_rja_tyille_hiuksille)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Elottomat hiukset (elottomat_hiukset)
      • Hauraat hiukset (hauraat_hiukset)
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Herkät hiukset (herka_t_hiukset)
      • Hiustenlähtöön (hiustenla_hto_o_n)
      • Ikääntyneet hiukset (ika_a_ntyneet_hiukset)
      • Kiharat hiukset (kiharat_hiukset)
      • Kuivat/Vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
      • Ohuet hiukset (ohuet_hiukset)
      • Pörröiset hiukset (po_rro_iset_hiukset)
      • Rasvoittuvat hiukset (rasvoittuvat_hiukset)
      • Ruskeat hiukset (ruskeat_hiukset)
      • Värjätyt hiukset (va_rja_tyt_hiukset)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 250 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 250 ml - 300 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 300 ml - 500 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 500 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Shampoon ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Ammattikäyttöön (ammattika_ytto_o_n)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Vegaaninen (vegaaninen):
      • Kyllä (kylla_)
    • Hiusten väri (hiusten_va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Vaalea (vaalea)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi