x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nioxin System 2 shampoo

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Wella System 2 Cleanser, 300ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226003370.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231057467.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155802555.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159137505.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159137503.jpg?ts=1
      Wella Wella System 2 Cleanser, 300ml System 2 Cleanser, 300ml System 2 Cleanser, 300ml Nioxinin System 2 Loyalty Kit on värjätyille, merkittävästi ohentuneille hiuksille suunniteltu hoitava tuotesetti. Hoitavat tuotteet tekevät hiuksistasi paksumman ja tuuheamman tuntuiset. Lisäksi ne poistavat tehokkaasti talia, rasvaisuutta ja saasteita hiuksista sekä ylläpitävät hiusten ja hiuspohjan kosteustasapainoa. (1)
      Wella System 2 Cleanser, 300ml
      • 08005610492513
      • 117805
      • 81630621
      9
      deal
      34.10 EUR
    • Wella System 2 Cleanser, 1000ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229619761.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226004444.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248074975.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204479885.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204479886.jpg?ts=1
      Wella Wella System 2 Cleanser, 1000ml System 2 Cleanser, 1000ml System 2 Cleanser, 1000ml 1000 ml, System 2 Cleanser on suunniteltu luonnostaan erittäin ohuille ja hennoille hiuksille. Hiustenhoitosetin tuotteet vahvistavat hiusten rakennetta ja raikastavat hiuspohjan. Tämä ammattimainen hiustuote auttaa poistamaan hiuksista ja hiuspohjasta ylimääräistä talia, rasvaa sekä ympäristösaasteiden jäämiä. Puhdistaa hiukset samalla jättäen ne paksumman tuntuisiksi. Nioxin Cleanser on ensimmäinen osa kolmivaiheisesta Nioxin- hiustenhoitosarjasta. Käyttö:Lisää Nioxin Cleanser tuotetta märkiin hiuksiin, hiero päänahkaan ja hiuksiin noin minuutin ajan. Tämän jälkeen huuhtele huolellisesti. Käytä päivittäin. (1)
      Wella System 2 Cleanser, 1000ml
      • 08005610494944
      • 81630637
      8
      33.44 EUR
    • Nioxin System 2 Scalp Revitaliser 1000 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155806587.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111583973.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172671539.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140631113.jpg?ts=1
      Nioxin Nioxin System 2 Scalp Revitaliser 1000 ml System 2 Scalp Revitaliser 1000 ml System 2 Scalp Revitaliser 1000 ml System 2 on suunniteltu erityisesti ohuille, hennoille ja normaaleille hiuksille. Se vahvistaa hiusten rakennetta, virkistää päänahan ja antaa terveen hehkun. Nioxins ainutlaatuinen hiustenhoitomenetelmä antaa välittömän ja pitkän aikavälin tuloksen. Ratkaisuna ongelmaan harventuneille hiuksille on vaiheittainen 3-askelmenetelmä, suunniteltu puhdistamaan, optimoimaan ja hoitamaan tehokkaasti tekijöitä jotka edistävät hiuksien harvenemista. Nioxin System 2 Scalp Revitaliser on kevyt hoitoaine joka voimistaa hiusten vastustuskykyä ja kontrolloi kosteustasapainoa.Estää hiusten lähtöä. Hiukset näyttävät tiheämmiltä. Vahvistaa hiusten rakennetta. Vahvistaa hiusten sietokykyä. Poistaa talin päänahasta. Nioxin 3-osainen System tarjoaa yksilöllisiä ratkaisuja, jotka perustuvat kehittyneisiin hiustenhoitotuotteisiin harventuville hiuksille, moderni ihonhoito yhdistettynä kolme kuudesta patentoidusta teknologiasta. Nioxins ainutlaatuiset ihonhoitotuotteet tarjoavat sekä välittömiä ja pitkän aika (1)
      Nioxin System 2 Scalp Revitaliser 1000 ml
      • 08005610498744
      1
      deal
      57.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • TIGI DEFAULT
        • tigi
      • Redken DEFAULT
        • redken
      • L'Oréal DEFAULT
        • l_ore_al
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Kuivashampoo DEFAULT
        • kuivashampoo
      • Vegaaninen DEFAULT
        • kylla_
      • Syväpuhdistava DEFAULT
        • syva_puhdistava_shampoo
      • Kosteuttava DEFAULT
        • kosteuttava_shampoo
      • Fudge DEFAULT
        • fudge
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Redken (redken)
      • Wella (wella)
      • TIGI (tigi)
      • 26JPN (26jpn)
      • Abba (abba)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Aclima (aclima)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alpecin (alpecin)
      • Alterna (alterna)
      • AMELIORATE (ameliorate)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Apivita (apivita)
      • Argan secret (argan_secret)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Artemis (artemis)
      • Artègo (arte_go)
      • ATTITUDE (attitude)
      • Aussie (aussie)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Babe (babe)
      • Babor (babor)
      • Bali Body (bali_body)
      • Balmain (balmain)
      • Barberians (barberians)
      • Batiste (batiste)
      • Baxter of California (baxter_of_california)
      • BAYLIS & HARDING (baylis_harding)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beardburys (beardburys)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Ben & Anna (ben_anna)
      • Bibabad (bibabad)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biolage (biolage)
      • Biosilk (biosilk)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bulldog (bulldog)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Cattier (cattier)
      • Chi (chi)
      • Christophe Robin (christophe_robin)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dapper Dan (dapper_dan)
      • Davines (davines)
      • DAVROE (davroe)
      • Dear Beard (dear_beard)
      • Depot (depot)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design.Me (design_me)
      • Dick Johnson (dick_johnson)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Drasanvi (drasanvi)
      • Ds (ds)
      • Ducray (ducray)
      • E+46 (e_46)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecoestic (ecoestic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Ecotools (ecotools)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Eleven (eleven)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Ellwo Professional (ellwo_professional)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Eucerin (eucerin)
      • Eugene perma (eugene_perma)
      • Evo (evo)
      • Evolve (evolve)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Fanola (fanola)
      • Farouk (farouk)
      • Fast Sports Nutrition (fast_sports_nutrition)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Frank Body (frank_body)
      • Fudge (fudge)
      • Gallinée (galline_e)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Glynt (glynt)
      • Gold of morocco (gold_of_morocco)
      • Golden Curl (golden_curl)
      • Goldwell (goldwell)
      • Gosh (gosh)
      • Grazette (grazette)
      • Grazette of Sweden (grazette_of_sweden)
      • Great Lengths (great_lengths)
      • Green + The Gent (green_the_gent)
      • GROHE (grohe)
      • Grow Gorgeous (grow_gorgeous)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Haarshop Huismerk (haarshop_huismerk)
      • Hairburst (hairburst)
      • Hanz De Fuko (hanz_de_fuko)
      • Head & shoulders (head_shoulders)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Hydrophil (hydrophil)
      • Hårkontroll (ha_rkontroll)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • Id Hair (id_hair)
      • Ida Warg (ida_warg)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indola (indola)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inebrya (inebrya)
      • Innersense (innersense)
      • Innovatis (innovatis)
      • Instituto Espanol (instituto_espanol)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jenoris (jenoris)
      • Jil Sander (jil_sander)
      • John Frieda (john_frieda)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • K18 (k18)
      • Kerstin Florian (kerstin_florian)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • Khadi (khadi)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kisby (kisby)
      • Klorane (klorane)
      • KMS California (kms_california)
      • Kundal (kundal)
      • L' Alga (l_alga)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Label.M (label_m)
      • Lador (lador)
      • Lakme (lakme)
      • Lamazuna (lamazuna)
      • Lanza (lanza)
      • Lavilin (lavilin)
      • LeaLuo (lealuo)
      • Lee Stafford (lee_stafford)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Little Green (little_green)
      • Living Proof (living_proof)
      • Logona (logona)
      • Londa Professional (londa_professional)
      • Long4Lashes (long4lashes)
      • Love Beauty & Planet (love_beauty_planet)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Malibu C (malibu_c)
      • Malin+Goetz (malin_goetz)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Martinsson King (martinsson_king)
      • Master Lin (master_lin)
      • Matrix (matrix)
      • Maui (maui)
      • Maui Moisture (maui_moisture)
      • Meguiar's (meguiar_s)
      • Melvita (melvita)
      • Men-Ü (men_u_)
      • Meraki (meraki)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Morgan's Pomade (morgan_s_pomade)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MOSSA (mossa)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Murumuru (murumuru)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nanoil (nanoil)
      • NATUCAIN (natucain)
      • New Nordic Deutschland GmbH (new_nordic_deutschland_gmbh)
      • Nine Yards (nine_yards)
      • Nioxin (nioxin)
      • Nisim (nisim)
      • No Nothing (no_nothing)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Nuggela & Sulé (nuggela_sule_)
      • Nuxe (nuxe)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • Odacité (odacite_)
      • OGX (ogx)
      • Olaplex (olaplex)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Oribe (oribe)
      • Original & Mineral (original_mineral)
      • Orofluido (orofluido)
      • Ouai (ouai)
      • Palina (palina)
      • Palmers (palmers)
      • Pan Drwal (pan_drwal)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • Phyto (phyto)
      • Postquam (postquam)
      • Priorin (priorin)
      • Procter & Gamble (procter_gamble)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • Pusher (pusher)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • RAUSCH (rausch)
      • Raw Naturals (raw_naturals)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Ref (ref)
      • Renati (renati)
      • Rene Furterer (rene_furterer)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • RITUALS (rituals)
      • Roze Avenue (roze_avenue)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sassoon (sassoon)
      • Scenscience (scenscience)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebamed (sebamed)
      • Sebastian (sebastian)
      • Senscience (senscience)
      • Sexy Hair (sexy_hair)
      • SexyHair (sexyhair)
      • Shiseido (shiseido)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sigma (sigma)
      • Silicea (silicea)
      • Sim (sim)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • sisley (sisley)
      • Sjö & hav (sjo_hav)
      • Skin79 (skin79)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • Solidu (solidu)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • StyleDry (styledry)
      • Syoss (syoss)
      • System 4 (system_4)
      • System Professional (system_professional)
      • System4 (system4)
      • T-Lab Professional (t_lab_professional)
      • Tabitha James Kraan (tabitha_james_kraan)
      • Taylor of Old Bond Street (taylor_of_old_bond_street)
      • The Handmade Soap Company (the_handmade_soap_company)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • The Scottish Fine Soaps Company (the_scottish_fine_soaps_company)
      • Toni & Guy (toni_guy)
      • Topicrem (topicrem)
      • Toppik (toppik)
      • Trussardi (trussardi)
      • Uniq One (uniq_one)
      • Unite (unite)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • Uriage (uriage)
      • Urtekram (urtekram)
      • V76 by Vaughn (v76_by_vaughn)
      • Valmont (valmont)
      • Vet's Best (vet_s_best)
      • VICHY (vichy)
      • Virbac (virbac)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Viviscal (viviscal)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • We Are Paradoxx (we_are_paradoxx)
      • Wedo (wedo)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 32 € (price_3)
      • ≥ 32 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Moroccanoil Extra Volume (moroccanoil_extra_volume)
      • Moroccanoil Hydrating (moroccanoil_hydrating)
      • Moroccanoil Repair (moroccanoil_repair)
      • Moroccanoil Smooth (moroccanoil_smooth)
      • Nioxin System 1 (nioxin_system_1)
      • Nioxin System 2 (nioxin_system_2)
      • Nioxin System 3 (nioxin_system_3)
      • Nioxin System 4 (nioxin_system_4)
      • Nioxin System 5 (nioxin_system_5)
      • Nioxin System 6 (nioxin_system_6)
      • Olaplex No.3 (olaplex_no_3)
      • Olaplex No.4 (olaplex_no_4)
      • Paul Mitchell Tea Tree (paul_mitchell_tea_tree)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
      • Redken Extreme (redken_extreme)
      • Redken High Rise (redken_high_rise)
    • Shampoon tyyppi (shampoon_tyyppi):
      • Elävöittävä shampoo (ela_vo_itta_va_shampoo)
      • Hilseshampoo (hilseshampoo)
      • Hopeashampoo (hopeashampoo)
      • Kiiltoa antava shampoo (kiiltoa_antava_shampoo)
      • Kosteuttava shampoo (kosteuttava_shampoo)
      • Kuivashampoo (kuivashampoo)
      • Kuivat/vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Pehmentävä shampoo (pehmenta_va_shampoo)
      • Shampoo hiustenlähtöön (shampoo_hiustenla_hto_o_n)
      • Syväpuhdistava shampoo (syva_puhdistava_shampoo)
      • Tuuheuttava shampoo (tuuheuttava_shampoo)
      • Värjätyille hiuksille (va_rja_tyille_hiuksille)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Elottomat hiukset (elottomat_hiukset)
      • Hauraat hiukset (hauraat_hiukset)
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Herkät hiukset (herka_t_hiukset)
      • Hiustenlähtöön (hiustenla_hto_o_n)
      • Ikääntyneet hiukset (ika_a_ntyneet_hiukset)
      • Kiharat hiukset (kiharat_hiukset)
      • Kuivat/Vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
      • Ohuet hiukset (ohuet_hiukset)
      • Paksut hiukset (paksut_hiukset)
      • Pörröiset hiukset (po_rro_iset_hiukset)
      • Rasvoittuvat hiukset (rasvoittuvat_hiukset)
      • Ruskeat hiukset (ruskeat_hiukset)
      • Suorat hiukset (suorat_hiukset)
      • Värjätyt hiukset (va_rja_tyt_hiukset)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 250 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 250 ml - 300 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 300 ml - 500 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 500 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Shampoon ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Ammattikäyttöön (ammattika_ytto_o_n)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Vegaaninen (vegaaninen):
      • Kyllä (kylla_)
    • Hiusten väri (hiusten_va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Vaalea (vaalea)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi