x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nioxin System 3 shampoo

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Wella System 3 Cleanser, 300ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226004443.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248074977.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/242414130.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156835143.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159137508.jpg?ts=1
      Wella Wella System 3 Cleanser, 300ml System 3 Cleanser, 300ml System 3 Cleanser, 300ml 300 ml, Nioxin System 3 Cleanser on suunniteltu ohuille, hennoille ja käsitellyille hiuksille. Hiustenhoitosetin tuotteet vahvistavat hiusten rakennetta ja raikastavat hiuspohjan. Tämä ammattimainen hiustuote auttaa poistamaan hiuksista ja hiuspohjasta ylimääräistä talia, rasvaa sekä ympäristösaasteiden jäämiä. Puhdistaa hiukset samalla jättäen ne paksumman tuntuisiksi. Nioxin Cleanser on ensimmäinen osa kolmivaiheisesta Nioxin- hiustenhoitosarjasta. Käyttö:Lisää Nioxin Cleanser tuotetta märkiin hiuksiin, hiero päänahkaan ja hiuksiin noin minuutin ajan. Tämän jälkeen huuhtele huolellisesti. Käytä päivittäin. (2)
      Wella System 3 Cleanser, 300ml
      • 08005610492896
      • 81630622
      • 117808
      11
      deal
      34.10 EUR
    • Wella System 3 Cleanser, 1000ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229609588.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247046208.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142248381.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204479780.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204479779.jpg?ts=1
      Wella Wella System 3 Cleanser, 1000ml System 3 Cleanser, 1000ml System 3 Cleanser, 1000ml Nioxinin System 3 Cleanser Shampoo on suunniteltu värjätyille ja oheneville hiuksille. Se tekee hiuksistasi paksumman ja tuuheamman tuntuiset. Lisäksi se poistaa tehokkaasti talia, rasvaisuutta ja saasteita hiuksista sekä ylläpitää hiusten ja hiuspohjan kosteustasapainoa. (1)
      Wella System 3 Cleanser, 1000ml
      • 08005610495071
      • 04064666044453
      • 81630638
      9
      deal
      45.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • TIGI DEFAULT
        • tigi
      • Redken DEFAULT
        • redken
      • L'Oréal DEFAULT
        • l_ore_al
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Kuivashampoo DEFAULT
        • kuivashampoo
      • Vegaaninen DEFAULT
        • kylla_
      • Syväpuhdistava DEFAULT
        • syva_puhdistava_shampoo
      • Kosteuttava DEFAULT
        • kosteuttava_shampoo
      • Fudge DEFAULT
        • fudge
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Redken (redken)
      • Wella (wella)
      • TIGI (tigi)
      • 26JPN (26jpn)
      • Abba (abba)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Aclima (aclima)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alpecin (alpecin)
      • Alterna (alterna)
      • AMELIORATE (ameliorate)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Apivita (apivita)
      • Argan secret (argan_secret)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Artemis (artemis)
      • Artègo (arte_go)
      • ATTITUDE (attitude)
      • Aussie (aussie)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • Babe (babe)
      • Babor (babor)
      • Bali Body (bali_body)
      • Balmain (balmain)
      • Barberians (barberians)
      • Batiste (batiste)
      • Baxter of California (baxter_of_california)
      • BAYLIS & HARDING (baylis_harding)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beardburys (beardburys)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Ben & Anna (ben_anna)
      • Bibabad (bibabad)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biolage (biolage)
      • Biosilk (biosilk)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bulldog (bulldog)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Bumble & Bumble (bumble_bumble)
      • Cantu (cantu)
      • Captain Fawcett (captain_fawcett)
      • Cattier (cattier)
      • Chi (chi)
      • Christophe Robin (christophe_robin)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dapper Dan (dapper_dan)
      • Davines (davines)
      • DAVROE (davroe)
      • Dear Beard (dear_beard)
      • Depot (depot)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Derma (derma)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design.Me (design_me)
      • Dick Johnson (dick_johnson)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Drasanvi (drasanvi)
      • Ds (ds)
      • Ducray (ducray)
      • E+46 (e_46)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecoestic (ecoestic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Eisenberg (eisenberg)
      • Eleven (eleven)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Ellwo Professional (ellwo_professional)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Eucerin (eucerin)
      • Eugene perma (eugene_perma)
      • Evo (evo)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Fanola (fanola)
      • Farouk (farouk)
      • Fast Sports Nutrition (fast_sports_nutrition)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Frank Body (frank_body)
      • Fudge (fudge)
      • Gallinée (galline_e)
      • GHD (ghd)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Glynt (glynt)
      • Gold of morocco (gold_of_morocco)
      • Golden Curl (golden_curl)
      • Goldwell (goldwell)
      • Gosh (gosh)
      • Grazette (grazette)
      • Grazette of Sweden (grazette_of_sweden)
      • Great Lengths (great_lengths)
      • Green + The Gent (green_the_gent)
      • GROHE (grohe)
      • Grow Gorgeous (grow_gorgeous)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Haarshop Huismerk (haarshop_huismerk)
      • Hairburst (hairburst)
      • Hanz De Fuko (hanz_de_fuko)
      • Head & shoulders (head_shoulders)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Hårkontroll (ha_rkontroll)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • Id Hair (id_hair)
      • Ida Warg (ida_warg)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indola (indola)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inebrya (inebrya)
      • Innersense (innersense)
      • Innovatis (innovatis)
      • Instituto Espanol (instituto_espanol)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jenoris (jenoris)
      • Jil Sander (jil_sander)
      • John Frieda (john_frieda)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • K18 (k18)
      • Kerstin Florian (kerstin_florian)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • Khadi (khadi)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kisby (kisby)
      • Klorane (klorane)
      • KMS California (kms_california)
      • L' Alga (l_alga)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Label.M (label_m)
      • Lador (lador)
      • Lakme (lakme)
      • Lanza (lanza)
      • Lavilin (lavilin)
      • LeaLuo (lealuo)
      • Lee Stafford (lee_stafford)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Little Green (little_green)
      • Living Proof (living_proof)
      • Logona (logona)
      • Londa Professional (londa_professional)
      • Long4Lashes (long4lashes)
      • Love Beauty & Planet (love_beauty_planet)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Malibu C (malibu_c)
      • Malin+Goetz (malin_goetz)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Martinsson King (martinsson_king)
      • Master Lin (master_lin)
      • Matrix (matrix)
      • Maui (maui)
      • Maui Moisture (maui_moisture)
      • Meguiar's (meguiar_s)
      • Melvita (melvita)
      • Men-Ü (men_u_)
      • Meraki (meraki)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • Morgan's Pomade (morgan_s_pomade)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MOSSA (mossa)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Muk Haircare (muk_haircare)
      • Murumuru (murumuru)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nanoil (nanoil)
      • NATUCAIN (natucain)
      • New Nordic Deutschland GmbH (new_nordic_deutschland_gmbh)
      • Nioxin (nioxin)
      • Nisim (nisim)
      • No Nothing (no_nothing)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Nuggela & Sulé (nuggela_sule_)
      • Nuxe (nuxe)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • Odacité (odacite_)
      • OGX (ogx)
      • Olaplex (olaplex)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Oribe (oribe)
      • Original & Mineral (original_mineral)
      • Orofluido (orofluido)
      • Ouai (ouai)
      • Palina (palina)
      • Palmers (palmers)
      • Pan Drwal (pan_drwal)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Philip B (philip_b)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • Phyto (phyto)
      • Postquam (postquam)
      • Priorin (priorin)
      • Procter & Gamble (procter_gamble)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • Pusher (pusher)
      • R+Co (r_co)
      • Rahua (rahua)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • RAUSCH (rausch)
      • Raw Naturals (raw_naturals)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Ref (ref)
      • Rene Furterer (rene_furterer)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • RITUALS (rituals)
      • Roze Avenue (roze_avenue)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sante Naturkosmetik (sante_naturkosmetik)
      • Sassoon (sassoon)
      • Scenscience (scenscience)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • Sebamed (sebamed)
      • Sebastian (sebastian)
      • Senscience (senscience)
      • Sexy Hair (sexy_hair)
      • SexyHair (sexyhair)
      • Shiseido (shiseido)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sigma (sigma)
      • Silicea (silicea)
      • Sim (sim)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • sisley (sisley)
      • Sjö & hav (sjo_hav)
      • Skin79 (skin79)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • Solidu (solidu)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • StyleDry (styledry)
      • Syoss (syoss)
      • System 4 (system_4)
      • System Professional (system_professional)
      • System4 (system4)
      • T-Lab Professional (t_lab_professional)
      • Tabitha James Kraan (tabitha_james_kraan)
      • Taylor of Old Bond Street (taylor_of_old_bond_street)
      • The Handmade Soap Company (the_handmade_soap_company)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • The Scottish Fine Soaps Company (the_scottish_fine_soaps_company)
      • Toni & Guy (toni_guy)
      • Topicrem (topicrem)
      • Toppik (toppik)
      • Trussardi (trussardi)
      • Uniq One (uniq_one)
      • Unite (unite)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • Uriage (uriage)
      • Urtekram (urtekram)
      • V76 by Vaughn (v76_by_vaughn)
      • Valmont (valmont)
      • Vet's Best (vet_s_best)
      • VICHY (vichy)
      • Virbac (virbac)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Viviscal (viviscal)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • We Are Paradoxx (we_are_paradoxx)
      • Wedo (wedo)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 15 € (budget)
      • 15 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 31 € (price_3)
      • ≥ 31 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Moroccanoil Extra Volume (moroccanoil_extra_volume)
      • Moroccanoil Hydrating (moroccanoil_hydrating)
      • Moroccanoil Repair (moroccanoil_repair)
      • Moroccanoil Smooth (moroccanoil_smooth)
      • Nioxin System 1 (nioxin_system_1)
      • Nioxin System 2 (nioxin_system_2)
      • Nioxin System 3 (nioxin_system_3)
      • Nioxin System 4 (nioxin_system_4)
      • Nioxin System 5 (nioxin_system_5)
      • Nioxin System 6 (nioxin_system_6)
      • Olaplex No.3 (olaplex_no_3)
      • Olaplex No.4 (olaplex_no_4)
      • Paul Mitchell Tea Tree (paul_mitchell_tea_tree)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
      • Redken Extreme (redken_extreme)
      • Redken High Rise (redken_high_rise)
    • Shampoon tyyppi (shampoon_tyyppi):
      • Elävöittävä shampoo (ela_vo_itta_va_shampoo)
      • Hilseshampoo (hilseshampoo)
      • Hopeashampoo (hopeashampoo)
      • Kiiltoa antava shampoo (kiiltoa_antava_shampoo)
      • Kosteuttava shampoo (kosteuttava_shampoo)
      • Kuivashampoo (kuivashampoo)
      • Kuivat/vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Luonnon shampoo (luonnon_shampoo)
      • Pehmentävä shampoo (pehmenta_va_shampoo)
      • Shampoo hiustenlähtöön (shampoo_hiustenla_hto_o_n)
      • Syväpuhdistava shampoo (syva_puhdistava_shampoo)
      • Tuuheuttava shampoo (tuuheuttava_shampoo)
      • Värjätyille hiuksille (va_rja_tyille_hiuksille)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Elottomat hiukset (elottomat_hiukset)
      • Hauraat hiukset (hauraat_hiukset)
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Herkät hiukset (herka_t_hiukset)
      • Hiustenlähtöön (hiustenla_hto_o_n)
      • Ikääntyneet hiukset (ika_a_ntyneet_hiukset)
      • Kiharat hiukset (kiharat_hiukset)
      • Kuivat/Vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
      • Ohuet hiukset (ohuet_hiukset)
      • Paksut hiukset (paksut_hiukset)
      • Pörröiset hiukset (po_rro_iset_hiukset)
      • Rasvoittuvat hiukset (rasvoittuvat_hiukset)
      • Ruskeat hiukset (ruskeat_hiukset)
      • Suorat hiukset (suorat_hiukset)
      • Värjätyt hiukset (va_rja_tyt_hiukset)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 250 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 250 ml - 300 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 300 ml - 500 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 500 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Shampoon ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Ammattikäyttöön (ammattika_ytto_o_n)
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Vegaaninen (vegaaninen):
      • Kyllä (kylla_)
    • Hiusten väri (hiusten_va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Vaalea (vaalea)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi