x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Lernberger Stafsing Shampoo for Sensitive Scalps, 250ml

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Lernberger Stafsing Shampoo for Sensitive Scalps, 250ml
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Lernberger Stafsing Shampoo for Sensitive Scalps, 250ml
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Lernberger Stafsing Shampoo for Sensitive Scalps, 250ml
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/147867098.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155811030.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229629125.jpg?ts=1
Lernberger Stafsing Lernberger Stafsing Shampoo for Sensitive Scalps, 250ml Shampoo for Sensitive Scalps, 250ml Shampoo for Sensitive Scalps, 250ml 250 ml, Shampoo, joka poistaa kutinan, rauhoittaa herkän, jännittyneen ja ärtyneen hiuspohjan. Sinkin, magnesiumin ja kuparin yhdistelmä vahvistaa hiuspohjaa ja selleriuute kostuttaa, vähentää talin tuotantoa ja tasapainottaa hiuspohjan mikroeliöstön. Levitä kosteisiin hiuksiin. Hiero vaahdoksi, huuhtele ja toista käsittely. Tehokkaampi tulos saavutetaan antamalla shampoon vaikuttaa 1-2 minuuttia toisessa pesussa. (1)
  • 07350085330435
  • 7350085330435
6
  • Tekniset tiedot
    • Hiustyyppi: Herkät hiukset
    • Shampoon tyyppi: Kosteuttava shampoo
    • Annostelijan tyyppi: Pullo
    • Mukana toimitettujen tuotteiden määrä: 1 kpl
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kapasiteetti ml: 250 ml
    • Sukupuoli: Unisex, Naiset
    • Ammattikäyttöön: Ei
  • Ainesosat
    • Tuoksu: Seetripuu
  • Suorituskyky
    • Sopii herkälle iholle: Kyllä
  • 22.00 28.85 EUR 6
    6
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      Shampoo, joka poistaa kutinaa sekä rauhoittaa herkkää, jännittynyttä ja ärtynyttä päänahkaa. Sinkki-, magnesium- ja kupariyhdiste vahvist...22.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      250 ml, Shampoo, joka poistaa kutinan, rauhoittaa herkän, jännittyneen ja ärtyneen hiuspohjan. Sinkin, magnesiumin ja kuparin yhdistelmä ...
      24.06, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      26.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      28.40, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Eleven Eleven
      250 ml, Herkän hiuspohjan hoitoon kehitetty Lernberger Stafsing Shampoo Sensitive Scalp -shampoo auttaa rauhoittamaan ärtynyttä, kutiseva...28.85, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      28.85, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • I.C.O.N. Hiustenhoito Shampoos Anti-Frizz Shampo 1000 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232428437.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134273772.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117268528.jpg?ts=1
      I.C.O.N. I.C.O.N. Hiustenhoito Shampoos Anti-Frizz Shampo 1000 ml Hiustenhoito Shampoos Anti-Frizz Shampo 1000 ml Hiustenhoito Shampoos Anti-Frizz Shampo 1000 ml (1)
      I.C.O.N. Hiustenhoito Shampoos Anti-Frizz Shampo 1000 ml
      • 08436533672964
      1
    • Eleven Australia Give Me Clean Hair Dry Shampoo 130g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229630408.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226010169.jpg?ts=1
      Eleven Australia Eleven Australia Give Me Clean Hair Dry Shampoo 130g Give Me Clean Hair Dry Shampoo 130g Give Me Clean Hair Dry Shampoo 130g (1)
      Eleven Australia Give Me Clean Hair Dry Shampoo 130g
      • 09346627001671
      2
    • La Roche-Posay Kerium Anti-Dandruff Micro-Exfoliating Gel Shampoo 200 ml - Shampoo hilsetta vastaan Luxplusista
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146738572.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246542126.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143781656.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98656784.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147743310.jpg?ts=1
      La Roche-Posay La Roche-Posay Kerium Anti-Dandruff Micro-Exfoliating Gel Shampoo 200 ml - Shampoo hilsetta vastaan Luxplusista Kerium Anti-Dandruff Micro-Exfoliating Gel Shampoo 200 ml - Shampoo hilsetta vastaan Luxplusista Kerium Anti-Dandruff Micro-Exfoliating Gel Shampoo 200 ml - Shampoo hilsetta vastaan Luxplusista La Roche-Posay Kerium Anti-Dandruff Micro-Exfoliating Gel Shampoo 200 ml (2)
      La Roche-Posay Kerium Anti-Dandruff Micro-Exfoliating Gel Shampoo 200 ml - Shampoo hilsetta vastaan Luxplusista
      • 03433422407299
      • 3433422407299
      1
    • Vision Haircare Moisture & Color Shampoo 1000 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155822148.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229641350.jpg?ts=1
      Vision Haircare Vision Haircare Moisture & Color Shampoo 1000 ml Moisture & Color Shampoo 1000 ml Moisture & Color Shampoo 1000 ml 1000 ml, Moisturizing Shampoo on kevyesti kosteuttava shampoo. Tekee käsitellyistä ja kuivista hiuksista tuuheat ja sileät. Sisältää värjättyjä hiuksia suojaavia ainesosia sekä UV-suojan. (1)
      Vision Haircare Moisture & Color Shampoo 1000 ml
      • 07350041610182
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 22.86
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 22.86
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 25.26
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 16.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 16.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 20.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 20.80
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 19.50
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 19.50
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 22.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 22.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 22.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 22.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 17.90
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 22.00
    • info@vertaa.fi