x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    TIGI Hopeashampoo shampoo

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Tigi Catwalk Fashionista Violet Shampoo, 750ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226009221.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213657815.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232439232.jpg?ts=1
      Tigi Tigi Catwalk Fashionista Violet Shampoo, 750ml Catwalk Fashionista Violet Shampoo, 750ml Catwalk Fashionista Violet Shampoo, 750ml (1)
      Tigi Catwalk Fashionista Violet Shampoo, 750ml
      • 00615908426830
      2
      16.95 EUR
    • Tigi Catwalk Fashionista Violet Shampoo 300ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155812678.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226003023.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146823569.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146353820.jpg?ts=1
      Tigi Tigi Catwalk Fashionista Violet Shampoo 300ml Catwalk Fashionista Violet Shampoo 300ml Catwalk Fashionista Violet Shampoo 300ml (1)
      Tigi Catwalk Fashionista Violet Shampoo 300ml
      • 00615908426847
      2
      9.95 EUR
    • Tigi Bed Head Dumb Blonde Purple Toning Shampoo 400ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202506308.jpg?ts=1
      Tigi Tigi Bed Head Dumb Blonde Purple Toning Shampoo 400ml Bed Head Dumb Blonde Purple Toning Shampoo 400ml Bed Head Dumb Blonde Purple Toning Shampoo 400ml (1)
      Tigi Bed Head Dumb Blonde Purple Toning Shampoo 400ml
      • 00615908426991
      1
      10.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • TIGI DEFAULT
        • tigi
      • Redken DEFAULT
        • redken
      • L'Oréal DEFAULT
        • l_ore_al
      • Schwarzkopf DEFAULT
        • schwarzkopf
      • Kuivashampoo DEFAULT
        • kuivashampoo
      • Vegaaninen DEFAULT
        • kylla_
      • Syväpuhdistava DEFAULT
        • syva_puhdistava_shampoo
      • Fudge DEFAULT
        • fudge
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Kérastase (ke_rastase)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Redken (redken)
      • Wella (wella)
      • TIGI (tigi)
      • 3Deluxe (3deluxe)
      • 26JPN (26jpn)
      • #SPORTis (_sportis)
      • Abba (abba)
      • Acca Kappa (acca_kappa)
      • Aclima (aclima)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Ahava (ahava)
      • Alcina (alcina)
      • Alfaparf Milano (alfaparf_milano)
      • Alterna (alterna)
      • American Crew (american_crew)
      • Amika (amika)
      • Antonio Axu (antonio_axu)
      • Apivita (apivita)
      • Aquatadeus (aquatadeus)
      • Argan secret (argan_secret)
      • Arganmidas (arganmidas)
      • Artègo (arte_go)
      • As I Am (as_i_am)
      • ATTITUDE (attitude)
      • Attitude Baby Leaves (attitude_baby_leaves)
      • Aussie (aussie)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Aveda (aveda)
      • AYURVENAT (ayurvenat)
      • Babe (babe)
      • Babor (babor)
      • Balmain (balmain)
      • Barberians Copenhagen Products (barberians_copenhagen_products)
      • Batiste (batiste)
      • BAYLIS & HARDING (baylis_harding)
      • Beard Monkey (beard_monkey)
      • Beardburys (beardburys)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Ben & Anna (ben_anna)
      • Benecos (benecos)
      • Bibabad (bibabad)
      • Bio A+O.E. (bio_a_o_e_)
      • Bio Happy (bio_happy)
      • Bioderma (bioderma)
      • Biofarm (biofarm)
      • Biolage (biolage)
      • Biosilk (biosilk)
      • Björk (bjo_rk)
      • Björk & Berries (bjo_rk_berries)
      • Björn Axen (bjo_rn_axen)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bulldog (bulldog)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cantu (cantu)
      • Carl&Son Skincare (carl_son_skincare)
      • Cattier (cattier)
      • Ceva santé animale (ceva_sante_animale)
      • Chi (chi)
      • Cicamed (cicamed)
      • Cinq Mondes (cinq_mondes)
      • Clarins (clarins)
      • Classic Ayurveda (classic_ayurveda)
      • Collistar (collistar)
      • Color Wow (color_wow)
      • Cosmoveda (cosmoveda)
      • Cutrin (cutrin)
      • D:Fi (d_fi)
      • Dapper Dan (dapper_dan)
      • DAVROE (davroe)
      • Dear Beard (dear_beard)
      • Dechra (dechra)
      • Depot (depot)
      • Depot The Male Tools & Co (depot_the_male_tools_co)
      • Derma (derma)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermorganic (dermorganic)
      • Design.Me (design_me)
      • Dick Johnson (dick_johnson)
      • Douxo (douxo)
      • Dr Irena Eris (dr_irena_eris)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. (dr_)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Ducray (ducray)
      • E+46 (e_46)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecoestic (ecoestic)
      • Ecooking (ecooking)
      • Ecotools (ecotools)
      • Eleven (eleven)
      • Eleven Australia (eleven_australia)
      • Eliah Sahil (eliah_sahil)
      • Ellwo Professional (ellwo_professional)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Eucerin (eucerin)
      • Eugene perma (eugene_perma)
      • Evo (evo)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Fanola (fanola)
      • Flow (flow)
      • Flow Cosmetics (flow_cosmetics)
      • Four Reasons (four_reasons)
      • Frank Body (frank_body)
      • Frantsila (frantsila)
      • Fudge (fudge)
      • Fushi (fushi)
      • Gallinée (galline_e)
      • GK Hair (gk_hair)
      • Glynt (glynt)
      • Gold of morocco (gold_of_morocco)
      • Golden Curl (golden_curl)
      • Goldwell (goldwell)
      • Gosh (gosh)
      • Grazette (grazette)
      • Great Lengths (great_lengths)
      • Green + The Gent (green_the_gent)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • H&S (h_s)
      • Hair Beliefs (hair_beliefs)
      • Hairburst (hairburst)
      • Hands on Veggies (hands_on_veggies)
      • Hanz De Fuko (hanz_de_fuko)
      • Head & shoulders (head_shoulders)
      • Hej Organic (hej_organic)
      • Hemptouch (hemptouch)
      • Hercules (hercules)
      • HH Simonsen (hh_simonsen)
      • Hubner (hubner)
      • Hårkontroll (ha_rkontroll)
      • I.C.O.N. (i_c_o_n_)
      • ICF (icf)
      • Id Hair (id_hair)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indola (indola)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inebrya (inebrya)
      • Innersense Organic Beauty (innersense_organic_beauty)
      • Innovatis (innovatis)
      • Inshape (inshape)
      • Instituto Espanol (instituto_espanol)
      • Jack Black (jack_black)
      • Jenoris (jenoris)
      • John Frieda (john_frieda)
      • John Masters (john_masters)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • Kaurilan Sauna (kaurilan_sauna)
      • Keraphlex (keraphlex)
      • Kerstin Florian (kerstin_florian)
      • Kevin Murphy (kevin_murphy)
      • Khadi (khadi)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Kisby (kisby)
      • Klorane (klorane)
      • KMS California (kms_california)
      • L' Alga (l_alga)
      • L'Anza (l_anza)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • La Saponaria (la_saponaria)
      • Lador (lador)
      • Lakme (lakme)
      • Lamazuna (lamazuna)
      • Lanza (lanza)
      • Le Erbe di Janas (le_erbe_di_janas)
      • Lea (lea)
      • Lee Stafford (lee_stafford)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Living Proof (living_proof)
      • Logona (logona)
      • Londa Professional (londa_professional)
      • Love Beauty & Planet (love_beauty_planet)
      • Lyko (lyko)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • Macadamia (macadamia)
      • Macadamia Professional (macadamia_professional)
      • MalAcetic (malacetic)
      • Malibu C (malibu_c)
      • Malin+Goetz (malin_goetz)
      • Maria Nila (maria_nila)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Marlies Möller (marlies_mo_ller)
      • Martinsson King (martinsson_king)
      • Master Lin (master_lin)
      • MaterNatura (maternatura)
      • Matrix (matrix)
      • Maui (maui)
      • Maui Moisture (maui_moisture)
      • Meguiar's (meguiar_s)
      • Men-Ü (men_u_)
      • Meraki (meraki)
      • Milk shake (milk_shake)
      • Molton Brown (molton_brown)
      • MOOD (mood)
      • Morgan's Pomade (morgan_s_pomade)
      • Moroccanoil (moroccanoil)
      • MOSSA (mossa)
      • Mr Bear Family (mr_bear_family)
      • Mr. Smith (mr_smith)
      • Murumuru (murumuru)
      • Mádara (ma_dara)
      • Najel (najel)
      • Nanoil (nanoil)
      • Naobay (naobay)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • New Nordic (new_nordic)
      • Nine Yards (nine_yards)
      • Nioxin (nioxin)
      • Nisim (nisim)
      • Noir Stockholm (noir_stockholm)
      • Noughty (noughty)
      • Nuggela & Sulé (nuggela_sule_)
      • Nuxe (nuxe)
      • Nõberu Of Sweden (no_beru_of_sweden)
      • Odacité (odacite_)
      • OGX (ogx)
      • Olaplex (olaplex)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Oribe (oribe)
      • Orofluido (orofluido)
      • Ouai (ouai)
      • Palmers (palmers)
      • Pan Drwal (pan_drwal)
      • Paul Mitchell (paul_mitchell)
      • Petit & Jolie (petit_jolie)
      • PHB (phb)
      • Philip B (philip_b)
      • Philip Kingsley (philip_kingsley)
      • Phitofilos (phitofilos)
      • Phyto (phyto)
      • Phyto Paris (phyto_paris)
      • Priorin (priorin)
      • Pudderdåserne (pudderda_serne)
      • Puhdas+ (puhdas_)
      • Puressentiel (puressentiel)
      • Pusher (pusher)
      • R+Co (r_co)
      • Radico (radico)
      • Rahua (rahua)
      • Rapsodine (rapsodine)
      • Rasayana (rasayana)
      • Raw Naturals (raw_naturals)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Ref (ref)
      • Renati (renati)
      • Rene Furterer (rene_furterer)
      • Repolar Oy (repolar_oy)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revitalash (revitalash)
      • Revlon (revlon)
      • Rich (rich)
      • Rich By Rick Ross (rich_by_rick_ross)
      • RITUALS (rituals)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Saint Charles (saint_charles)
      • Sante (sante)
      • Sassoon (sassoon)
      • Schwarzkopf (schwarzkopf)
      • SEB (seb)
      • Sebamed (sebamed)
      • Sebastian (sebastian)
      • Sexy Hair (sexy_hair)
      • SexyHair (sexyhair)
      • Shiseido (shiseido)
      • Shu Uemura (shu_uemura)
      • Sigma (sigma)
      • Sim sensitive (sim_sensitive)
      • Simply Zen (simply_zen)
      • sisley (sisley)
      • Sjö & hav (sjo_hav)
      • Skin79 (skin79)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sol de Janeiro (sol_de_janeiro)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • Soul Tree (soul_tree)
      • SP (sp)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • StyleDry (styledry)
      • STYX (styx)
      • System Professional (system_professional)
      • System Professional LipidCode (system_professional_lipidcode)
      • T-Lab Professional (t_lab_professional)
      • TA-NUR (ta_nur)
      • Tabitha James Kraan (tabitha_james_kraan)
      • Taylor of Old Bond Street (taylor_of_old_bond_street)
      • The Handmade Soap Company (the_handmade_soap_company)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Toni & Guy (toni_guy)
      • Toppik (toppik)
      • Uniq One (uniq_one)
      • Unique (unique)
      • Unite (unite)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Uppercut Deluxe (uppercut_deluxe)
      • Uriage (uriage)
      • Urtekram (urtekram)
      • V76 by Vaughn (v76_by_vaughn)
      • Valmont (valmont)
      • Verdesativa (verdesativa)
      • VICHY (vichy)
      • Virbac (virbac)
      • Vision Haircare (vision_haircare)
      • Viviscal (viviscal)
      • Waterclouds (waterclouds)
      • Wedo (wedo)
      • WeDo/ Professional (wedo_professional)
      • Wegwartehof (wegwartehof)
      • Weleda (weleda)
      • Whamisa (whamisa)
      • Zechsal (zechsal)
      • Zenz Organic (zenz_organic)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 21 € (price_2)
      • 21 € - 31 € (price_3)
      • ≥ 31 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Calvin Klein Eternity (calvin_klein_eternity)
      • Fudge Clean Blonde (fudge_clean_blonde)
      • Moroccanoil Color Complete (moroccanoil_color_complete)
      • Moroccanoil Extra Volume (moroccanoil_extra_volume)
      • Moroccanoil Hydrating (moroccanoil_hydrating)
      • Moroccanoil Repair (moroccanoil_repair)
      • Moroccanoil Smooth (moroccanoil_smooth)
      • Nioxin System 1 (nioxin_system_1)
      • Nioxin System 2 (nioxin_system_2)
      • Nioxin System 3 (nioxin_system_3)
      • Nioxin System 4 (nioxin_system_4)
      • Nioxin System 5 (nioxin_system_5)
      • Nioxin System 6 (nioxin_system_6)
      • Olaplex No.4 (olaplex_no_4)
      • Paul Mitchell Tea Tree (paul_mitchell_tea_tree)
      • Redken Color Extend (redken_color_extend)
      • Redken Extreme (redken_extreme)
      • Redken High Rise (redken_high_rise)
    • Shampoon tyyppi (shampoon_tyyppi):
      • Hilseshampoo (hilseshampoo)
      • Hopeashampoo (hopeashampoo)
      • Kiiltoa antava shampoo (kiiltoa_antava_shampoo)
      • Kuivashampoo (kuivashampoo)
      • Kuivat/vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Luonnon shampoo (luonnon_shampoo)
      • Syväpuhdistava shampoo (syva_puhdistava_shampoo)
      • Tuuheuttava shampoo (tuuheuttava_shampoo)
    • Hiustyyppi (hiustyyppi):
      • Hennot hiukset (hennot_hiukset)
      • Herkät hiukset (herka_t_hiukset)
      • Hiustenlähtöön (hiustenla_hto_o_n)
      • Ikääntyneet hiukset (ika_a_ntyneet_hiukset)
      • Kiharat hiukset (kiharat_hiukset)
      • Kuivat/Vaurioituneet hiukset (kuivat_vaurioituneet_hiukset)
      • Normaalit hiukset (normaalit_hiukset)
      • Pörröiset hiukset (po_rro_iset_hiukset)
      • Värjätyt hiukset (va_rja_tyt_hiukset)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 250 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 250 ml - 750 ml (sisa_lto_ml_2)
      • ≥ 750 ml (sisa_lto_ml_3)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Shampoon ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Vegaaninen (vegaaninen):
      • Kyllä (kylla_)
    • Hiusten väri (hiusten_va_ri):
      • Vaalea (vaalea)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi