x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Billabong Shortsit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Billabong North Point Pro Boardshorts orange Koko 36
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134300618.jpg
      Billabong Billabong North Point Pro Boardshorts orange Koko 36 North Point Pro Boardshorts orange Koko 36 North Point Pro Boardshorts orange Koko 36 Performance on point!Nämä surffishortsit on tehty korkealuokkaisesta materiaalista johon on käytetty PET-kierrätys muovipulloja mikä takaa parhaan kombinaation suorituskykyä ja mukavuutta,sillävälin vettähylkivä pinnoite pitää huolen että shortsit pysyvät kuivana ja kevyenä. North Point Pro sisältää venyvän kankaan joka on tiukaa punosta,joka tarjoaa jatkuvan jouston ja nopean kankaan palautumisen Ergonominen-istuvuus ja panelointi vähentää saumoja ja vaihdossa tuee enemmän stretchiä ja suori... (1)
      Billabong North Point Pro Boardshorts orange Koko 36
      • 03664564442477
      1
      deal
      69.85 EUR
    • Billabong North Point Pro Boardshorts orange Koko 33
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134300618.jpg
      Billabong Billabong North Point Pro Boardshorts orange Koko 33 North Point Pro Boardshorts orange Koko 33 North Point Pro Boardshorts orange Koko 33 Performance on point!Nämä surffishortsit on tehty korkealuokkaisesta materiaalista johon on käytetty PET-kierrätys muovipulloja mikä takaa parhaan kombinaation suorituskykyä ja mukavuutta,sillävälin vettähylkivä pinnoite pitää huolen että shortsit pysyvät kuivana ja kevyenä. North Point Pro sisältää venyvän kankaan joka on tiukaa punosta,joka tarjoaa jatkuvan jouston ja nopean kankaan palautumisen Ergonominen-istuvuus ja panelointi vähentää saumoja ja vaihdossa tuee enemmän stretchiä ja suori... (1)
      Billabong North Point Pro Boardshorts orange Koko 33
      • 03664564442453
      1
      deal
      69.85 EUR
    • Billabong Crossfire Shorts navy Koko 34
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152444680.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150138386.jpg
      Billabong Billabong Crossfire Shorts navy Koko 34 Crossfire Shorts navy Koko 34 Crossfire Shorts navy Koko 34 Chino-tyyliset Crossfire Shortsit BillabongiltaOminaisuudet4-suuntainen stretchMicro repel kangasLogomerkki vyötärölläCrossfire X joustava jakardivyötärönauha (1)
      Billabong Crossfire Shorts navy Koko 34
      • 03664564904418
      • BIL0801004000006
      1
      deal
      59.95 EUR
    • Billabong Drift Away Shorts indigo Koko 26
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153907425.jpg
      Billabong Billabong Drift Away Shorts indigo Koko 26 Drift Away Shorts indigo Koko 26 Drift Away Shorts indigo Koko 26 Pakko-saada tuoteNäiden farkkushortsien malli sopii kaikkiin vaatekaappeihin. Billabongin Drift Away Shortseissa saa korkeaalaatua, joka pysyy muodissa pitkään. Yhdistelmä vaihtoehdot ovat loputtomat, sekä mukavuus ja hauskuun eivät lopu koskaan näissä Billabong klassikoissa. OminaisuudetHot shortsitVyötärönauhassa vyölenkitTakataskut, sivutaskut, minitaskuSuolapesuNapit painetulla logolla, logopaikkaus (1)
      Billabong Drift Away Shorts indigo Koko 26
      • 03664564487911
      1
      deal
      59.85 EUR
    • Billabong Drift Away Shorts indigo Koko 32
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153907425.jpg
      Billabong Billabong Drift Away Shorts indigo Koko 32 Drift Away Shorts indigo Koko 32 Drift Away Shorts indigo Koko 32 Pakko-saada tuoteNäiden farkkushortsien malli sopii kaikkiin vaatekaappeihin. Billabongin Drift Away Shortseissa saa korkeaalaatua, joka pysyy muodissa pitkään. Yhdistelmä vaihtoehdot ovat loputtomat, sekä mukavuus ja hauskuun eivät lopu koskaan näissä Billabong klassikoissa. OminaisuudetHot shortsitVyötärönauhassa vyölenkitTakataskut, sivutaskut, minitaskuSuolapesuNapit painetulla logolla, logopaikkaus (1)
      Billabong Drift Away Shorts indigo Koko 32
      • 03664564487942
      1
      deal
      59.85 EUR
    • Billabong High Tide Denim Shorts acid blue Koko 26
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133738218.jpg
      Billabong Billabong High Tide Denim Shorts acid blue Koko 26 High Tide Denim Shorts acid blue Koko 26 High Tide Denim Shorts acid blue Koko 26 Kaikille vintage -ystävilleKäännä tyylisi 70-luvulle, kuten sydämesi kutsuu korkea vyötäröisissä farkkushortseissa. Korkea vyötärö, 100 % puuvilla farkku ja tiukka istuvuus tekevät vintage siluetin, jota tukee kulunut suolapesu. OminaisuudetVintagetyylisetSuola-pesuVankkaa tekoaRento leikkaus lahkeessaHieman leikatut (1)
      Billabong High Tide Denim Shorts acid blue Koko 26
      • 03664564487959
      1
      deal
      59.85 EUR
    • Billabong Crossfire Mid Shorts asphalt Koko 33
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163265630.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155439066.jpg
      Billabong Billabong Crossfire Mid Shorts asphalt Koko 33 Crossfire Mid Shorts asphalt Koko 33 Crossfire Mid Shorts asphalt Koko 33 Crossfire Mid Shortsit BillabongiltaOminaisuudet4-suuntainen stretchMicro repel kangasVetoketjullinen takataskuLogomerkki vyötärölläCrossfire X joustava jakardivyötärönauha (1)
      Billabong Crossfire Mid Shorts asphalt Koko 33
      • 03664564904487
      1
      deal
      64.85 EUR
    • Billabong Housut 'mon amor'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155923040.jpg
      Billabong Billabong Housut 'mon amor' Housut 'mon amor' Housut 'mon amor' Kuvio: raidallinen; Design: Joustava vyötärö/sauma, Solmittavaksi/sidottavaksi, Tikattu sauma/reuna; Ekstrat: All-over-kuvio; Pituus: Lyhyt/mini; Malli: regular; Vyötärön korkeus: Mid Waist (1)
      Billabong Housut 'mon amor'
      • 03665601078307
      • BIL0830001000003
      1
      deal
      49.90 EUR
    • Billabong Drift Away Shorts indigo Koko 30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133740909.jpg
      Billabong Billabong Drift Away Shorts indigo Koko 30 Drift Away Shorts indigo Koko 30 Drift Away Shorts indigo Koko 30 Pakko-saada tuoteNäiden farkkushortsien malli sopii kaikkiin vaatekaappeihin. Billabongin Drift Away Shortseissa saa korkeaalaatua, joka pysyy muodissa pitkään. Yhdistelmä vaihtoehdot ovat loputtomat, sekä mukavuus ja hauskuun eivät lopu koskaan näissä Billabong klassikoissa. OminaisuudetHot shortsitVyötärönauhassa vyölenkitTakataskut, sivutaskut, minitaskuSuolapesuNapit painetulla logolla, logopaikkaus (1)
      Billabong Drift Away Shorts indigo Koko 30
      • 03664564487935
      1
      deal
      59.85 EUR
    • Billabong Crossfire Shorts navy Koko 38
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152444680.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150138386.jpg
      Billabong Billabong Crossfire Shorts navy Koko 38 Crossfire Shorts navy Koko 38 Crossfire Shorts navy Koko 38 Chino-tyyliset Crossfire Shortsit BillabongiltaOminaisuudet4-suuntainen stretchMicro repel kangasLogomerkki vyötärölläCrossfire X joustava jakardivyötärönauha (1)
      Billabong Crossfire Shorts navy Koko 38
      • 03664564904432
      • 550874000118
      1
      deal
      59.95 EUR
    • Billabong North Point Pro Boardshorts orange Koko 34
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134300618.jpg
      Billabong Billabong North Point Pro Boardshorts orange Koko 34 North Point Pro Boardshorts orange Koko 34 North Point Pro Boardshorts orange Koko 34 Performance on point!Nämä surffishortsit on tehty korkealuokkaisesta materiaalista johon on käytetty PET-kierrätys muovipulloja mikä takaa parhaan kombinaation suorituskykyä ja mukavuutta,sillävälin vettähylkivä pinnoite pitää huolen että shortsit pysyvät kuivana ja kevyenä. North Point Pro sisältää venyvän kankaan joka on tiukaa punosta,joka tarjoaa jatkuvan jouston ja nopean kankaan palautumisen Ergonominen-istuvuus ja panelointi vähentää saumoja ja vaihdossa tuee enemmän stretchiä ja suori... (1)
      Billabong North Point Pro Boardshorts orange Koko 34
      • 03664564442460
      1
      deal
      69.85 EUR
    • Billabong Scheme Submersible Shorts black Koko 32
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153636449.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156382168.jpg
      Billabong Billabong Scheme Submersible Shorts black Koko 32 Scheme Submersible Shorts black Koko 32 Scheme Submersible Shorts black Koko 32 Scheme Submersible 21" - Shorts for MenFeaturesFabric: Stretch fabric with slub texture and micro repel properties Cargo styling Quick dry stretch flag label on waistband Branding Label above back right pocket (1)
      Billabong Scheme Submersible Shorts black Koko 32
      • 03665601026179
      1
      deal
      64.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Under armour DEFAULT
        • under_armour
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Under Armour (under_armour)
      • Dickies (dickies)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • 2XU (2xu)
      • 7 for all mankind (7_for_all_mankind)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Amundsen (amundsen)
      • Animal (animal)
      • Another Label (another_label)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Asics (asics)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bauer (bauer)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Billy Bandit (billy_bandit)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boohoo (boohoo)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Copenhagen Muse (copenhagen_muse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creamie (creamie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • E9 (e9)
      • Ebbe (ebbe)
      • Edelrid (edelrid)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Emma och malena (emma_och_malena)
      • Empyre (empyre)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fixoni (fixoni)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Freequent (freequent)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Globe (globe)
      • Gore (gore)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Halti (halti)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hollister (hollister)
      • Homeboy (homeboy)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Joha (joha)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Mbym (mbym)
      • Minimum (minimum)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motel (motel)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Moves (moves)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Norrøna (norr_na)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakwood (oakwood)
      • Object (object)
      • Ocun (ocun)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Orlebar Brown (orlebar_brown)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Passionata (passionata)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • PrAna (prana)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • REELL (reell)
      • Reima (reima)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RLX Ralph Lauren (rlx_ralph_lauren)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • RVCA (rvca)
      • RÖJK (ro_jk)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Sloggi (sloggi)
      • Sluban (sluban)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • STACCATO (staccato)
      • Sublevel (sublevel)
      • Sunspel (sunspel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swix (swix)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Unique21 (unique21)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Volcom (volcom)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • WearColour (wearcolour)
      • Wheat (wheat)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 50€ (budget)
      • 50€ - 60€ (low)
      • 60€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Kukallinen (kukallinen)
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi