x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Roxy Shortsit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 15
    • Roxy To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133516273.jpg
      Roxy Roxy To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko XL To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko XL To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko XL Klassiset boardshortsit RoxyltaOminaisuudetBoardshortsit naisille4-suuntainen stretch-kangasNauhayksityiskohta etupuolellaHeat transfer -logo sivusaumassaKuminen ROXY-logo vasemmalla alhaalla7'' sisäsauma (1)
      Roxy To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko XL
      • 03613372559952
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Roxy To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133516273.jpg
      Roxy Roxy To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko S To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko S To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko S Klassiset boardshortsit RoxyltaOminaisuudetBoardshortsit naisille4-suuntainen stretch-kangasNauhayksityiskohta etupuolellaHeat transfer -logo sivusaumassaKuminen ROXY-logo vasemmalla alhaalla7'' sisäsauma (1)
      Roxy To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko S
      • 03613372559945
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Roxy To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133516273.jpg
      Roxy Roxy To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko XS To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko XS To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko XS Klassiset boardshortsit RoxyltaOminaisuudetBoardshortsit naisille4-suuntainen stretch-kangasNauhayksityiskohta etupuolellaHeat transfer -logo sivusaumassaKuminen ROXY-logo vasemmalla alhaalla7'' sisäsauma (1)
      Roxy To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko XS
      • 03613372559969
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Roxy Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 5 vuotta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131570450.jpg
      Roxy Roxy Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 5 vuotta Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 5 vuotta Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 5 vuotta Suloiset lasten shortsit, joissa on kaksi etutaskua sekä joustava vyötärö, joka takaa housuille paremman istuvuuden. Shortseissa on ihana vesimelonikuviointi sekä Roxy-logo lahkeessa. Materiaali: 92 % Kierrätettyä polyesteriä, 8 % Elastaania. Väri: Vaaleanpunainen. (1)
      Roxy Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 5 vuotta
      • 03613371385040
      1
      26.80 EUR
    • Roxy Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 6 vuotta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131570450.jpg
      Roxy Roxy Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 6 vuotta Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 6 vuotta Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 6 vuotta Suloiset lasten shortsit, joissa on kaksi etutaskua sekä joustava vyötärö, joka takaa housuille paremman istuvuuden. Shortseissa on ihana vesimelonikuviointi sekä Roxy-logo lahkeessa. Materiaali: 92 % Kierrätettyä polyesteriä, 8 % Elastaania. Väri: Vaaleanpunainen. (1)
      Roxy Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 6 vuotta
      • 03613371385057
      1
      26.80 EUR
    • Roxy Housut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153575645.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152505566.jpg
      Roxy Roxy Housut Housut Housut Go To The Beach - Elasticated Denim Shorts for WomenFeaturesFabric: Lightweight cotton denim fabric [7 oz] Fit: Casual and unrestricted relaxed fit Outseam: 26.5 cm / 10.4" outseam Inseam: 1.7" / 4.5 cm inseam Waist: Mid rise waist Elasticated waistband with drawcord (1)
      Roxy Housut
      • 03613375170178
      • ROX0858001000001
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Roxy Little Kiss Shorts mood indigo Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156275907.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155797729.jpg
      Roxy Roxy Little Kiss Shorts mood indigo Koko M Little Kiss Shorts mood indigo Koko M Little Kiss Shorts mood indigo Koko M Little Kiss - Linen Beach Shorts for WomenFeaturesFabric: Linen viscose blend fabric [198 g/m2] Fit: Casual and unrestricted relaxed fit Outseam: 31.9 cm / 12.5" outseam Inseam: 4" / 10.5 cm inseam Waist: Normal rise waist Embroidered ROXY logo on back pocket (1)
      Roxy Little Kiss Shorts mood indigo Koko M
      • 03613375170932
      1
      deal
      44.85 EUR
    • Roxy Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140343573.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141589037.jpg
      Roxy Roxy Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit Shortsit neljään suuntaan joustavaa materiaalia, joka takaa erinomaisen liikkumavapauden. Sopivat sekä rantaleikkeihin että arkikäyttöön. Joustava vyötärö. Tuotetiedot: - Istuvuus: Normaali - Teknologia(t): Repreve® - Materiaali: 90 % kierrätyspolyesteriä, 10 % elastaania Muita yksityiskohtia: - Tasku(t): Takatasku - Roxy-logo vasemmassa lahkeessa (1)
      Roxy Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit
      • 03613374148499
      1
      24.80 EUR
    • Roxy Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143055946.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141589037.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140343573.jpg
      Roxy Roxy Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit Shortsit neljään suuntaan joustavaa materiaalia, joka takaa erinomaisen liikkumavapauden. Sopivat sekä rantaleikkeihin että arkikäyttöön. Joustava vyötärö. Tuotetiedot: - Istuvuus: Normaali - Teknologia(t): Repreve® - Materiaali: 90 % kierrätyspolyesteriä, 10 % elastaania Muita yksityiskohtia: - Tasku(t): Takatasku - Roxy-logo vasemmassa lahkeessa (1)
      Roxy Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit
      • 03613374148475
      1
      24.80 EUR
    • Roxy To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133516273.jpg
      Roxy Roxy To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko M To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko M To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko M Klassiset boardshortsit RoxyltaOminaisuudetBoardshortsit naisille4-suuntainen stretch-kangasNauhayksityiskohta etupuolellaHeat transfer -logo sivusaumassaKuminen ROXY-logo vasemmalla alhaalla7'' sisäsauma (1)
      Roxy To Dye 7 Boardshorts anthracite Koko M
      • 03613372559938
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Roxy Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140343573.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141589037.jpg
      Roxy Roxy Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit Shortsit neljään suuntaan joustavaa materiaalia, joka takaa erinomaisen liikkumavapauden. Sopivat sekä rantaleikkeihin että arkikäyttöön. Joustava vyötärö. Tuotetiedot: - Istuvuus: Normaali - Teknologia(t): Repreve® - Materiaali: 90 % kierrätyspolyesteriä, 10 % elastaania Muita yksityiskohtia: - Tasku(t): Takatasku - Roxy-logo vasemmassa lahkeessa (1)
      Roxy Surfing Free Boardshorts, nuorten surffausshortsit
      • 03613374148468
      1
      24.80 EUR
    • Roxy Pop Flamingo Shortsit, Pop Flamingo Combo Chambray 6 vuotta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126688116.jpg
      Roxy Roxy Pop Flamingo Shortsit, Pop Flamingo Combo Chambray 6 vuotta Pop Flamingo Shortsit, Pop Flamingo Combo Chambray 6 vuotta Pop Flamingo Shortsit, Pop Flamingo Combo Chambray 6 vuotta Suloiset lasten shortsit, joissa on joustava vyötärö, joka takaa housuille paremman istuvuuden. Shortseissa on ihana flamingokuviointi. Materiaali: 92 % Kierrätettyä polyesteriä, 8 % Elastaania. Väri: Sininen. (1)
      Roxy Pop Flamingo Shortsit, Pop Flamingo Combo Chambray 6 vuotta
      • 03613371385880
      1
      25.80 EUR
    • Roxy Pop Flamingo Shortsit, Pop Flamingo Combo Chambray 4 vuotta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126688116.jpg
      Roxy Roxy Pop Flamingo Shortsit, Pop Flamingo Combo Chambray 4 vuotta Pop Flamingo Shortsit, Pop Flamingo Combo Chambray 4 vuotta Pop Flamingo Shortsit, Pop Flamingo Combo Chambray 4 vuotta Suloiset lasten shortsit, joissa on joustava vyötärö, joka takaa housuille paremman istuvuuden. Shortseissa on ihana flamingokuviointi. Materiaali: 92 % Kierrätettyä polyesteriä, 8 % Elastaania. Väri: Sininen. (1)
      Roxy Pop Flamingo Shortsit, Pop Flamingo Combo Chambray 4 vuotta
      • 03613371385866
      1
      25.80 EUR
    • Roxy Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 4 vuotta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131570450.jpg
      Roxy Roxy Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 4 vuotta Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 4 vuotta Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 4 vuotta Suloiset lasten shortsit, joissa on kaksi etutaskua sekä joustava vyötärö, joka takaa housuille paremman istuvuuden. Shortseissa on ihana vesimelonikuviointi sekä Roxy-logo lahkeessa. Materiaali: 92 % Kierrätettyä polyesteriä, 8 % Elastaania. Väri: Vaaleanpunainen. (1)
      Roxy Tasty Watermelon Shortsit, Watermelon Print Combo Rose 4 vuotta
      • 03613371385033
      1
      26.80 EUR
    • Roxy Housut 'SALENTO PLAYA'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153374314.jpg
      Roxy Roxy Housut 'SALENTO PLAYA' Housut 'SALENTO PLAYA' Housut 'SALENTO PLAYA' Materiaali: Puuvilla; Kuvio: Yksivärinen; Design: Solmittavaksi/sidottavaksi; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat; Pituus: Lyhyt/mini; Malli: regular; Vyötärön korkeus: Mid Waist (1)
      Roxy Housut 'SALENTO PLAYA'
      • 03613375167925
      • ROX0860001000001
      1
      deal
      57.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Under armour DEFAULT
        • under_armour
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Under Armour (under_armour)
      • Dickies (dickies)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • 2XU (2xu)
      • 7 for all mankind (7_for_all_mankind)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Amundsen (amundsen)
      • Animal (animal)
      • Another Label (another_label)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bauer (bauer)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Billy Bandit (billy_bandit)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boohoo (boohoo)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Copenhagen Muse (copenhagen_muse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creamie (creamie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • E9 (e9)
      • Ebbe (ebbe)
      • Edelrid (edelrid)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Emma och malena (emma_och_malena)
      • Empyre (empyre)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fixoni (fixoni)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Freequent (freequent)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Globe (globe)
      • Gore (gore)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Halti (halti)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hollister (hollister)
      • Homeboy (homeboy)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icepeak (icepeak)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Joha (joha)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Marmot (marmot)
      • Mbym (mbym)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Minkpink (minkpink)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motel (motel)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Moves (moves)
      • Name it (name_it)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Norrøna (norr_na)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakwood (oakwood)
      • Object (object)
      • Ocun (ocun)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Orlebar Brown (orlebar_brown)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Passionata (passionata)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • PrAna (prana)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • REELL (reell)
      • Reima (reima)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RLX Ralph Lauren (rlx_ralph_lauren)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • RVCA (rvca)
      • RÖJK (ro_jk)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Sloggi (sloggi)
      • Sluban (sluban)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Sublevel (sublevel)
      • Sunspel (sunspel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swix (swix)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Volcom (volcom)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • Wheat (wheat)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 50€ (budget)
      • 50€ - 60€ (low)
      • 60€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi