x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sofie schnoor Shortsit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Sofie Schnoor Shortsit, Peachy Rose 56
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143467484.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Shortsit, Peachy Rose 56 Shortsit, Peachy Rose 56 Shortsit, Peachy Rose 56 Suloiset Petit by Sofie Schnoor -merkin shortsit, jotka on valmistettu mukavan pehmeästä puuvillasta. Shortseissa on tilavat sivutaskut, joissa on vekkireunat. Vyötäröllä olevan kiristysnyörin avulla housut mukautuvat kasvavalle lapselle sopiviksi. (1)
      Sofie Schnoor Shortsit, Peachy Rose 56
      • 05710909550845
      1
      most_sold
      25.80 EUR
    • Sofie Schnoor Shortsit, Peachy Rose 68
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143467484.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Shortsit, Peachy Rose 68 Shortsit, Peachy Rose 68 Shortsit, Peachy Rose 68 Suloiset Petit by Sofie Schnoor -merkin shortsit, jotka on valmistettu mukavan pehmeästä puuvillasta. Shortseissa on tilavat sivutaskut, joissa on vekkireunat. Vyötäröllä olevan kiristysnyörin avulla housut mukautuvat kasvavalle lapselle sopiviksi. (1)
      Sofie Schnoor Shortsit, Peachy Rose 68
      • 05710909550869
      1
      25.80 EUR
    • Sofie Schnoor Shortsit, Leo Koko 116
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141482115.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Shortsit, Leo Koko 116 Shortsit, Leo Koko 116 Shortsit, Leo Koko 116 Leopardikuvioiset shortsit Petit by Sofie Schnoor -tuotemerkiltä. Housut on valmistettu viskoosimateriaalista ja ne voi säätää sopiviksi vyötärönauhan avulla. Upeat ja trendikkäät shortsit ovat nappivalinta kaikenlaisiin kesämenoihin! (1)
      Sofie Schnoor Shortsit, Leo Koko 116
      • 05710909505630
      1
      35.80 EUR
    • Sofie Schnoor Shortsit, Peachy Rose 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143467484.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Shortsit, Peachy Rose 74 Shortsit, Peachy Rose 74 Shortsit, Peachy Rose 74 Suloiset Petit by Sofie Schnoor -merkin shortsit, jotka on valmistettu mukavan pehmeästä puuvillasta. Shortseissa on tilavat sivutaskut, joissa on vekkireunat. Vyötäröllä olevan kiristysnyörin avulla housut mukautuvat kasvavalle lapselle sopiviksi. (1)
      Sofie Schnoor Shortsit, Peachy Rose 74
      • 05710909550876
      1
      25.80 EUR
    • Sofie Schnoor Shortsit, Rose 62
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143467487.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Shortsit, Rose 62 Shortsit, Rose 62 Shortsit, Rose 62 Suloiset Petit by Sofie Schnoor -merkin shortsit, jotka on valmistettu mukavan pehmeästä puuvillasta. Shortseissa on tilavat sivutaskut, joissa on vekkireunat. Vyötäröllä olevan kiristysnyörin avulla housut mukautuvat kasvavalle lapselle sopiviksi. (1)
      Sofie Schnoor Shortsit, Rose 62
      • 05710909550777
      1
      23.80 EUR
    • Sofie Schnoor Shortsit, Rose 74
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143467487.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Shortsit, Rose 74 Shortsit, Rose 74 Shortsit, Rose 74 Suloiset Petit by Sofie Schnoor -merkin shortsit, jotka on valmistettu mukavan pehmeästä puuvillasta. Shortseissa on tilavat sivutaskut, joissa on vekkireunat. Vyötäröllä olevan kiristysnyörin avulla housut mukautuvat kasvavalle lapselle sopiviksi. (1)
      Sofie Schnoor Shortsit, Rose 74
      • 05710909550791
      1
      23.80 EUR
    • Sofie Schnoor Shortsit, Rose 56
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143467487.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Shortsit, Rose 56 Shortsit, Rose 56 Shortsit, Rose 56 Suloiset Petit by Sofie Schnoor -merkin shortsit, jotka on valmistettu mukavan pehmeästä puuvillasta. Shortseissa on tilavat sivutaskut, joissa on vekkireunat. Vyötäröllä olevan kiristysnyörin avulla housut mukautuvat kasvavalle lapselle sopiviksi. (1)
      Sofie Schnoor Shortsit, Rose 56
      • 05710909550760
      1
      23.80 EUR
    • Sofie Schnoor Shortsit, Rose 68
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143467487.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Shortsit, Rose 68 Shortsit, Rose 68 Shortsit, Rose 68 Suloiset Petit by Sofie Schnoor -merkin shortsit, jotka on valmistettu mukavan pehmeästä puuvillasta. Shortseissa on tilavat sivutaskut, joissa on vekkireunat. Vyötäröllä olevan kiristysnyörin avulla housut mukautuvat kasvavalle lapselle sopiviksi. (1)
      Sofie Schnoor Shortsit, Rose 68
      • 05710909550784
      1
      23.80 EUR
    • Sofie Schnoor Shortsit, Leo Koko 104
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141482115.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Shortsit, Leo Koko 104 Shortsit, Leo Koko 104 Shortsit, Leo Koko 104 Leopardikuvioiset shortsit Petit by Sofie Schnoor -tuotemerkiltä. Housut on valmistettu viskoosimateriaalista ja ne voi säätää sopiviksi vyötärönauhan avulla. Upeat ja trendikkäät shortsit ovat nappivalinta kaikenlaisiin kesämenoihin! (1)
      Sofie Schnoor Shortsit, Leo Koko 104
      • 05710909505623
      1
      35.80 EUR
    • Sofie Schnoor Shortsit, Leo Koko 164
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141482115.jpg
      Sofie Schnoor Sofie Schnoor Shortsit, Leo Koko 164 Shortsit, Leo Koko 164 Shortsit, Leo Koko 164 Leopardikuvioiset shortsit Petit by Sofie Schnoor -tuotemerkiltä. Housut on valmistettu viskoosimateriaalista ja ne voi säätää sopiviksi vyötärönauhan avulla. Upeat ja trendikkäät shortsit ovat nappivalinta kaikenlaisiin kesämenoihin! (1)
      Sofie Schnoor Shortsit, Leo Koko 164
      • 05710909505678
      1
      35.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Under armour DEFAULT
        • under_armour
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Under Armour (under_armour)
      • Dickies (dickies)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • 2XU (2xu)
      • 7 for all mankind (7_for_all_mankind)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Amundsen (amundsen)
      • Animal (animal)
      • Another Label (another_label)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bauer (bauer)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Billy Bandit (billy_bandit)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boohoo (boohoo)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Copenhagen Muse (copenhagen_muse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creamie (creamie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • E9 (e9)
      • Ebbe (ebbe)
      • Edelrid (edelrid)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Emma och malena (emma_och_malena)
      • Empyre (empyre)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fixoni (fixoni)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Freequent (freequent)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Globe (globe)
      • Gore (gore)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Halti (halti)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hollister (hollister)
      • Homeboy (homeboy)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icepeak (icepeak)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Joha (joha)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Marmot (marmot)
      • Mbym (mbym)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Minkpink (minkpink)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motel (motel)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Moves (moves)
      • Name it (name_it)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Norrøna (norr_na)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakwood (oakwood)
      • Object (object)
      • Ocun (ocun)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Orlebar Brown (orlebar_brown)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Passionata (passionata)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • PrAna (prana)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • REELL (reell)
      • Reima (reima)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RLX Ralph Lauren (rlx_ralph_lauren)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • RVCA (rvca)
      • RÖJK (ro_jk)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Sloggi (sloggi)
      • Sluban (sluban)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Sublevel (sublevel)
      • Sunspel (sunspel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swix (swix)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Volcom (volcom)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • Wheat (wheat)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 50€ (budget)
      • 50€ - 60€ (low)
      • 60€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi