x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Svea Shortsit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 160
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141481781.jpg
      Svea Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 160 Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 160 Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 160 Lyhyet lasten shortsit Svealta. Tyylikkäitä shortseja koristaa leikkisä kuvio. Shortseissa on vyötäröresori sekä kiristettävä vyötärönyöri, minkä ansiosta ne istuvat mukavasti jalassa. Shortseissa on kaksi sivutaskua sekä takatasku. Ne ovat rennot housut lämpimiin kesäpäiviin! (1)
      Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 160
      • 07332941169496
      1
      most_sold
      23.80 EUR
    • Svea Åhus Shortsit, Sininen 170
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141481965.jpg
      Svea Svea Åhus Shortsit, Sininen 170 Åhus Shortsit, Sininen 170 Åhus Shortsit, Sininen 170 Lyhyet lasten shortsit Svealta. Tyylikkäitä shortseja koristaa leikkisä kuvio. Shortseissa on vyötäröresori sekä kiristettävä vyötärönyöri, minkä ansiosta ne istuvat mukavasti jalassa. Shortseissa on kaksi sivutaskua sekä takatasku. Ne ovat rennot housut lämpimiin kesäpäiviin! (1)
      Svea Åhus Shortsit, Sininen 170
      • 07332941169564
      1
      23.80 EUR
    • Svea Åhus Shortsit, Sininen 140
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141481965.jpg
      Svea Svea Åhus Shortsit, Sininen 140 Åhus Shortsit, Sininen 140 Åhus Shortsit, Sininen 140 Lyhyet lasten shortsit Svealta. Tyylikkäitä shortseja koristaa leikkisä kuvio. Shortseissa on vyötäröresori sekä kiristettävä vyötärönyöri, minkä ansiosta ne istuvat mukavasti jalassa. Shortseissa on kaksi sivutaskua sekä takatasku. Ne ovat rennot housut lämpimiin kesäpäiviin! (1)
      Svea Åhus Shortsit, Sininen 140
      • 07332941169533
      1
      23.80 EUR
    • Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 130
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141481781.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141811687.jpg
      Svea Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 130 Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 130 Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 130 Lyhyet lasten shortsit Svealta. Tyylikkäitä shortseja koristaa leikkisä kuvio. Shortseissa on vyötäröresori sekä kiristettävä vyötärönyöri, minkä ansiosta ne istuvat mukavasti jalassa. Shortseissa on kaksi sivutaskua sekä takatasku. Ne ovat rennot housut lämpimiin kesäpäiviin! (1)
      Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 130
      • 07332941169465
      1
      23.80 EUR
    • Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 140
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141481781.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141811687.jpg
      Svea Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 140 Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 140 Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 140 Lyhyet lasten shortsit Svealta. Tyylikkäitä shortseja koristaa leikkisä kuvio. Shortseissa on vyötäröresori sekä kiristettävä vyötärönyöri, minkä ansiosta ne istuvat mukavasti jalassa. Shortseissa on kaksi sivutaskua sekä takatasku. Ne ovat rennot housut lämpimiin kesäpäiviin! (1)
      Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 140
      • 07332941169472
      1
      23.80 EUR
    • Svea Åhus Shortsit, Sininen 160
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141481965.jpg
      Svea Svea Åhus Shortsit, Sininen 160 Åhus Shortsit, Sininen 160 Åhus Shortsit, Sininen 160 Lyhyet lasten shortsit Svealta. Tyylikkäitä shortseja koristaa leikkisä kuvio. Shortseissa on vyötäröresori sekä kiristettävä vyötärönyöri, minkä ansiosta ne istuvat mukavasti jalassa. Shortseissa on kaksi sivutaskua sekä takatasku. Ne ovat rennot housut lämpimiin kesäpäiviin! (1)
      Svea Åhus Shortsit, Sininen 160
      • 07332941169557
      1
      23.80 EUR
    • Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 170
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141481781.jpg
      Svea Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 170 Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 170 Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 170 Lyhyet lasten shortsit Svealta. Tyylikkäitä shortseja koristaa leikkisä kuvio. Shortseissa on vyötäröresori sekä kiristettävä vyötärönyöri, minkä ansiosta ne istuvat mukavasti jalassa. Shortseissa on kaksi sivutaskua sekä takatasku. Ne ovat rennot housut lämpimiin kesäpäiviin! (1)
      Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 170
      • 07332941169502
      1
      23.80 EUR
    • Svea Åhus Shortsit, Sininen 150
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141481965.jpg
      Svea Svea Åhus Shortsit, Sininen 150 Åhus Shortsit, Sininen 150 Åhus Shortsit, Sininen 150 Lyhyet lasten shortsit Svealta. Tyylikkäitä shortseja koristaa leikkisä kuvio. Shortseissa on vyötäröresori sekä kiristettävä vyötärönyöri, minkä ansiosta ne istuvat mukavasti jalassa. Shortseissa on kaksi sivutaskua sekä takatasku. Ne ovat rennot housut lämpimiin kesäpäiviin! (1)
      Svea Åhus Shortsit, Sininen 150
      • 07332941169540
      1
      23.80 EUR
    • Svea Åhus Shortsit, Sininen 120
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141481965.jpg
      Svea Svea Åhus Shortsit, Sininen 120 Åhus Shortsit, Sininen 120 Åhus Shortsit, Sininen 120 Lyhyet lasten shortsit Svealta. Tyylikkäitä shortseja koristaa leikkisä kuvio. Shortseissa on vyötäröresori sekä kiristettävä vyötärönyöri, minkä ansiosta ne istuvat mukavasti jalassa. Shortseissa on kaksi sivutaskua sekä takatasku. Ne ovat rennot housut lämpimiin kesäpäiviin! (1)
      Svea Åhus Shortsit, Sininen 120
      • 07332941169519
      1
      23.80 EUR
    • Svea Åhus Shortsit, Sininen 130
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141481965.jpg
      Svea Svea Åhus Shortsit, Sininen 130 Åhus Shortsit, Sininen 130 Åhus Shortsit, Sininen 130 Lyhyet lasten shortsit Svealta. Tyylikkäitä shortseja koristaa leikkisä kuvio. Shortseissa on vyötäröresori sekä kiristettävä vyötärönyöri, minkä ansiosta ne istuvat mukavasti jalassa. Shortseissa on kaksi sivutaskua sekä takatasku. Ne ovat rennot housut lämpimiin kesäpäiviin! (1)
      Svea Åhus Shortsit, Sininen 130
      • 07332941169526
      1
      23.80 EUR
    • Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 150
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141481781.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141811687.jpg
      Svea Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 150 Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 150 Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 150 Lyhyet lasten shortsit Svealta. Tyylikkäitä shortseja koristaa leikkisä kuvio. Shortseissa on vyötäröresori sekä kiristettävä vyötärönyöri, minkä ansiosta ne istuvat mukavasti jalassa. Shortseissa on kaksi sivutaskua sekä takatasku. Ne ovat rennot housut lämpimiin kesäpäiviin! (1)
      Svea Åhus Shortsit, Vaaleanpunainen 150
      • 07332941169489
      1
      23.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Under armour DEFAULT
        • under_armour
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Under Armour (under_armour)
      • Dickies (dickies)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • 2XU (2xu)
      • 7 for all mankind (7_for_all_mankind)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Amundsen (amundsen)
      • Animal (animal)
      • Another Label (another_label)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bauer (bauer)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Bergans (bergans)
      • Better Bodies (better_bodies)
      • Billabong (billabong)
      • Billy Bandit (billy_bandit)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boohoo (boohoo)
      • BOSS Athleisure (boss_athleisure)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Copenhagen Muse (copenhagen_muse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Creamie (creamie)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Dobsom (dobsom)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • E9 (e9)
      • Ebbe (ebbe)
      • Edelrid (edelrid)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Emil I Lönneberga (emil_i_lo_nneberga)
      • Emma och malena (emma_och_malena)
      • Empyre (empyre)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fixoni (fixoni)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Freequent (freequent)
      • G-Star (g_star)
      • Gap (gap)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Globe (globe)
      • Gore (gore)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Halti (halti)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hollister (hollister)
      • Homeboy (homeboy)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Hust & Claire (hust_claire)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icepeak (icepeak)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Joha (joha)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karo Kauer (karo_kauer)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Marmot (marmot)
      • Mbym (mbym)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Minkpink (minkpink)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motel (motel)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Moves (moves)
      • Name it (name_it)
      • New Era (new_era)
      • Newline (newline)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nordic Game Supply (nordic_game_supply)
      • Norrøna (norr_na)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakwood (oakwood)
      • Object (object)
      • Ocun (ocun)
      • Oneill (oneill)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Orlebar Brown (orlebar_brown)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Passionata (passionata)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • PrAna (prana)
      • Produkt (produkt)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • REELL (reell)
      • Reima (reima)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RLX Ralph Lauren (rlx_ralph_lauren)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • RVCA (rvca)
      • RÖJK (ro_jk)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shiwi (shiwi)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Sloggi (sloggi)
      • Sluban (sluban)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie Schnoor (sofie_schnoor)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Sublevel (sublevel)
      • Sunspel (sunspel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Svea (svea)
      • Swedteam (swedteam)
      • Swix (swix)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Joule (tom_joule)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Urberg (urberg)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Volcom (volcom)
      • Vossatassar (vossatassar)
      • Wheat (wheat)
      • Y.A.S (y_a_s)
    • Hinta (price):
      • < 50€ (budget)
      • 50€ - 60€ (low)
      • 60€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Logo (logo)
      • Maastokuvio (maastokuvio)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Shapes (shapes)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi