x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Leifheit Silityslauta Air Board Compact M Plus -

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Leifheit Silityslauta Air Board Compact M Plus -
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Leifheit Silityslauta Air Board Compact M Plus -
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Leifheit Silityslauta Air Board Compact M Plus -
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202889318.jpg?ts=1
Leifheit Leifheit Silityslauta Air Board Compact M Plus - Silityslauta Air Board Compact M Plus - Silityslauta Air Board Compact M Plus - (2)
  • 04006501726162
2
  • 91.54 152.99 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      91.54, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      152.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Russell Hobbs Supreme Steam Pro -silitysrauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226728974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140455566.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140455565.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140455562.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140455563.jpg?ts=1
      Russell Hobbs Russell Hobbs Supreme Steam Pro -silitysrauta Supreme Steam Pro -silitysrauta Supreme Steam Pro -silitysrauta The Supreme Steam Pro Iron -höyrysilitysrauta tarjoaa 40 g/min höyrytuotannon, tehokkaan 145 g/min höyrysuihkeen, keraamisen pohjalevyn tarttumattomalla pinnoitteella sekä 0,31 litran vesisäiliön. Sisältää myös pystyhöyrystystoiminnon. (2)
      Russell Hobbs Supreme Steam Pro -silitysrauta
      • 04008496881178
      • 4864945
      • 23971-56
      • 23516046001
      2
    • Electrolux E8SI1-7EGM HÖYRYSILITYSRAUTA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153759015.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236721498.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236721501.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236721500.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236721502.jpg?ts=1
      Electrolux Electrolux E8SI1-7EGM HÖYRYSILITYSRAUTA E8SI1-7EGM HÖYRYSILITYSRAUTA E8SI1-7EGM HÖYRYSILITYSRAUTA Silitä sisä- ja ulkovaatteet siisteiksi ja rypyttömiksi tarkasti laadukkaalla eri materiaaleille optimoituja ohjelmia tarjoavalla Electrolux E8SI1-7EGM Refine 800 -höyrysilitysraudalla.Silitysrauta ilmoittaa elektronisesti kun kalkinpoistopatruuna tulee vaihtaa ja Soft Water Activator -aktivaattori sekä FlushClean-huuhtelutoiminnot pidentävät laitteen käyttöikää. Monille materiaalille sopivat ohjelmat Silitysraudassa on omat ohjelmat villalle, puuvillalle ja pellavalle, sekä Outdoor-ohjelma a... (1)
      Electrolux E8SI1-7EGM HÖYRYSILITYSRAUTA
      • 07332543693856
      • 910 003 518
      1
    • Tefal Smart Protect höyrysilitysrauta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219162188.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158273654.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140457870.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158273650.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158273655.jpg?ts=1
      Tefal Tefal Smart Protect höyrysilitysrauta Smart Protect höyrysilitysrauta Smart Protect höyrysilitysrauta A worry free ironSmart Protect lets you iron with total ease, no need to set the iron and no risk of burning clothes. Smart Technology ensures absolute safety for all ironable fabrics, with advanced features for a worry-free process and very good ironing results. (2)
      Tefal Smart Protect höyrysilitysrauta
      • 03121040068663
      • FV4981
      • 5027933
      • 000000000000249680
      • FV4981E0
      2
    • LauraStar Lift Plus höyrysilityskeskus (pinkki)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213158103.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87013325.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118994053.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101102686.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158140958.jpg?ts=1
      LauraStar LauraStar Lift Plus höyrysilityskeskus (pinkki) Lift Plus höyrysilityskeskus (pinkki) Lift Plus höyrysilityskeskus (pinkki) Laurastar Lift on kätevällä kantokahvalla varustettu höyrysilityskeskus, jota on helppoa kuljettaa mukana. Voit käyttää sitä helposti joko silityslaudan päällä silitettäviin vaatteisiin, tai suoraan vaateripustimilla roikkuville vaatteille, sillä se kulkee näppärästi mukanasi. Hygieenisen höyryn ansiosta eliminoit bakteerit ja muut pesukonepesua kestävät pieneliöt vaatteistasi. Sen avulla vaatteesi ovat aina kauniin rypyttömiä, täysin puhtaita sekä erittäin hygieenisiä. Ainutlaatuinen silitys... (4)
      LauraStar Lift Plus höyrysilityskeskus (pinkki)
      • 00790776004646
      • 00790776000945
      • 07907760046466
      • 000.0104.501
      • STRLIFT+PINK
      • 304500
      • 000.0304.501
      • 000.0339.515
      • LSLIFTPLUSPK
      3
    • min
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 134.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 136.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 136.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 136.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 136.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 137.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 83.26
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 83.26
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 83.26
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 74.98
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 83.26
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 83.26
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 136.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 136.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 141.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 142.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 141.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 83.26
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 74.22
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 74.20
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 74.20
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 74.20
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 74.20
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 74.20
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 74.20
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 74.20
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 83.26
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 83.26
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 137.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 138.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 84.29
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 84.29
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 84.29
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 84.29
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 84.29
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 84.29
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 84.29
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 84.29
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 84.29
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 84.29
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 84.29
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 84.29
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 84.29
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 79.12
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 79.12
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 84.29
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 84.29
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 74.21
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 83.26
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 79.12
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 78.08
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 81.19
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 81.19
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 81.19
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 62.69
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 62.69
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 62.68
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 152.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 74.21
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 74.21
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 74.21
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 152.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 74.21
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 74.21
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 81.19
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 81.19
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 152.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 81.19
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 82.22
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 81.19
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 82.22
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 82.22
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 82.22
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 82.22
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 82.22
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 82.22
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 82.22
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 152.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 152.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 152.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 91.54
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 91.54
    • info@vertaa.fi